Bilgisayar Oyun Blogu

Bir An Önce Bilgisayara Gelmesi Gereken 5 PS4 Oyunu

, yakın zamanda yeni nesil oyun konsolu ’i piyasaya sürecek. PS4’e veda etmeye hazırlandığımız şu günlerde, da da görmekten keyif alacağımız 5 PS4 Exclusive oyununu derledik.

 oyun konsolları çok uzun zamandır dünyanın dört bir yanında oyuncuların iyi vakit geçirmesini sağlıyor. Oyun piyasasındaki rekabette kendisine bir avantaj yaratmak isteyen , oyunculara kendi konsolun özel oyunlar sunuyor.

Yeni ’lerin artık ufukta gözüktüğü ve yavaş yavaş PS4’lere veda etmeye hazırlandığımız bugünlerde, PS4 için özel olan ancak da da görmek istediğimiz oyunları derledik.

PC’ye çıksa çok fazla satacak 5 Exclusive oyunu

bloodborne

Dark Souls serisinin ne kadar başarılı olduğunu ve da ne kadar sadık bir oyuncu kitlesi oluşturduğunu hepimiz biliyoruz.  ise daha hızlı yapısı ve türü etkileyen dinamikleriyle neredeyse üzerinde düşünmeden uyarlanması gereken bir seri. Gelecek grafik leri de cabası olacaktır.

Days Gone

days gone

Her ne kadar bir AAA oyun olarak tasarlanmış olsa da motosikletle ve zombilerle dolu olan Days Gone yaşanan sorunlar ve nin zayıflığı nedeniyle tutmadı. Yine de sunduğu dünya hiç fena değildi. oyuncularının bu oyunu modlayarak bambaşka şeylere dönüştürmesi ve sorunlarını çözmesi ise oyuna yeni bir fırsat yaratabilir.

God of War

god of war

Kratos’un yolculuğunu bilmeyen oyuncu herhalde yoktur. O mitoloji senin bu mitoloji benim gezip nerede bir canavar, bir yarı tanrı, bir tanrı var kendilerine musallat olan Kratos, oyun sektörünün en popüler kahramanlardan biri. Oyunun sahip olduğu açık dünya ögeleri ve geniş evren, God of War serisini PC için ideal hale getiriyor.

The

the last of us

’un ikinci oyunda yarattığı bütün kşaya rağmen özellikle ilk  oyunu çok büyük başarı yakalamış ve pek çok da olumlu eleştiri almıştı. Oyunun a gelmesi durumunda hazırlanacak seri paketleri ikinci oyunun da daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır.

Ghost of Tsushima

ghost of tsushima

Açık dünya bir aksiyon oyunu olan Ghost of Tsushima, PS4’ün son özel oyunuydu. Anlatım tekniği ve dövüş mekanikleriyle benzerlerinden ayrılan oyun, genel olarak baktığımızda belki de  oyuncularının en çok tercih edeceği yapım olacaktır.

oyunlarının a gelmesi bazen yıllar sürebiliyor. Belki de gelecekte bu oyunları gerçekten de PC’de görürüz. Sizin listeye eklemek istediğiniz oyunlar var mı?

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın