Anasayfa » Blog » Yararlı Özel Telegram Grupları
Manşet Sosyal Medya

Yararlı Özel Telegram Grupları

Grupları +18, İptv, İfşa, Türkiye, Arkadaşlık, Spor

Grupları konumuza hosgeldiniz. grupları +18, iptv grupları ifşa türkiye ve çok daha fazla kategoride grup linkleri mevcuttur. ! uygulamasında nasıl gruplar var bahsettik. İş, Arkadaşlık, Spor, , Müzik, iptv, ders, yks, kpss, netflix – spotify hesapları eğitici udemy kursları bulabileceğiniz ve daha fazlası her alanda aradığınız gruplarını sizler için hemen aşağıda listeledik. Konu dir.

Yararlı Grupları Listesi

Arkadaşlar yukarıda vermiş olduğumuz gruplar çok aktif grupları olarak geçer olarak. Özellikle sınava hazırlanan arkadaşlarımız için YKS veya sınav gruplarını kesinlikle tavsiye ederim. Haber, kod, film ilgi alanınız her neyse yukarıda grup ismine bakıp karşısındaki gruba git butonuna tıklayıp grubuna katılabilirsiniz.

Grupları 18 İptv İfşa Türkiye

Arkadaşlar uygulamasına her gün yeni grupları eklenmekte olup hepsi ve aktif gruplardır. Film, Müzik ilgilendiginiz alana göre grup seçip yeni arkadaşlar edinip yeni içeriklere de ulaşabilirsiniz bu uygulama üzerinden. 18 grupları arıyorsanız yukarda +18 diye belirttigimiz gruplar da mevcuttur ancak bu tip şeylerin kullanımı önermiyoruz, etiğe aykırı bulmakla birlikte size de bu tip sapkın ortamlarda bulunmanızı şahsen tavsiye etmem. Sadece bu uygulama üzerinde böyle grupları da mevcuttur diye makalede olması gerektiği açısından bahsettim. O tip +18 gruplara takılmanızı kesinlikle tavsiye etmem.

En İyi grupları listesi: , piyasadaki yeni bir mesajlaşma uygulaması değil ancak ’ın çılgınlığı ve popülaritesi son yıllarda büyüdü. , temelde kullanıcıların mesajları, videoları, resimleri vb. Ücretsiz olarak paylaşabildikleri bulut tabanlı bir mesajlaşma hizmetidir.

ilk olarak 2014 yılında kullanıcıların birbirlerine bir şeyler gönderebilecekleri ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olarak tanıtıldı. Geçtiğimiz günlerde insanlar doğrudan etkili olmayan mesajlar göndererek birbirleriyle mesajlaşır ve iletişim kurarlardı. Ancak telgraf ve WhatsApp gibi platformlar u sonsuza dek değiştirdi.

Bu yüzden, 2020’nin en iyi telgraf kanalları koleksiyonlarının listesine girmeden önce . Telgrafla ilgili hiçbir şeyi kaçırmamanız için bazı temel telgraf bilgilerinin üzerinden geçeceğiz .

Öyleyse önce telgrafın gerçekte ne olduğunu anlayarak başlayalım?

nedir?

 , şüphesiz tüm zamanların en başarılı mesajlaşma uygulamalarından biridir. Tüm dünyada yaklaşık 14 desteklenen dilde mevcuttur ve kullanılmaktadır.

Uygulama o kadar büyük ölçekte yayıldı ki, bir çalışmada telgrafın yaklaşık 200 milyon + aylık aktif kullanıcıya sahip olduğu tahmin edildi . Miktar o kadar yüksek ki yine de telgraf kullanıcısını çok iyi yönetiyor. Telgraf uygulaması, Google Play mağazasında neredeyse 4,5+ yıldız derecesine sahiptir.

ın en iyi yanı, Gizli sohbet, Çoklu profil resmi, Grup özelleştirme ve çok daha fazlası gibi hiçbir uygulamanın sunmadığı özelliğidir. Bu özellikler, işleri diğer sohbet uygulamalarından çok daha kolay hale getirmeye yardımcı olur.

uygulaması hakkında temel bilgiler.

1. Geliştirici
2. Değerlendirme 4.5+ Yıldız
3. İndirilenler 100 milyon +
4. Boyut 16 MB
5. En son sürüm 5.13.1

Şu anda kullanmanız gereken En İyi  Özellikleri

Bu makaleyi okuyan birçoğunuz bu özellikleri zaten biliyor olabilir, ancak yeniyseniz ve bu özellikleri bilmiyorsanız, ın en iyi kısmını kaçırıyorsunuz demektir.

İşte bunlar şu anda denemeniz gereken en iyi özelliklerinden bazıları.

Canlı Konum Paylaşımı

Evet, doğru okudunuz. Konumunuzu arkadaşlarınızla veya ailenizle  uygulamasından hemen paylaşabilirsiniz . Bu özellik, diğer bazı gecikmeli ve büyük boyutlu uygulamaları yalnızca konumlarını paylaşmak için kullanan kişiler için son derece yararlı olabilir.

Bu özelliği kullanmak için sohbete gidin, ardından eke tıklayın ve ardından konumu paylaşın.

Gizli Sohbet

Şimdi, bu sadece telgraf platformunda başka hiçbir yerde bulamadığım bir özellik. Özellikle sohbet hakkında konuştuğumuzda, kimseyle yaptığımız sohbetleri kimsenin görmesini istemiyoruz, bu yüzden burada bu özellik size çok yardımcı olabilir.

Temel olarak, bu özelliği kullandığınızda sohbetler otomatik olarak yok edilecek ve asla telgraf sunucularına kaydedilmeyecektir. Bu özelliği kullanmak için herhangi bir sohbete tıklamanız ve ardından gizli sohbet özelliğini seçmeniz yeterlidir.

da botlar

Botlar, ’ın birçok şeyi yönetebileceğiniz son derece yararlı ve yaratıcı bir parçasıdır. Telgraf üzerinde bir grubunuz varsa ve bazı kelimeleri kısıtlamak istiyorsanız, bunu bir bot programlayarak yapabilirsiniz. aralarından seçim yapabileceğiniz ve kendi özelleştirilmiş ChatBot’unuzu oluşturabileceğiniz tonlarca bot sunar.

Özelleştirilmiş Bildirimler

Bildirimler, herhangi bir sosyal medya platformunda çok önemli bir rol oynar ve bildirimlerin özelleştirilmesi çok önemlidir, çünkü bazen çok rahatsız edici olabilirler.

, kullanıcılarına belirli grupları sessize almak veya yalnızca belirli bildirimleri almak gibi birçok özelleştirme seçeneği sunar.

Grubu nedir?

Şimdi size en iyi telgraf kanallarının bir listesini sunmadan önce, grup sisteminin telgrafta faydalarıyla nasıl çalıştığını anlamaya başlayalım.

grupları WhatsApp gruplarına çok benziyor ancak üye sayısı ve özelleştirme seçenekleri WhatsApp’tan çok daha fazla.

Telgraf grupları başlıca iki tipte olabilir:

  • Grup – Temel olarak gruplar, ’da aranarak doğrudan birleştirilebilen telgraf gruplarıdır.
  • Özel gruplar – Bunlar, yalnızca davet bağlantısı ile katılabilen gruplardır ve doğrudan aramalarda görünmezler.

En İyi Grupları Listesi

Not – Yalnızca Eğlence, Eğitim, Spor ve bilgi gruplarının bağlantılarını sağlıyoruz. Burada herhangi bir yetişkin grubu bağlantısı sağlamıyoruz.

Öyleyse içine girelim –

Gruplarına Nasıl Katılırım (Kılavuz)

telegram grupları

Telgraf ve telgraf grupları hakkında her şeyi tartıştığımız gibi, eğlenmek için telgraf gruplarına nasıl katılabileceğimizi öğrenelim. Telgraf gruplarına katılmak için temelde iki yöntem vardır, burada her iki yöntemden de bahsedeceğiz.

Herhangi bir gruba katılmak, sanki halka açık bir gruba katılmak istiyormuşsunuz gibi tamamen grubun türüne bağlıdır. Ardından, uygulamasının arama çubuğuna kanalın adını yazmanız yeterlidir ve gruba kolayca katılabilirsiniz.

Gizli veya özel bir gruba katılmak için, arkadaşınızdan alabileceğiniz davetiyeye sahip olmanız gerekir veya yukarıdaki listeden gruba katılabilirsiniz.

Gruplarının Özellikleri

Sohbet robotları

Bu, grup sahipleri için çok yararlı olan bir özelliktir çünkü telgraf grubunu yönetmek bazen çok zor olabilir.  da kullanılabilen birkaç tür sohbet robotu vardır.

Anketler

Anket oluşturmak, izleyicilerinizden geri bildirim almanın en iyi yollarından biridir. İhtiyacınıza göre anket yapabilir ve ardından grubunuzda paylaşabilirsiniz.

Sabitlenmiş Mesajlar

Mesajları sabitlemek, temel olarak bir mesajı grubunuzun üstüne sabitlemek anlamına gelir, böylece vurgulanır ve izleyicileriniz onu kolayca okuyabilir.

Karar:

, grup sohbetlerini seven ve yeni bir şeyler öğrenmek isteyenler için en iyi sosyal medya platformlarından biridir. Duvar Kağıtlarından Filmlere, Bilgiden Eğlenceye her şeyle ilgili gruplar bulabilirsiniz. Umarım 2020’nin En İyi  Grupları listesini bağlantıları hakkındaki bu makaleyi beğenirsiniz. Bunları deneyebilir ve hangisinin size en uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Yakında haber içeriğini lemeye devam edeceğiz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın