Android İOS Mobil Sosyal Medya

En iyi Pinterest Alternatifi Site ve Uygulamalar

2020 Yılında Kullanmanız Gereken 8 En İyi Alternatif Siteleri ve ları

, son yıllarda ‘yaratıcı bağımlı’ tarafını tatmin etmek isteyenleriçin favori bir destinasyon ha gelen bir göz şekeridir. Bu yararlı ve sanat, gıda, moda ve ne o değil bu büyüleyici fikirler milyonlarca nedeniyle sadece bir yardımcı araç olmanın ötesinde. Ayrıca, tüm boyutlarda blogcular için favorilerinden biridir, ve olanlar her şeyden çok estetik tapıyorum seviyorum.

Ancak iş fikirlerle, sanatla ve diğer her şeyle dolu bir şeye gelince, için sürekli yükselen çılgınlığı izlemenin pazara kullanıcıların yararlanabileceği birden fazla alternatifi verdiğini söyleyelim. yi hak eden en iyi alternatiflerini seçtik. Ama bekle, tam olarak nedir?

nedir?

, yemek tarifleri, moda, ev, sanat ve daha fazlası dahil olmak üzere ilgi alanınızdaki fikirleri gösteren pinleri keşfetmenizi sağlayan bir dur (görsel olan). İçindeki ilhamı yeniden ateşlemek isteyebileceğiniz yepyeni fikirlere (imgelere) iner. Herhangi bir fikir / ilham gibi, sadece bir tahta oluşturabilir ve tahtaya bulduk bu pimleri kaydedebilirsiniz. En sevdiğiniz pimlerin düzenli ve kolay erişilebilir kalmasına yardımcı olur. Ayrıca, kendi benliğinizden esinlenen fikirler eklemek ve yaratıcı dünyanızı bu harika platformda paylaşmak için yönetim kurulunuzu kullanabilirsiniz.

Tasarım ve Görsel İlham İçin 2020’de En İyi Alternatifleri

’i kullanmak fikirlere olan susuzluğunuzdan kurtulmak değilse, gibi ilhamınızı kıvılcımlandırabileceğiniz bu gibi en iyi 8 sitenin listesiyle size biraz rahatlama sunalım.

’e yararlı ve en iyi alternatifleri yapan lar/siteler şunlardır:

1. Biz Kalp It

We Heart It

Kabul ya da değil ama herkes bir süre içinde her zaman bu genç fantezi ihtiyacı, içerik talebi nedeniyle ya da sadece ne ruh için craves çünkü. Bu fikri tamamlamak için We Heart muhtemelen en iyi alternatifini yapıyor.

bu ‘genç’ tomurcuk üniversite giden kızlar üzerinde ışıkları vardır. Bu güzel bir arayüze sahiptir ve takip etmek ve fikirleri paylaşmak sağlar. gibi sabitleme özelliği yoksun olarak sizi hayal kırıklığına uğratabilir ama bu wow bazı genç merkezli fikirler atlamak için çok iyi.

Indir


2. Top sürme

Dribble

Büyülü bir fikir getirmek için mücadele eden tüm tasarımcılar için, bu bir cevap olabilir. Dribble tasarımcılar için en iyi alternatiflerindenbirini yapar. Bu posterler, logolar, siteler ve sanat odaklanarak farklı fikirler sunuyor.

Eğer farklı tasarımlar üzerinde daha fazla derinlik kazanmak için teknik bir öğretici arıyorsanız o zaman bu kesinlikle arama için bir maç. ile benzer görünen bir arayüze sahiptir ve kreasyonlarınızı paylaşmak ve işbirliği ile başlamak için diğer tasarımcılar ağını burada bulabilir ve birleştirebilirsiniz.

Indir


3. FoodGawker

FoodGawker

FoodGawker henüz başka bir Pintetest alternatif site size tat tomurcukları keşfetmek yardımcı olmaktır. Eğer yeni tarifi fikirler için bu açlık içeren iseniz o zaman mücadeleye el sallamak zamanıdır. Bu sosyal site burada foodaholic fikirlerini paylaşmak için izin verir.

Yeni tariflere göre farklı resim ve içerikleri paylaşabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bu sitenin iyi küratörlüğünü ve kullanımı kolaydır. İsterseniz, görüntüleri veya bağlantıları editörlere göndermeleri için de gönderebilirsiniz. Ancak, bu gönderiler gıda ile ilgili olmayan herhangi bir içerik ten uzak tutmak için gönderilmeden önce gözden geçirilir.

Indir


4. Tasarım

Designspiration

İşte tasarımcılar için mükemmel Bir alternatifi. Eğer tasarım fikirleri ve ilham arıyorsanız o zaman Designspiration kendinizi kaydedin. Bu keşfetmek ve fikir sunmak için harika bir platformdur. Bu dinamik arama özellikleri ve sevdiğiniz ve gelecekte kullanmak istediğiniz fikirleri kaydedebilirsiniz.

Ayrıca, bu platformda sadece size herhangi bir amaç sunmuyoruz alakasız konular filtreleme görmek istediğinizi görmek istiyorum bakın. ’ten farklı olmak çok zor ama tasarımcılara sunabileceğiniz en iyi her iki dünyanın da en iyisi dir. Yani, eğer bir tasarımcı iseniz, bu muhtemelen 2020 yılında kullanabileceğiniz  gibi en iyi sitelerinden biridir.

Indir


5. Hometalk

Hometalk

Eğer zaman zaman kendi evinizde en iyi olanları ilham bazı ev dekor fikirleri bir doz isterseniz, bize söyleyeyim, Hometalk bunu yapmak için için en iyi alternatiflerden biridir. Bunu kullanırken, kendi arabiriminden pin izin yeteneğine kadar olarak hissedebilirsiniz, benzer.

Fark sadece ev dekorasyonu fikirleri odaklanmış olmasıdır. Bu BAHÇE fikirleri için DIY projeleri, mutfak dekor ve pencereler sunuyor, burada paylaşmak ve görüntüleri görüntüleyebilirsiniz. Eğer aynı zamanda farklı olmalıdır daha çarpıcı ev dekor fikirleri istiyorsanız, o zaman Ev Dekor deneyin.

Indir


6. DudePins

DudePins

DudePins, en iyi alternatiflerinden birini sunan erkek merkezli bir platformdur. Tıpkı Erkekler için Kalp It gibi. Bu stil, spor ve her yaştan bir adam isteyebilirsiniz hemen hemen her şey erkeklere dinamik fikirler sunmak için özellikleri bir bolluk özellikleri.

Kullanışlı arama özellikleri sunar, ancak arayüzü size çekici gelebilir. Ancak, erkeklerle ilgili konularda olgun ve çarpıcı içerik keşfetmek için istekli iseniz, o zaman onları en iyi şekilde burada kendinizi kaydedebilirsiniz.

Indir


7. İnci Ağaçları

PearlTrees

Eğer çekici bir arayüz kullanarak içine iseniz o zaman PearlTrees ye değer. Ağaçların altındaki herhangi bir fikre benzer içeriği görüntüleyen ’e inanılmaz bir alternatiftir. Rağmen, size fikir pin veya bir tahta oluşturmak için bir seçenek vermez ama herhangi bir fikir kaydetmek istiyorsanız o zaman sadece inci ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, farklı kategoriler altında herhangi bir konu ile ilgili ağaçların farklı türde takip edebilirsiniz. ’inkilerle olan kategorilerinde ve fikirlerinde benzerlik bulacaksınız ve kesinlikle yararlanabileceğiniz bir platform ha gelecektir.

Indir


8. Fantezi

Fancy

’e benzeyenbir mizanpaj ile fantezi tam olarak adının gösterdiği şeydir. Bu size fantezi ve benzersiz öğeleri satın sunan başka bir en iyi alternatif. Bu ev, gadgets, giyim vb gibi çeşitli kategoriler altında ürün listesini vitrinde

Sizin için büyük bir rahatlama olabilir en iyi parçası doğrudan herhangi bir üçüncü taraf web sitesine yönlendirilmeden Fancy bu ürünleri alışveriş olabilir. Yani, eğer yeterince fikir ve alışveriş olmadıysanız o zaman bu serin web sitesini kontrol etmek zorunda.

Indir


En İyi Alternatiflerinden Daha Fazla Fikir Topla

Bu yüzden, ’e harika alternatifler yapan ve muhtemelen pinboard’unuza yeni bir fikir hayatı ekleyen pek çok platformla karşılaştınız. ’in benzersiz fikirler ve bol miktarda ilham aradığınız dünyada büyük bir isim olarak filizlendiği inkar edilemez olsa da, bu  alternatif siteleri avınızı kolaylaştırabilir ve kafanıza daha fazla fikir yapıştırabilir. Yukarıda bahsedilenler arasında en sevdiğiniz biri hakkında bize bildirin. Hangi alternatifini tercih edersiniz? Yorum kutusu yanıtınızı bekliyor.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın