Android Mobil Oyun Blogu

En İyi Android Strateji Oyunları

Uzun yolculukları kısaltan en iyi yöntem, telefonlara lar yükleyerek yapılıyor. Peki, o yolu daha heyecanlı hale getirmek ister misiniz? Android strateji ları bunu sizin için doğrudan yapar. Zihninizi sonuna kadar zorlayarak en zorlu durumlarda hızlı karar verme yeteneğinize katkıda bulunabilir.

En iyi android ları hakkında olan makalelerimiz, genel olarak beş adet u kapsasa da, üzerinde sayılamayacak kadar çok uygulama söz konusu. Android strateji ları arasından en çok ses getirenleri bir başlık altında topladık.

Uygulamaların isimlerine tıklayarak, üzerinden doğrudan uygulamaları kullanabilirsiniz. En iyi Android strateji ları, telefonunuzda en heyecanları dakikalarınızı geçirmek için var. Tabi ki bazen sinir bozucu olabilir. Ancak ilk bölümü bitirdikten sonrasında Strateji ları‘nın bağımlısı haline gelebilirsiniz.

1. Lara Croft GO 

en-iyi-android-strateji-oyunlari

Lara Croft ları oldukça değişken sonuçlar elde etmek için Android’e de yansıdı. Orijinal Tomb Raider unun farklı bir versiyonudur. Croft serisinin bir diğer u olan Lara Croft: Relic Run eğlenceli olsa da, esasen yeniden süslenmiş bir Temple Run u havasındadır.

Fakat çok daha iddialı ve çok etkileyicidir. Orjinal Tomb Raider’ın devamı niteliğinde aksiyon dolu bir dur diye özetleyebiliriz.

Croft’un maceraları, masa u ile muhteşem izometrik minimalizm arasında bir dünyada kurulan sıra tabanlı bulmacalar haline dönüştürülmüştür. Gerçekten farklı bir yol izlemişlerdir. , harika atmosfer duygusu, düzenli gerginlik anları ve üstün seviye tasarımı nedeniyle Tomb Raider u gibi hissettiriyor.

2. Solitairica

en-iyi-android-strateji-oyunlari

Solitairica’nın fantastik dünyasında, savaşlar kartların ölümleri ile gerçekleşiyor. Görevinizde amacınıza giden yolu engelleyen düşmanlar, önlerinde bulunan kartlara göre sizleri durdurabilecek güce sahip. Ancak elinizdeki kartları stratejik olarak saklarsanız, kazanma ihtimaliniz oldukça yüksek.

En iyi strateji ları arasında değerlendirilen Solitairica, topladığınız enerjiler yoluyla saldırılarınıza büyüler ekler. Bu arada, yaratıklar kafanızı kuran garip solucan gibi varlıklardan, kartlarınızı sakal bırakan huysuz orman sakinlerine kadar kendi benzersiz saldırılarıyla geri tepebilir.

Kısacası, eğlenceli ve ulaşılabilir bir kart unun etrafında oluşturulmuş bir fantazi RPG unun bir karışımıdır. Android’de, un ücretsiz olmasının avantajına sahipsiniz.

3. First Strike: Final Hour

en-iyi-android-strateji-oyunlari

First Strike, en iyi strateji ları arasında değerlendirilse de masa u Risk ve klasik savunma arcade u olan Missile Command’ın garip bir birleşimidir. Bir nükleer enerji seçiyorsunuz ve füzeler inşa etmeye, teknolojileri araştırmaya, bitişik durumları eklemeye ve yaşayan günışığını düşmanlarınızdan dışarı atmaya hazırlanıyorsunuz.

Eğer siz ve savunmanız yeterince güçlüyse, tüm yıkımların ortasında ansızın Game Over yazısını da görmeniz mümkündür. Ancak bunun olmaması için un en başından itibaren, işleri sıkı tutmanız, güneş ışınlarına karşı kendinizi korumanız gerekecek.

4. Mini Metro

en-iyi-android-strateji-oyunlari

Mini Metro’nun ilk aşamalarında silahların olmadığı hipnotik ve neredeyse meditasyon niteliği taşıyan bir ortam hakim. Önce büyük bir metropolün boş bir yeraltı haritasının karşısında oturuyorsunuz ve periyodik olarak ortaya çıkan istasyonları takip ediyorsunuz.

Daha sonrasında küçük trenler, yolcuları otomatik olarak istanyonlara yönlendiriyor. Yeraltınız büyüdükçe gerginlik de artıyor. Trenlerin çalıştığı bir denge ve hatlarınızda hızlı ayarlamalar yapmak için yükseltmeler arasında seçim yapmak zorundasınız. Bir istasyonun aşırı kalabalık olması durumunda tüm ağınız kapalı olabiliyor.

5. Meteorfall 

en-iyi-android-strateji-oyunlari

, bir kart u gibi maskelenen bir “roguelike” benzeri RPG macerasıdır. Bir kahraman seçip, yarı-raslantısal bir yolculuğa çıkacaksınız; bu yolcukluk bir canavar sürüsünün yolunuzu kesmesi ile devam edecek. Yalnızca güvenilir bir kılıcı sallamak veya sıra tabanlı bir ızgaraya geçmek yerine, eylemleriniz, saldırılarınız ve stratejileriniz kartların etrafında döner.

Dağıtılan her kartla, sola veya sağa kaydırmak için Tinder stili seçeceksiniz. Her yöne bölge kendine ait kartlara sahiptir; yani elinizdeki kartları atmadan, öncesinde güzel bir strateji yapmalısınız. Zaman geçtikçe, korkunç bir şekilde öldürülene kadar gücünüzü ve becerilerinizi kademeli olarak artırarak destenizi geliştirirsiniz.

6. Clash Royale

en-iyi-android-strateji-oyunlari

Clash Royale en iyi online strateji larından biridir. Clash of Clans’ın geliştiricileri tarafından yapılan bu telefonunuzda bulunması gereken ların başında yer alıyor. da, size verilen silah ve askerlele gerçek kişilere karşı gerçek zamanlı bir biçimde mücadele ediyorsunuz. İşin strateji kısmında, hangi askeri, ne zaman, kime karşı kullandığınız yatıyor.

Eğer stratejik hamleler yaparsanız karşınıza çıkan herkesi yenebilir ve her seferinde daha çok puan kazanıp, daha iyi silah ve savaşçılar kazanabilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanarak ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu da, içi satın almalar yaparak daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

7. The Battle of Polytopia

en-iyi-android-strateji-oyunlari

The Battle of Polytopia, bir gelişim udur. Her ne kadar görüntüsüyle Minecraft’ı andırsa da ondan biraz daha farklıdır. da ilkel çağdan başlayarak, bir imparatorluk haline geliyorsunuz. Bu sırada madenler, kaynaklar aklına ne gelebilirse gelitirmeye çalışıyorsunuz. Ve bir süre sonra ordular oluşturup düşmanlarınızla savaşıyorsunuz. Android dünyasının en iyi strateji ları arasında bulunan bu u aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

8. Clash of Lords 2: Guild Castle 

en-iyi-android-strateji-oyunlari

Clash of Lords, tıpkı Clash of Clans gibi iyi bir strateji udur. Mantık olarak neredeyse aynı olan bu da, amacınız çeşitli binalar kurarak, kaynaklarınızı geliştirerek, askerlerinizi çoğaltarak, en iyi imparatorluğu kurmak. Kurduğunuz ordularla farklı cuların hükümdarlıklarına saldırabildiğiniz Clash of Lords’u aşağıdaki linkleri kullanarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

9. Bridge Constructor

en-iyi-android-strateji-oyunlari

Bridge Constructor, Google Play’dan indirebileceğiniz en iyi strateji larından biri olmasının yanında, en iyi zeka larından biri de sayılmaktadır. Android dünyasının yıllardır değişmez, klasik larından biri haline gelen bu da, size verilen araç, gereç ve ryalleri kullanarak en sağlam köprüyü inşa etmeye çalışıyorsunuz.

Ardından inşa ettiğiniz köprüden çeşitli araçlar geçiyor. Şayet köprü yıkılmazsa bir sonraki a geçiyor, daha farklı ve daha zor köprüler yapmaya devam ediyorsunuz. Oynarken çok zevk alacağınız bu maalesef ki ücretli.

10. Kingdom Rush

en-iyi-android-strateji-oyunlari

Kingdom Rush, mobil dünyasının en iyi strateji larından biridir. 3 serisi bulunan bu da, size verilen askerler, savaş araçları ve yeteneklerle düşmanla savaşıyor ve onları öldürerek, kale içine girmelerini engellemeye çalışıyorsunuz.

3 Seriden oluşan bu un özellikle Frontiers isimli versiyonu oldukça zor. Ve tüm ları üç yıldızla bitirmek neredeyse imkansız gibi. Grafik ve görünüsüyle insanları kendisine hayran bırakan bu maalesef şuan için ücretli. u aşağıdaki linkleri kullanarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın