Manşet Nasıl Yapılır Sosyal Medya

Instagram gizli hesaplarını görme uygulaması

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet ve bu sayede de sosyal medya platformları çok farklı noktaya ulaştı. İlk olarak  ile birlikte bambaşka noktalara gelen sosyal medya; ’un Instagram ve ‘ı satın almasının ardından çok daha devasa boyutlara ulaştı. Ardından da daha farklı platformlar piyasaya çıktı. Bu muzda dünyanın en sosyal medya platformalarından biri olan Instagram’ın gizli hesaplarını gösteren bir ayı kullandık. Peki, bu a gerçekten gizli hesapları gösteriyor mu? Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?

Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?

Sosyalmedya devi Instagram, kullanıcıların kendilerini takip etmediği kişilerin hesaplarını ve fotoğraflarını görmelerini engellemek için gizli hesap özelliğini barındırıyor. Bu noktada, gizli hesapların içeriğini göremiyoruz. Instagram gizli hesaplarını bir a yardımıyla görüp göremeyeceğimizi test ettik. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri hazırladığımız ile baş başa bırakalım.

da da gördüğünüz gibi bazı hesaplarda geçerli olurken, bazı hesapları göremedik. Bu noktada yapılacak pek bir şey olmasa da, Instagram’ın güvenlik kısmını biraz daha güçlü bir hale getirmesi gerekiyor.

Instagram’daki gizli hesapları görme konusu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Bizi Takip Edin

Sosyal medya'da her yerde sizlere ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz..