Anasayfa » Blog » En iyi WordPress Haber Magazin Temaları
Manşet Wordpress

En iyi WordPress Haber Magazin Temaları

WordPress, dergi siteleri için mükemmel bir platformdur. Variety, BBC America, Quartz, Fortune, CNN, Reuters, The New York Times ve TechCrunch gibi birçok tanınmış haber ve dergi sitesi, güçlü ve güzel larına ulaşmak için WordPress’i kullanıyor.

Aşağıda, içinde bulunduğunuz niş için güçlü ve benzersiz bir site oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi 34 WordPress dergisi temasının bir listesini derledik. Aşağıda listelenen tüm temalar tamamen duyarlı ve son derece özelleştirilebilir. Çoğu, çeşitli renk seçenekleri, yazı tipleri, araçlar ve harika eklentiler sunar. Belki de en önemlisi, kurulumu ve özelleştirmesi kolaydır.

Onlara göz atın! Bir sonraki büyük dergi sitesini oluşturmak için mükemmel temayı bulacağınızı umuyoruz.

1. Gazete

Dergi web siteniz için uygun, kullanıcı dostu bir tema bulmak zor olabilir. Neyse ki Gazete , sıklıkla birden çok kanalda gönderi yapan bloglar ve dergiler gibi yüksek trafikli web siteleri için ihtiyacınız olan tek şey olabilir.

This best news and magazine WordPress theme currently has over 85,000 happy customers. Layouts can be created in two ways – either through the specially crafted tagDiv Composer page builder or with the Visual Composer plugin, which comes bundled with the theme. If you’d like to get your website up and running quickly, you can simply choose from over 80 unique pre-built demos. It’s just as easy for you to build a website with Newspaper as it is for your visitors to browse through the finished product.

ınızı daha da ince hale getirmek için yerleşik Tema Paneli, sitenizi tam gereksinimlerinize göre hassas bir şekilde ayarlamanıza olanak tanıyan çok sayıda seçenek içerir. Dahası, Gazete sitenizden para kazanmanın birkaç yolunu içerir ve ayrıca Google AdSense için tamamen optimize edilmiştir. Bu yeterli değilse, 40’tan fazla sosyal medya entegrasyonu sunar – gönderilerinizi birçok platformda paylaşmanıza olanak tanır. Ayrıca, Gazete hızlı, esnek ve hız için optimize edilmiş bir temadır. Yeni özel uyarlanmış tagDiv AMP eklentisi ile sitenin sayfaları basitleştirilmiş bir mobil sürüme dönüşür.

Sonuç olarak, Gazete, yüksek trafiğe sahip haberlerle ilgili web siteleri için ideal olabilir. Muhteşem unsurları sezgisel ayarlarla birleştirir ve neredeyse her türlü çevrimiçi yayın oluşturmanıza olanak sağlar. Bu, bugün kontrol etmeniz gereken bir tema!

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

2. Zeen

Müzikte, yapımcılar sizi bağlı tutmak ve belirli bir şarkıyı dinlemek için yüksek frekanslı sesler kullanır. Web ında ise, ziyaretçileri sayfaya yapıştırmak genellikle mikro etkileşimlerin ve animasyonların işidir. Zeen gibi bir temayla bunlara bolca erişeceksiniz.

Bu tema, öncelikle dergi formatları için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bu stili oluşturan çok çeşitli nişleri kapsayan birçok demo düzeni vardır. Her biri yerleşik Tipi Builder aracı kullanılarak özelleştirilebilir ve özel bir panel aracılığıyla erişilebilen birçok tema seçeneği vardır.

Zeen, MailChimp entegrasyonu, AMP uyumlu sayfalar ve çok daha fazlası gibi çok sayıda ek özellik sunar. Belki de en iyi özelliği, yukarıda bahsedilen mikro etkileşimler ve animasyonlardır. Öğelerin sayfa boyunca geçiş şekli sorunsuz ve hiçbir ekran alanı boşa gitmiyor. Gözün sayfanın onu nereye gitmek için dürttüğünü takip etme eğilimi olduğundan, onları ‘öncü çizgiler’e eşdeğer olarak bile düşünebilirsiniz.

Genel olarak, Zeen sizi etkileyebilecek bir temadır. Aslında, ThemeForest rekoru olan yayına girdiği ilk 12 saat içinde 100 satışa ulaştı. Kalitesi bellidir ve kesinlikle daha fazla kontrol etmenizi öneririz!

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

3. Ekstra

ekstra-dergi-wordpress-teması

Ekstra , ister çevrimiçi bir dergi ister başka bir medya web sitesi için harika bir kullanıcı deneyimi için sürükle ve bırak içerik oluşturma ve şık kullanan mükemmel bir temadır.

Bu temada, web siteniz için sağlam bir seçim yapmak için birçok benzersiz özellik vardır, özellikle de odak noktanız medya ise. Extra, ana sayfanızdan toplu sütunlara, görüntü ve video galerilerine ve daha fazlasına düzenler oluşturmak için bir dayanak noktası olarak gelişmiş Divi Builder eklentisini kullanır. Bu temayla özelleştirme yelpazesi çok geniştir; Özellikle medya kuruluşları için tasarlanmış düzinelerce modül, tam tercihlerinize göre bir web sitesi oluşturmak için size birçok seçenek sunar.

Sizin ve ekibinizin metin içeren ve resimlerin veya videoların eşlik ettiği standart haberler oluşturmanıza olanak tanıyan 40’tan fazla benzersiz içerik modülü vardır. Web siteniz bir gelir platformu olarak reklamcılık kullanıyorsa, reklam yerleşimini sayfanızdaki geleneksel konumlarla (kenar çubukları veya başlıklar gibi) sınırlamak yerine, reklamları doğrudan içerik akışınıza ekleyebilirsiniz. Diğer son derece kullanışlı modül seçenekleri arasında abonelikleri artırmaya yardımcı olan harekete geçirme düğmeleri, düzenleme ekibinizin ve / veya düzenli katkıda bulunanların önemli üyelerini vurgulayan ‘kişi’ modülleri ve çene bırakan bir kullanıcı için video arka planlarının yanı sıra paralaksı destekleyen kaydırıcı modüller bulunur. navigasyon deneyimi.

Yaratıcı profesyoneller veya ajanslar için e-ticareti, kurumsal web sitelerini, SaaS abonelik sayfalarını ve portföy bölümlerini desteklemek için geliştirilmiş modüller de bulunmaktadır. Başka bir deyişle, Extra yalnızca medya yayınları için göze çarpan bir tema olmakla kalmaz, aynı zamanda hemen hemen her tür web sitesi için bir tema olarak kullanılabilir.

Bu tema hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, burada ayrıntılı Ekstra incelememizi okuyabilirsiniz .

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

4. Bağımsız

İlk başta tahmin edebileceğinize rağmen, bu tema aynı adlı İngiliz gazetesiyle bağlantılı değildir. Bununla birlikte, Independent , tam olarak nişiniz ne olursa olsun, haberler, hikayeler, makaleler ve daha fazlasını yayınlamanıza izin verir.

Independent içinde 17’den fazla farklı demo şablonu bulunmaktadır. Standart seçenekler arasında (dergi, yemek ve teknoloji stilleri gibi), ve kripto para birimi gibi daha yeni endüstriler için seçenekler de bulacaksınız. Elbette, birlikte verilen Sayfa Oluşturucu eklentisi ile, fantezi tarzınıza uygun herhangi bir düzeni oluşturabilirsiniz.

Sayfa düzenleri söz konusu olduğunda, sınır gökyüzüdür. Reklam geliri elde etmenize yardımcı olmaya odaklanan sayfa larının yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz neredeyse sınırsız başlık stilleri vardır. Sitenizin para kazanma stratejisinin Independent aracılığıyla uygulanabileceğini bilerek içiniz rahat olabilir.

Temalar her zaman kişisel bir tercihtir, ancak Independent söz konusu olduğunda, derginiz veya haber siteniz için mükemmel bir seçim olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Demoyu inceleyin ve kendiniz görün!

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

5. Sorun

Dergi sitenizin başarılı olmasını istiyorsanız, iki temel göreviniz vardır. İlginç ve yüksek kaliteli içerikler oluşturmanız ve ardından bunu mümkün olan en iyi şekilde göstermeniz gerekir. İlk görevde kendi başınayken, The Issue ikinci görevde yardımcı olabilir.

Bu tema, içeriğinizi düzenli, çekici ve benzersiz bir şekilde görüntülemenize yardımcı olmakla ilgilidir. Bunu yapmak için, size sayfa bölümleri, başlık stilleri, makale türleri ve daha fazlası dahil olmak üzere üzerinde çalışabileceğiniz bir ton demo içeriği vererek başlar. Daha sonra, tüm bu unsurları kalbinizin içeriğine göre özelleştirmenizi sağlar.

Ayrıca, içeriğinizin harika görünmesine yardımcı olacak birçok özellik bulacaksınız. Bu, bir dizi özel widget, ışık kutusu galeri seçenekleri, çeşitli tipografi seçenekleri ve daha fazlasını içerir. Hatta makalelerinizden para kazanmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunan yerleşik reklamcılık işlevi bile vardır.

Özel bir dergi teması ararken, The Issue rakiplerinin çoğunun üzerinde öne çıkıyor. Demosunu incelemenizi ve kendiniz için eylem halinde görmenizi öneririz!

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

6. Tilki

Fox , size gerçekten benzersiz bir site oluşturma özgürlüğü veren modern, esnek ve tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır.

Fox, Real Newspaper, Grid Layout, Pinterest-like Masonry blogu ve Listing Layout gibi farklı bir a ulaşmanıza yardımcı olacak çeşitli düzenlerle birlikte gelir. Ayrıca her kategori için bir düzen seçebilirsiniz. Blog gönderisi düzenleri açısından, özelleştiriciyi varsayılan düzeni (gerçek bir gazete gibi iki sütunlu bir düzen) tek sütunlu geleneksel blog yazısı düzenlerine değiştirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca resim düzenleriyle de oynayabilirsiniz. Örneğin, estetik için veya alanı en iyi şekilde kullanmak için yazılarınıza dikey bir resim ekleyebilirsiniz. Fox, düzenler söz konusu olduğunda kesinlikle esneklik sağlar.

Diğer özellikleri arasında çeşitli yazı tipleri (Google, Typekit veya hatta kendi yazı tipiniz), bir sürükle ve bırak galerisi, çeşitli widget’lar ve çok daha fazlası bulunur.  özelleştirme söz konusu olduğunda 100’e yakın seçeneğiniz var.

Özellikler listesi bunaltıcı görünse de, The Fox sezgisel ve kullanımı kolay bir WordPress temasıdır.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

7. Pixwell

İster yemek, moda veya seyahat blog yazarı olun, okuyucularınızla iletişim kurmak için yalnızca sosyal medyaya güvenmek istemezsiniz. Sizinle doğrudan sayfanız üzerinden etkileşim kurmalarını istiyorsunuz – Pixwell için potansiyel bir iş .

Tema, içeriğinizi çarpıcı, tamamen duyarlı bir düzende paylaşmanıza yardımcı olacak özelliklerle doludur. Demo içeriğini tek bir tıklamayla kolayca yükleyebilirsiniz ve yerleşik Ruby Composer, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan modern bir oluşturmanıza olanak tanır. Yerleşim seçenekleri, yüzlerce özelleştirme seçeneği ile pratik olarak sınırsızdır. Ayrıca göz alıcı galeriler oluşturma ve vizyonunuzu karşılamak için 800’den fazla Google Yazı Tipi arasından seçim yapma yeteneği de vardır.

Pixwell, içeriğinizi daha sonra kaydetmek için yer imleri veya gönderilerinize emojilerle tepki verme seçeneği gibi blog oluşturma ile ilgili birçok işlevselliğe de sahiptir. Ayrıca Amazon Associates gibi bağlı kuruluş ağları aracılığıyla derginizden para kazanabilir veya sitenizin herhangi bir yerine Google AdSense aracılığıyla reklam verebilirsiniz.

Sonuç olarak Pixwell, iş meraklısı blog yazarları ve dergiler için sağlam, hızlı yüklenen bir temadır. Esnek ı herhangi bir nişe uyum sağlayabilir ve içeriğinizi daha geniş bir kitleyle paylaşmanıza yardımcı olabilir, bu nedenle daha yakından bakmaya değer.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

8. MH Dergisi

mh dergisi wordpress teması

Dergi web siteleri genellikle göz alıcı içeriklerle doludur, ancak ınız ilgi çekici değilse, ziyaretçilerin haberleri için başka yerlere gittiğini görebilirsiniz. Temiz bir ve esnek bir düzen sunan bir tema için MH Magazine’e bakın .

Bu tema, içeriğinizi, sosyal medyayı, YouTube videolarını ve daha fazlasını görüntülemek için çeşitli yerleşik özel widget’lardan yararlanmak için mevcut 26 pencere öğesi konumu ve tamamen pencere öğesi haline getirilmiş bir ön sayfa şablonu ile birlikte gelir. Ayrıca, web sitenizin ziyaretçilerine göze çarpan reklamları göstermek için bölümler de vardır.

Sayfanızın stilini ayarlamak, çeşitli Google Yazı Tipleri, sayısız renk seçeneği ve özel bir logo yükleyiciyle mümkündür – böylece sitenizin markası stil kısıtlamalarından etkilenmez.

MH Magazine ayrıca, önemli gönderileri ve makaleleri belirgin bir şekilde görüntülemenize olanak tanıyan FlexSlider 2 eklentisini ve daha kısa, ancak önemli konular için bir jQuery haber şeridi içerir.

Sonuç olarak, MH Magazine, dergi web siteniz için derli toplu ancak esnek bir a ihtiyacınız varsa, çok değerli bir yarışmacıdır.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

9. Johannes

Diğer nitelikleri ne olursa olsun, pek çok dergi teması konu benzersiz düzenler sunmaya geldiğinde zorlanır. Farklı bir şey denemek ve yapmak için Johannes gibi cesur bir tema gerekir .

Bu temanın başlığının bile radikal bir şekilde tasarlandığını fark edeceksiniz. Kahraman görüntüsü, hemen göze çarpan alışılmadık şekilli bir çerçeve içine alınır. Zevkli tipografi ve diğer ‘mikro elementler’ ile birleştiğinde, burada diğer birçok temada bulunmayan bir derece stil var.

Johannes, varsayılan görünümünde teknoloji bloglarına ve diğer ‘modern’ nişlere uygundur. Bununla birlikte, içerdiği tema seçeneklerini kullanarak ını her zaman kendi gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, bu temanın ek sayfa oluşturucu eklentilerine ihtiyaç duyulmadan tasarlandığını görmek de canlandırıcı – Johannes’i rakiplerinin çoğundan daha zayıf hale getiriyor.

Bu temaya, kenar çubuğundaki yapışkan bir Harekete Geçirici Mesaj kutusu ve her kategorideki blog gönderilerinin sayısını gösteren bir pencere öğesi gibi birkaç yararlı dokunuş daha vardır. Johannes ile ilgili pek çok teklif var ve hepsini çalışırken görmek için demoya göz atmanızı öneririz!

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

10. Journo

Basılı yayınlar azalıyor olsa da, dijital dergilerin hala daha önce olduğu gibi aynı stil düzeyini ve ‘yerinde’ markalaşmayı sağlaması gerekiyor. İlk bakışta, Journo sorumluluklarından kaçmakla suçlanamaz.

Dokuz demosunun her biri için İskandinavya benzeyen isimlere bir göz atarak bu temanın ardındaki ilham hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Geriye dönük özeti günün sırasıdır, ancak Sayfa Oluşturucu eklentisi, sahip olabileceğiniz herhangi bir özel gereksinimi karşılamak için şablonları kalıplamak için kullanılabilir.

Journo, bu konuda ‘havalı yenilikçi’ hissine sahip ve Variety dergisinin yankılarını varsayılan ında görebiliyoruz. Bu, moda ve yaşam tarzı sitelerinin muhtemelen bu temaya yöneleceği anlamına gelir, ancak diğer birçok yaratıcı niş, sunulan düzenleri yararlı bulmalıdır.

Diğer birçok temada olduğu gibi, Journo’daki değer de dahil edilen şablonlara dayanmaktadır. Bu kötü bir şey değildir ve sayfa oluşturucu işlevselliği, işleri değiştirme esnekliğinin hazır ve beklemede olduğu anlamına gelir. Demoyu incelemenizi ve kendiniz karar vermenizi öneririz.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

11. MagPlus

Başarılı bir dergi sitesi çalıştırmak, okuyucularınızın ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutmak anlamına gelir. Bu, okuma deneyimlerinin olumlu olduğundan emin olmayı ve mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel izleyici üyesine ulaşmaya çalışmayı gerektirir.

MagPlus , modern dergi web sitelerinin neye ihtiyacı olduğunu bilen ve tam olarak bu özellikleri sağlayan, hedeflenmiş bir WordPress temasıdır. Çeviriye hazırdır ve örneğin çok dilli eklentilerle iyi bir şekilde bütünleşir ve Sağdan Sola (RTL) dil seçeneklerini içerir. Bu, dünyanın her yerinden okuyucuları çekmenizi ve onlara hizmet etmenizi sağlar.

Ayrıca, bu tema arama motorları için iyi bir şekilde optimize edilmiştir, bu da insanların içeriğinizi daha kolay bulabileceği anlamına gelir. Sitenize geldiklerinde, MagPlus’ın hızlı yükleme süreleri sayesinde harika bir deneyim yaşayacaklar. Kendi deneyiminizi kolaylaştırmak için, bu tema çok çeşitli önceden oluşturulmuş düzenler ve öğelerle birlikte gelir, böylece tarzınızı ve nişinizi yansıtan bir site oluşturabilirsiniz.

Sonuç olarak, MagPlus, içeriğinizi yansıtan ve aynı zamanda hızlı ve duyarlı olan bir site tasarlamayı kolaylaştırır.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

12. GridLove

Mevcut çekici dergi temalarının sıkıntısı olmasa da, aynı pakette kullanımı kolay gezinme ve iyi estetik bulmak biraz daha zor. Neyse ki GridLove , kullanıcı dostu bir düzen oluşturmanıza izin vermek için düzgün, esnek ı özelleştirme seçenekleriyle birleştirir.

Yeni başlayanlar için, tema, düzenlerinizi oluşturmanıza ve düzenlemenize yardımcı olacak yerleşik, sezgisel bir sürükle ve bırak modül sistemine sahiptir. Ayrıca, çok çeşitli düzen ve biçimlendirme türleri, yazı tipleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz renk şemaları seçenekleriyle yayınlarınızı istediğiniz gibi özelleştirmenize olanak tanır.

Sitenizin para kazanma potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için GridLove, başlık reklamlarını tek tek gönderilere veya sayfalara yerleştirmenize olanak tanır. Dahası, sponsorlu gönderileri ziyaretçilerin dikkatini çekecek şekilde vurgulayabilirsiniz.

Genel olarak, sergilenmesi gereken çok sayıda sponsorlu gönderiye sahip oldukça büyük ölçekli bir yayınınız varsa, GridLove size uygun olabilir. Bu, düzenlerinizi oluşturmak için yerleşik seçeneklerle birleştiğinde, içeriğiniz için daha fazla para kazanmak istiyorsanız GridLove’u harika bir seçim haline getirir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

13. PenNews

Çevrimiçi derginizin okuyucu sayısını en üst düzeye çıkarmak için makalelerinizin hem dikkat çekici hem de okunması son derece kolay olması gerekir. Optimum dengeyi yakalamak zor olabilir, ancak PenNews ile bunu başarmak mümkündür.

PenNews, hızlı bir şekilde ayağa kalkıp koşmak için sanat, spor, fitness ve yaşam tarzı nişlerine (sadece birkaç isim) dayalı 30’dan fazla muhteşem demo düzeni sunuyor. Benzersiz düzen gereksinimleriniz varsa, birlikte verilen Sayfa Oluşturucu eklentisi (eski adıyla Visual Composer), bunu öğeleri yerinde sürükleyip bırakmak kadar kolaylaştırır.

PenNews’i diğer dergi temalarından ayıran şey, yüksek özelleştirilebilirliği aerodinamik optimizasyonla harmanlamasıdır. Başlangıç ​​olarak, tema, mobil cihazlarda sayfa yükleme sürelerinizi hızlandırmaya yardımcı olmak için desteklenen Google AMP’dir. Dahası, neredeyse sınırsız sayıda feed içi reklam bölümü oluşturarak temayı bağlı kuruluş pazarlaması için mükemmel hale getirebilirsiniz.

PenNews’in sunduğu esneklik, güç ve para kazanma potansiyeli göz önüne alındığında, kesinlikle dikkate almaya değer. Hızlı bir şekilde profesyonel ve ölçeklenebilir bir çevrimiçi yayın almak istiyorsanız, PenNews piyasadaki en iyi temalardan biridir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

14. İndigo

Bir dergi web sitesi fiziksel bir ürün olmasa da okuyucuların ilgisini çekmek ve ilgisini çekmek istiyorsanız içeriğine bir akış olması gerekir. Ek olarak, sosyal medya kanallarınıza tamamlayıcı görseller ve yollar sağlamak çok önemlidir. Indigo , tüm bu unsurları uygulamanıza yardımcı olacak tema olabilir.

Bu temadaki varsayılan başlık yazı tipi, özel nişinize bağlı olarak yersiz olarak kabul edilebilir, ancak çok çeşitli konulara uyan bir ‘preppy’ görünümü sunar. Başlıklar çok belirgin olduğundan, tema mekanın geri kalanıyla daha minimalist bir yaklaşım sergileyebiliyor. Bu nedenle, kenar çubuğu özellikleri kadar makaleler de dikkat çekiyor.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, sosyal medyaya bağlanmak da önemlidir – özellikle bir dergi sitesi için. Neyse ki Indigo, sitenizin kenar çubuğu ve alt bilgisi için bir Instagram widget’ı ve başlık için bir sosyal medya widget’ı içerir. ‘Sitede geçirilen süre’ ölçümlerini en üst düzeye çıkarmak isteyenler için Indigo, Jetpack eklentisinin Infinite Scroll özelliği ile de uyumludur.

Genel olarak, Indigo minimal, temiz ve odaklıdır. Bunlar, bu temayı kısa listenize eklemeye değer kılan üç mükemmel avantajdır.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

15. Bimber

İnternet günlük hayatımıza nüfuz eder ve birçok insan için ‘viral hale gelmenin’ (veya ‘internette ünlü olmanın’) uygulanabilir bir hedef olduğu noktaya kadar. Bu arzunun arkasında sağlam bir iş stratejisi vardır, çünkü ek trafik gelirinizi artırmanızı sağlayabilir. Dahası, Bimber gibi özel bir tema, viral içeriği kolayca geliştirmenize yardımcı olabilir.

Bu dergi teması – beklediğiniz gibi – şaşırtıcı derecede küçük metinlerle medya ağırlıklı. Bununla birlikte, varsayılan sayfaların okunması ve sindirilmesi kolaydır ve bu, viral dergi sitelerinin yaşadığı ‘sitede geçirilen süre’ ölçümleri için önemlidir. Bununla birlikte, düzeni değiştirmek isterseniz, WordPress Özelleştirici aracılığıyla bunu yapmanıza yardımcı olacak birçok seçenek vardır. Ayrıca çeşitli dergi nişlerini kapsayan bir dizi demo da vardır, böylece hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Viral içerik oluşturmanıza ve yayınlamanıza yardımcı olacak çok sayıda teklif var. Örneğin, birlikte gelen Snax eklentisiyle anketler, testler ve kullanıcı tarafından seçilmiş listeler oluşturabilirsiniz ve dahil edilen MashShare eklentisinin sağladığı bir dizi sosyal paylaşım seçeneğine sahip olacaksınız. Bimber ayrıca myCRED eklentisini entegre ederek size ziyaretçilerinizin içeriğinizle daha uzun süre etkileşimde kalmasını sağlayacak bir sıralama sistemi sunar.

Dikkate değer birçok dergi teması var ama hiçbiri Bimber’a benzemiyor. Bu tema, viral içerik oluşturmak, düzenlemek ve harmanlamak isteyenler için idealdir!

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

16. Görüş

Dışarıda çok sayıda çevrimiçi dergi ve haber sitesi var. Sizinkinin kalabalığın arasından sıyrılmasını istiyorsanız, kaliteli içerikten daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Ayrıca bir şeydir, kullanıcıların etkileşimini tutan bir web sitesi, isteyeceksiniz Görüş bulunan iyi uygulanmaktadır.

Fikir, modern, şık ve ilgi çekici makale tabanlı bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Birçoğu hem benzersiz hem de çekici görünen, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce önceden tasarlanmış düzen vardır. Ayrıca, sitenizin kenar çubukları, widget’lar ve diğer temel unsurlar üzerinde büyük bir kontrole sahipsiniz.

Ek olarak, bu tema bir web sitesi oluşturmanın pratik tarafını da ihmal etmiyor. Makaleleri düzenlemenize ve gruplamanıza ve hatta bu grupları tek bir sayfada görüntülemenize yardımcı olan bir modül sistemi var. Ayrıca, gelişmiş filtreleme özellikleri, okuyucularınızın kategorilere, etiketlere, tarihlere vb. Göre tam olarak ihtiyaç duydukları içeriği bulmalarına yardımcı olacaktır.

Hareketli bir çevrimiçi dergi oluşturmak istiyorsanız, Opinion sizi oldukça uzağa götürebilir. İçeriğinizin iyi görünmesine ve aynı zamanda daha erişilebilir olmasına yardımcı olabilir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

17. Cennet

Herhangi bir dergi web sitesinin önemli bir yönü, her ziyaretçinin dikkatini çekme ve tutma becerisidir. Çok çeşitli özellikleri sayesinde, Jannah bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacak ideal tema olabilir.

Birçok dergi web sitesinde tanıdık düzenler olsa da, bu tema sizi bir şeyleri değiştirmeye teşvik eder. Yerleşik bir sayfa oluşturucunun yanı sıra, sayfalarınız için bir dizi düzen seçeneği (tümü tamamen özelleştirilebilir) ve aralarından seçim yapabileceğiniz neredeyse 1.000 Google yazı tipi vardır. Başlamak için aceleniz varsa, 20’den fazla nişe özgü demo düzeni de var ve daha fazlası yolda.

Özelleştirme söz konusu olduğunda Jannah güçlü olsa da, ziyaretçilerinizin deneyimlerini geliştirmek için pek çok ek işlev vardır. Örneğin, okuyuculara en güncel haber başlıkları sağlamak için masaüstü bildirimleri sunabilirsiniz. Uzun biçimli gönderilerde gezinmeye yardımcı olan ‘sıcak noktalar’ gibi okunabilirliği artırmak için tasarlanmış öğeler de vardır.

Aslında, Jannah ile kutudan çıkan o kadar çok şey var ki, hepsini açıklamak için bütün bir sayfaya ihtiyacımız var! Genel olarak, Jannah, göze çarpan bir temanın gerekli tüm özelliklerine sahiptir – bol özelleştirme, düşünceli bir özellik seti ve şık görünüm.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

18. Haberci

Pek çok dergi sitesinde okurunuzun dikkatini hemen çekmek çok önemlidir. Bunu yapmak için cesur görsellere, içeriğin doğal bir dökümüne, açıkça bölünmüş alt bölümlere ve yıldırım hızında yükleme sürelerine ihtiyacınız olacak. Herald , bunu başarmanız için size mükemmel bir yol sağlayabilir.

Bu tema moda, spor, teknoloji ve diğer yayınlar için demolar sunarken, Herald bir dergi teması yaptığı gibi bir haber portalı kadar iyi çalışıyor. Özelleştirme kapsamı, aralarından seçim yapabileceğiniz 500’den fazla farklı gönderi düzeninin yanı sıra bir dizi özel gönderi türü ve yüksek çözünürlüklü logo ve simge desteği de dahil olmak üzere çok büyük. Ayrıca, birden fazla yazarla çalışıyorsanız Herald, profillerinin yanı sıra ilişkili oldukları kategorileri göstermeyi çok kolaylaştırır.

Herald’ın para kazanma potansiyeli bir başka büyük artı. Tema, banner reklamları eklemenizi sağlamanın yanı sıra, e-ticaretin özelliklerini entegre etmek için özelleştirilebilir modüller içerir. Herald, WooCommerce’in en son sürümüyle uyumludur ve sitenizin başlığına bir sepet eklemenizi sağlar. Facebook, Twitter ve diğer popüler siteler için yerleşik sosyal paylaşım düğmeleri de dahil edilerek okuyucu sayınızı (ve potansiyel müşteri tabanınızı) büyütmeyi çok daha kolay hale getirir.

Özetle, Herald mükemmel bir seçimdir çünkü kendi yönteminizle bir çevrimiçi dergi oluşturmanıza olanak tanır. Bizim görüşümüze göre, paranızın tam karşılığını veriyor ve değerlendirmenize değer.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

19. Soledad

soledad-dergi-wordpress-teması

Metin ve görsel medya arasındaki ilişki, ilgi çekici ve ilgi çekici içerik oluşturmada her zaman hayati olmuştur ve geçmişte formatlar için olduğu kadar bugün web siteleri için de önemlidir. Yazınıza olduğu kadar medyanıza da odaklanmanıza yardımcı olacak bir tema için Soledad’ı düşünün .

Aralarından seçim yapabileceğiniz altı başlık düzeni vardır – birleşik bir reklam alanı dahil. Gezinme, ziyaretçilere zengin özelliklere sahip içeriği görüntülemek için iki mega menü stili içerir; bunun üstünde, en son makalelerinize hızlı bir genel bakış gösteren bir haber şeridi bulunur.

Soledad ayrıca bir SoundCloud ses yazı türü ile birlikte sayfaların üst kısmında öne çıkan medya ve içeriği görüntülemek için bir kaydırıcı sunar. Çeşitli sosyal medya hesaplarınızı görüntülemek için bir dizi pencere öğesi de vardır.

Özetle, Soledad, yazınızı şık bir dergi formatında sunulan göze çarpan görüntü, video ve ses içeriği ile tamamlamak için sağlam bir seçimdir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

20. Ses

Voice , kapsamlı bir çevrimiçi yayın için mükemmel, ancak aynı zamanda kişisel bir blog olarak kullanılabilecek kadar esnek olan güzel bir blog ve dergi karışımı sunar.

Meks’deki yetenekli kişilerin diğer temalarında olduğu gibi Voice, kullanıcı dostu içerik oluşturma araçlarını zarif ve işlevsel la sorunsuz bir şekilde birleştiriyor. Mükemmel Gelişmiş Tema Seçenekleri Paneli, web sitenizi kurmanıza ve dakikalar içinde bloglar ve makaleler yayınlamanıza olanak tanır. Pratik olarak sınırsız markalama seçenekleri, Voice’u markanızın tarzına ve renk şemasına uyacak şekilde özelleştirmeyi basit ve anlaşılır hale getirir. Gönderi listeleriniz için yedi ana düzen ve öne çıkan alan gönderileri için üç tane daha düzen ile derginiz tam istediğiniz gibi görünecektir.

Herhangi bir harika web sitesi temasıyla standart olarak gelen ve içerik oluşturma özelliklerinin yanı sıra Voice, özellikle çevrimiçi yayınlar göz önünde bulundurularak oluşturulmuş belirli araçları içerir. Akıllı gönderi listeleri, yayınınızın kaç farklı bölüme sahip olduğuna bağlı olarak istediğiniz kadar konuya özgü modül oluşturmanıza olanak tanır. Her modülde, akıllı filtreler gönderileri kategorilere ayırarak site ziyaretçilerinizi ilgilenebilecekleri ek içeriğe yönlendirir. Pek çok çevrimiçi yayın reklam gelirine, bu temanın sezgisel sayfalandırma ına, JavaScript reklam widget’larına (Google Adsense ile uyumludur) dayandığından ve diğer reklam veya bağlı kuruluş pazarlama ağları) ve ilgili gönderi eklentisi, web sitenizin reklam geliri potansiyelinin en üst düzeye çıkarılmasını sağlayacaktır.

Sezgisel bir kullanıcı arayüzü, akıcı estetik ve yayın dostu araçlar Voice’u çevrimiçi yayınınız için mükemmel bir tema seçeneği haline getirir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

21. Newsmag Pro

newsmag-pro-magazine-wordpress-teması

İyi bir dergi teması mantıklı bir şekilde düzenlenmeli, işlevsel bir sunmalı ve her şeyden önce büyüleyici görünmelidir. İken Newsmag PRO sonraki ilk iki elemanlarına keneyi yerleştirebilir, bu son gereklilik olduğunu bir kalıcı şüphe ile yaprakları bize.

Newsmag PRO’nun mülayim göründüğünü söylemek çok sert olurdu. Sonuçta, dergi web siteleri her türden farklı nişlerde bulunur. Dahası, sayısız özelleştirme seçeneği sunar. Arama motoru sıralamanızı iyileştirmenize olanak tanıyan yerleşik Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ayarlarının yanı sıra web sitenizi markanızla eşleştirmenize yardımcı olacak tam renkli bir palet ve 600’den fazla Google Yazı Tipi vardır.

Ayrıca Newsmag PRO, içeriğinizi görüntülemenize yardımcı olacak bir dizi temel unsurla birlikte gelir. En son gönderilerinizi görüntülemek için bir gönderi kaydırıcısı, haber parçalarını sergilemek için bir haber kayan yazı çubuğu ve kullanıcıların içeriğinizi web’de paylaşmasını sağlayan sosyal medya entegrasyonu vardır.

Newsmag PRO hiçbir şekilde kötü bir tema değil, ancak bazı rakipleri gibi bir bukalemun değil. Faydacı estetiğini inkar etmek mümkün değil – özellikle daha modern görünen rakipleriyle karşılaştırıldığında.

Dikkatlice seçilmiş özelliklerin yanı sıra tamamen işlevsel bir ı takdir ediyorsanız, Newsmag PRO’ya bir fırsat verin – bu sizin için çok iyi bir tema olabilir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

22. 15Zine

15Zine , WordPress siteniz için birçok kullanışlı özellikle yüklü esnek bir inceleme ve dergi temasıdır. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyu ve kullanımı kolay diğer özelleştirilebilir araçları kullanarak herkes kolayca ve hızlı bir şekilde güzel sayfalar kurabilir.

Yazılarınızı, göz alıcı bir paralaks seçeneğiyle birlikte birçok özellikli görüntü stili sunan 15Zine’in öne çıkan görüntü stili sistemini kullanarak canlandırabilirsiniz. Muhtemelen bu temanın en iyi özelliklerinden biri, o anda en çok görüntülenen gönderilerinizi sergilemenizi sağlayan özel ‘Trend’ mega menü seçeneğidir.

15Zine, kullanımı çok kolay olmasına rağmen, aynı zamanda son teknolojidir. Örneğin, Ajax anında arama işlevi, içerik üzerinden filtrelemeyle harcanan zamanı azaltır ve yerleşik reklam sistemini kullanarak sitenizden daha fazla para kazanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

23. Esnek Mag

flex-mag-wordpress-haber-teması

Sadelik ve güç. Tamamen duyarlı ve retinaya hazır bir haber ve dergi teması olan Flex Mag’in vaadi bu .

Flex Mag, öne çıkan içeriği istediğiniz şekilde sunmak için dokuz farklı Öne Çıkan Gönderiler düzeni, posta sayfalarınız için sekiz makale düzeni, dört ön ayarlı dış görünüm (spor, teknoloji, eğlence ve moda) ve kendi görünümünüzü oluşturmak için özel bir dış görünüm gibi birçok özelliğe sahiptir. düzen, size tüm cihazlarda Facebook benzeri uçuş navigasyonu ve çok daha fazlasını sağlayan özel uçuş navigasyonu. Bahsedilmesi gereken yeni bir özellik, otomatik yükleme gönderileri özelliğidir – makaleler, gerçek zamanlı olarak birbiri ardına otomatik olarak yüklenir.

Diğer temel özellikler, sürükle ve bırak özellikleri, sayısız renk seçeneği ve reklam birimi alanlarıdır. Flex Mag ile çok yönlülüğün, gücün ve basitliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

24. Voux

the-voux-dergi-teması

Voux , tartışmasız mevcut en kapsamlı WordPress dergisi temalarından biridir.

Kendi türündeki diğer temalarda olduğu gibi, The Voux, sitenizdeki birçok öğesini hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirmenizi sağlamak için mükemmel Görsel Besteci eklentisini kullanır. Bu, başka hiçbir şeye benzemeyen, harika markanıza mükemmel şekilde uyarlanmış benzersiz bir site oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Özel öğeleri arasında haber blokları ve çeşitli araçlar bulunur. Hepsinden iyisi, gelişmiş düzeniniz tüm cihazlarda harika görünecek.

özelleştirilebilirliğine ek olarak The Voux, önemli dergi sitesi özellikleri sunar. Mega Menü özelliği etiketleri, kategorileri veya alt kategorileri menü kaynağı olarak kullanmanıza olanak sağlar. Birçoğu arasında bir başka harika özellik, şık Tam Ekran Galerilerdir. Bu özellik, People Magazine gibi popüler dergi sitelerinde bulunanlara benzer resim galerileri oluşturmanıza olanak sağlar.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

25. İçgörü

analiz-dergi-tema

Insight , kullanımı ve özelleştirmesi oldukça kolay olan minimal, tamamen duyarlı ve retinaya hazır bir WordPress temasıdır.

Insight, sitenize özel bir sağlamaya yardımcı olmak için çeşitli pencere öğelerine ve Görsel Özelleştiriciye dayanır. Birkaç widget kullanarak, ana sayfa yapınızın arka plan resimlerini ayarlama ve tam genişlikte gönderileri görüntüleme gibi çeşitli yönlerini özelleştirebilirsiniz. Görsel Özelleştirici, sitenizi önceden oluşturulmuş üç renk şemasını kullanarak özelleştirmenize olanak tanır veya kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Temanın neredeyse her ayrıntısını kolayca değiştirmek için Tema Seçenekleri panelini de kullanırsınız. Örneğin, varsayılan gönderi görünümünüzü bir ızgara düzenine ayarlayabilir veya Öne Çıkan Görsellerle normal bir blog gönderisi görünümünü seçebilirsiniz.

Başlangıç ​​veya uzman olan Insight, mükemmel bir siteyi kolayca kurmanızı ve özelleştirmenizi sağlar.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

26. Sahifa

sahifa-wordpress-haber-tema

Sahifa , tüm tema ayarlarını ve 400’den fazla seçeneğini yapılandırmanıza olanak tanıyan güçlü bir yönetici paneline sahip zarif bir WordPress temasıdır.

Tema, son derece özelleştirilebilir özelliklerle basit ama güçlüdür. Üç site düzeni seçeneği mevcuttur: Çerçeveli, Geniş ve Kutulu. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan bir oluşturmak için düzenler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, TiePage Builder, ana sayfanızı birden çok blok düzeniyle kolayca özelleştirmek için sürükle ve bırak arayüzüne sahiptir. Bu esneklik, içerik ve ana sayfa slayt gösterisi düzenlerine, 40’tan fazla kısa kod ve sayfa şablonuna kadar uzanır. Diğer özellikleri arasında görünüşte sınırsız renk şemaları, 650’den fazla Google Yazı Tipi, 35 özel widget, çeşitli kenar çubukları ve çok daha fazlası bulunur.

Ayrıca Sahifa ile içeriği kullanıcılarınız için erişilebilir ve eğlenceli hale getirmeye büyük bir odaklanma var. Ajax Live Search işlevi, kullanıcılarınızın aradıklarını hızlı ve etkili bir şekilde aramasını sağlar. Mega Menüler ve Menü Simgeleri gibi diğer özellikler, kullanıcınızın sitenizde gezinmesini kolaylaştırır.

Sahifa, çeşitli sitelere uyum sağlayan basit ve zengin özelliklere sahip bir temadır. Kesinlikle bir göz atmaya değer.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

27. Mag’yi tıklayın

Click Mag, kendisini bir ‘viral tema’ olarak faturalandırır, bu temanın amacını ve ını özetlemek için iyi bir yoldur. Okuyucu tıklamalarını, sosyal paylaşımları ve reklam gelirini en üst düzeye çıkarmak isteyen sitelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Click Mag’in özelliklerinin çoğu, kullanıcıların blogunuzda veya dergi sitenizin içeriğinde hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlamak için tasarlanmıştır. Trend olan gönderileri kolayca öne çıkarabilir ve ziyaretçileri daha fazla okumaya ikna etmek için her sayfanın altına dönen bir makale resim galerisi ekleyebilirsiniz. Hem yayınlar hem de sayfalar, içeriği daha etkileşimli hale getirmek için dinamik slayt gösterileri şeklinde düzenlenebilir. Ayrıca, trafiği artırmaya ve tıklamaları artırmaya odaklanan birkaç paketlenmiş eklenti de vardır. Bunlar, gönderilerinize incelemeler ve karşılaştırma tabloları eklemenizi sağlayan Yorumcu WordPress Eklentisini ve kenar çubuğu içeriğinin görünürlüğünü ve görünürlüğünü artıran Theia Sticky Kenar Çubuğu eklentisini içerir.

Click Mag, SEO en iyi uygulamalarının ve sosyal paylaşım seçeneklerinin uygulanmasıyla sitenize trafik çekmeye yardımcı olmalıdır. Tüm bu trafikten yararlanmak için tema, reklamları dahil etmenin birçok yolunu sunar. Düzenlerin farklı boyutlarda birden çok reklam konumu vardır ve hatta reklama özel widget’lar vardır. Muhtemelen, bu temanın birincil amacı, sayfa yerleşimi ve kenar çubukları aracılığıyla maksimum reklam gösterimi sağlamaktır ve bunu gösterir.

Nispeten basit bir tema olabilir, ancak Click Mag, yapmayı amaçladığı şeyi başarır – trafiği artırın ve ziyaretçileri mümkün olduğunca uzun süre sitenizde tutun.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

28. İyi Yaşam

Basılı dergiler popülerliklerinin bir kısmını kaybetmiş olabilir, ancak çevrimiçi sürümler hala güçlü. Şık, modern bir dergi veya haber sitesi oluşturmak istiyorsanız – ya da mevcut sitenizi geliştirmek istiyorsanız – GoodLife’a göz atın .

GoodLife, bir dizi düzen seçeneği ve diğer özelliklerle birlikte gelen son derece özelleştirilebilir bir temadır. Temanın spor, moda, müzik ve gibi farklı izleyiciler ve konular için tasarlanmış sekiz demo sürümü vardır. Bu demoları, bir çevrimiçi dergi veya blogu hızlı bir şekilde kurup çalıştırmak için kullanabilir ve yine de web sitenizin okuyucular için çekici görünmesini sağlayabilirsiniz. Sitenizi rekabetten daha fazla ayırt etmek için makale, galeri ve video sayfaları için çeşitli düzenler seçebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Bu düzenlerin çoğu, özellikle reklamlar için ayrılmış bölümlerle gelir, böylece içeriğinizden daha kolay para kazanabilirsiniz.

Çeşitli kenar çubuğu seçenekleri, çok düzeyli açılır menüler ve menü simgeleri dahil temanın diğer birçok yönü özelleştirilebilir. Popüler gönderileri ve hikayeleri göze çarpacak şekilde görüntülemenin kolay yolları vardır ve mevcut tam sayfa kaydırıcılar ve gönderi döngüleri okuyucuların içeriğinizle meşgul olmasını sağlar. Bu okuyucular, GoodLife’ın popüler sosyal medya ağlarıyla tam entegrasyonu sayesinde katılabilir ve katkıda bulunabilir. Bu tema aynı zamanda tamamen duyarlıdır ve dinamik görüntü boyutlandırma özelliğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir cihazda istediğiniz gibi görünecektir.

GoodLife kesinlikle incelemeye değer – tonlarca seçeneğe sahip şık bir tema ve herhangi bir dergi veya haber odaklı siteye mükemmel bir şekilde uyacak bir görünüme ve hisse sahip.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

29. Pusula

Retina için hazır ve hızlı yanıt veren Compass , çevrimiçi dergi içeriğinizi sergilemek için mükemmel olan temiz ve basit bir a sahiptir. Giriş sayfasının slayt gösterisi galerisi, okuyucuların dikkatini öne çıkan hikayelere çekerken, üstündeki şerit en son başlıkları kaydırır. Galerinin altında, hikayeler, bol miktarda beyaz boşluk içeren kategorilere göre özenle düzenlenmiştir, bu da manşetleri ve tanıtımları okumayı kolaylaştırır.

Compass ile mevcut widget’larla ana sayfayı istediğiniz gibi yapılandırabilir ve yazılarınız ve sayfalarınız için çeşitli renkler, yazı tipleri ve düzenler arasından seçim yapabilirsiniz. Sütunları, düğmeleri ve listeleri istediğiniz şekilde biçimlendirmek için sağlanan kısa kodları da kullanabilirsiniz.

Ayrıca Compass, markanızı geliştirmenizi kolaylaştırır. Logonuzu yükleyebilir veya yerleşik düzenleyiciyle bir tane bile oluşturabilirsiniz. Sosyal medya simgeleri, arama motoru optimizasyonu ve çeviri hazırlığı ekleyin ve dergi içeriğiniz tüm dünyada paylaşılmaya hazır.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

30. SmartMag

smartmag-wordpress-dergi-teması

SmartMag , temiz ve düzenli bir düzeni olan kaygan bir dergi tarzı temadır. Duyarlıdır ve retinaya hazırdır ve yerleşik birden fazla blog düzeni ile birlikte gelir.

Temanın sürükle ve bırak sayfa oluşturucusu ve basit demo aktarıcısı, sitenizi anında açıp çalıştırmanızı kolaylaştırır. Temanızla birlikte arka plan resimleri kullanmak istiyorsanız, sitenizin kutulu düzende görüntülenmesini seçebilir veya bir arka plan görüntüsü istemiyorsanız tam genişlikte düzeni seçebilirsiniz. İncelemeleri sitenize dahil etmek isteyenler için SmartMag, derecelendirmeleri temsil etmek için yüzdeleri veya puanları kullanabilen bir inceleme sistemi içerir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

31. Magazine Pro

Magazin Pro tema  tarafından StudioPress kolay kullanımlı yayın platformu arayan herkes için ideal bir mobil duyarlı, sabit genişlikli tema. Güçlü Genesis çerçevesi üzerine inşa edilmiş olup, çok temiz ve minimal bir a, basit siyah-beyaz stile ve tek bir vurgu rengine sahiptir.

Tema, mavi, yeşil, turuncu ve kırmızı dahil olmak üzere dört vurgulu renk seçeneğiyle birlikte gelir.  ayrıca, içeriği ve kenar çubuğu konumunu ve tam genişlikte içeriği kullanma yeteneğini belirlemenize izin veren altı düzen seçeneğine sahiptir. Tema medyaya hazırdır ve size gönderileriniz için öne çıkan görsellerin yanı sıra ana sayfada öne çıkan bir hikaye ayarlama olanağı sunar. Ayrıca önceden düşündüler ve sitelerinde reklam yayınlamak isteyen kullanıcılar için isteğe bağlı reklam konumları eklediler.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

32. Alfa

alfa teması

WPZOOM, Alpha  temasını bugün koleksiyonundaki en karmaşık dergi temalarından biri olarak tanımlıyor . İki dış görünüm içerir: biri dergi için, diğeri gazete için, her biri size tamamen farklı bir görünüm verir. Gelişmiş ZOOM çerçevesi üzerine inşa edilen bu duyarlı tema, öne çıkan bir slayt gösterisi, son dakika haberi kayan yazı şeridi, slayt gösterileri sonrası ve özel arka plan ve logo seçenekleri içerir.

Yerleşik sayfa şablonları, blog, arşivler, tam genişlikte sayfa ve sol kenar çubuğuna sahip sayfayı içerir. Alpha ayrıca düğmeler, simge bağlantıları, bilgi kutuları, çeşitli sütunlar, liste stili ve sosyal seçenekler gibi özel kısa kodlar içerir. Sitenize reklam eklemeyi düşünüyorsanız, Alpha şablona birkaç banner alanı da oluşturmuştur.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

33. NewsPlus

gazete-dergi-tema

NewsPlus  , özelliklerle dolu çok amaçlı, duyarlı bir temadır. Tema, WooCommerse ve BuddyPress’e hazır olarak gelir ve SEO ve mikro formatlar için optimize edilmiş temiz bir a sahiptir.

Flex Slider’ı kullanarak, gönderi ve içerik kaydırıcılarının yanı sıra gönderi karuselleri oluşturabilirsiniz. Özelleştirme seçeneklerini en üst düzeye çıkarmak için NewsPlus, ayrı sayfa ve gönderi seçeneği panellerine sahiptir. Titreşim, sosyal simgeler, son gönderiler, popüler gönderiler, özel kategoriler ve mini folio dahil olmak üzere yerleşik altı özel widget vardır. Sosyal paylaşım seçenekleri de Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ ve Pinterest için yerleşiktir. Kurulum ve kurulumu kolaylaştırmak için tema, XML formatında demo içeriğinin yanı sıra kurulum ve konfigürasyon için adım adım dokümantasyon içerir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

34. Düz Haber

Düz Haber

Flat News  , düz bir a ve üç sütunlu ana sayfa düzenine sahip duyarlı bir haber ve dergi temasıdır. İçerik alanlarınızı ayarlamak için widget’ları sürükleyip bırakmanıza olanak tanıyan temanın oluşturucu aracıyla ana sayfa görünümünü ve düzenini kolayca değiştirebilirsiniz.

Flat News, video eklemeyi daha da kolaylaştıran entegre bir otomatik küçük resim seçiciye sahiptir. Ek olarak, tema, optimize edilmiş başlık ve başlık etiketleri ve zengin snippet desteği ile SEO’nun en iyi uygulamaları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Temanın kayan haber şeridi, hoş bir dokunuş olan her hikaye için küçük resimler görüntüleme özelliğine sahiptir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın