Bilgisayar Manşet

Etkileyici Masaüstü Duvar Kağıtları Bulabileceğiniz 10 Site

Bilgisayarınızı özelleştirmenin en kolay yolu, sizi en iyi yansıtan duvar kağıdını kullanmaktır. HD ve 4K gibi kalitelerde, yüksek çözünürlüklü masaüstü indirebileceğiniz en iyi 10 internet sitesini sizin için listeledik. Listedeki duvar kağıdı sitelerinin her biri son derece özel ve benzersiz görüntüler sunuyor.

Bilgisayarınızı, tabletinizi ya da akıllı unuzu özelleştirmenin en iyi yolu; size özel, sizi en yansıttığını düşündüğünüz bir duvar kağıdı kullanmaktır. Masaüstü ekran boyutu nedeniyle HD ve 4K çözünürlükte kullanılırsa çok daha etkili bir görüntü sunar. Herhangi bir arama motoruna masaüstü  yazarak her zaman en doğru sonuçları alamayabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü masaüstü  indirebileceğiniz pek çok ücretsiz internet sitesi var. Söz konusu internet siteleri yalnızca yüksek çözünürlüklü masaüstü  paylaşmakla kalmıyor, pek çok farklı sanatçının başka hiçbir yerde bulamayacağınız eserlerine de ev sahipliği yapıyor. Sizin için etkileyici masaüstü indirebileceğiniz en iyi 10 internet sitesini listeledik.

Etkileyici masaüstü bulabileceğiniz en iyi 10 internet sitesi:

Etkileyici şehir manzaraları için eWallpapers:

masaüstü duvar kağıtları, ewallpapers

, kullanıcılarını son derece basit bir arayüzle karşılıyor. Arayüz sizi yanıltmasın, internet sitesinde bulacağınız tüm yüksek çözünürlüklü ve başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz, özel şehir görüntülerinden oluşuyor.

Sitede, şehir manzaraları dışında da pek çok farklı kategori bulunuyor. üzerinden cihazınıza özel filtreli aramalar da yapabilirsiniz. Arama sonuçlarına göre seçtiğiniz cihaza ya da görüntü boyutuna birebir uygun nı keşfedebilirsiniz.

Doğa manzaraları için Bing Wallpaper:

masaüstü duvar kağıtları, bing wallpaper

internet sitesinde keşfedeceğiniz masaüstü na hayran kalacaksınız. Sitedeki her bir doğa manzarası, usta fotoğrafçılar tarafından kaydedilmiş olan, benzersiz görüntülerden oluşuyor.

İnternet sitesinde bulunan tüm masaüstü yüksek çözünürlüklü olarak sunuluyor. Böylece ekran boyutunuz  ne olursa olsun,  üzerinden indirdiğiniz bir duvar kağıdını, görüntü kalitesinden ödün vermeden kullanabiliyorsunuz.

Sıradışı görüntüler için Wallpaper Cave:

masaüstü duvar kağıtları, wallpaper cave

Wallpaper Cave, birbirinden farklı pek çok sıradışı duvar kağıdı kategorisine ev sahipliği yapan bir internet sitesi. Site üzerinden usta sanatçıların hazırladığı illüstrasyonlara, doğa manzaralarına ve güncel fotoğraflara kadar pek çok farklı kategoride duvar kağıdına ulaşabilirsiniz.

Wallpaper Cave internet sitesinde oldukça gelişmiş bir arama çubuğu bulunuyor. Bu arama çubuğu üzerinden yaptığınız bir arama sonucunda, karşınıza sitede bulunan sıradışı pek çok farklı, yüksek çözünürlük masaüstü duvar kağıdı çıkıyor. Bu nı indirebilir ya da farklı sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Göz alıcı illüstrasyonlar için Wallhaven:

masaüstü duvar kağıtları, wallhaven

Gerçekçi görüntülerden hoşlanmıyor, masaüstünüzü animelerin, çizgi romanların, animasyonların süslemesini istiyorsanız Wallhaven tam olarak sizin aradığınız türde masaüstü sunan bir internet sitesi.

İnternet sitesi üzerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız göz alıcı illüstrasyonlara ulaşabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde özel boyutlu na ulaşabilir, dilerseniz kendi üretimlerinizi internet sitesine yükleyerek farklı kullanıcıların yeteneklerinizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz.

Her hafta yeni bir duvar kağıdı için Desktop Nexus:

masaüstü duvar kağıtları, desktop nexus

masaüstü internet sitesi, kullanıcılarını oldukça basit bir arayüzle karşılıyor. Aradığınız her türlü kategorideki yüksek çözünürlüklü duvar kağıdına kolayca ulaşabileceğiniz internet sitesi, haftalık bülten aboneliği ile dikkat çekiyor.

’un haftalık bir bülten aboneliği bulunuyor. E-posta adresiniz ile kolayca kayıt olabileceğiniz bu bülten ile her hafta gelen kutunuza yeni bir duvar kağıdı geliyor. Bu nı hemen indirip, kullanabilir ya da kaydederek kendi benzersiz masaüstü arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Üç boyutlu için Digital Blasphemy:

masaüstü duvar kağıtları, digital blasphemy

masaüstü internet sitesi, 1999 yılında beri kullanıcılarına üç boyutlu, yüksek çözünürlüklü  sunuyor. Sitenin geçmişi, kişisel bilgisayarların yaygınlaşmaya başlaması kadar eskiye dayanıyor.

İnternet sitesinin tek olumsuz yanı, sınırlı sayıda görüntüyü ücretsiz olarak kullanabiliyor olmanız. ’de bulunan tüm görselleri; görüntü başı ücret ödeyerek ya da yıllık ve aylık abonelik sistemlerinden faydalanarak yalnızca duvar kağıdı olarak değil, pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz.

Minimalist için Simple Desktops:

masaüstü duvar kağıtları, simple desktops

Minimalizm, son yıllarda pek çok insanın ilgili duyduğu yaşam tarzlarından bir tanesi. internet sitesi, kullanıcılarına benimsedikleri hayat tarzını dijital dünyalarına da yansıtabilmeleri için özel olarak tasarlanmış yüksek çözünürlüklü sunuyor.

’da bulunan yalnızca masaüstü için değil. Play ve App Store mağazalarında bulunan mobil uygulamalarını indirerek beğendiğiniz nın mobil cihazlar için olan versiyonlarına da ulaşabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

Her gün yeni bir duvar kağıdı için HDWallpapers:

masaüstü duvar kağıtları, hdwallpapers

HDWallpapers internet sitesi üzerinden yalnızca yeni masaüstü keşfetmekle kalmaz, beğendiğiniz duvar kağıdının farklı cihazlara özel versiyonlarını da bulabilirsiniz. HDWallpapers, pek çok farklı cihaza uygun olarak sunduğu yla dikkat çekiyor.

HDWallpapers’in öne çıkan tek özelliği farklı cihazlara uygun sunduğu değil. İnternet sitesine her gün yeni bir duvar kağıdı ekleniyor. Sıradanlıktan sıkılıyor, her gün farklı bir masaüstü duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız HDWallpapers sayesinde her gün yeni bir görsel ile masaüstünüzü süsleyebilirsiniz.

Özel olarak tasarlanmış için Deviant Art:

masaüstü duvar kağıtları, deviant art

internet sitesi üzerinden keşfedeceğiniz tam anlamıyla benzersiz görsellerden oluşuyor. Bunun nedeni, sitedeki tüm görsellerin dünyanın farklı yerlerinde bulunan amatör ve profesyonel sanatçılara ait illüstrasyonlar ve çizimlerden oluşuyor olması.

’da çoklu monitör kullanan kişileri cezbedecek pek çok sıradışı duvar kağıdı da bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra internet sitesinde, yalnızca iPhone ya da farklı mobil cihazlar için tasarlanmış da mevcut. Cihazınızı özelleştirmek için pek çok farklı seçenek sunuyor .

Hayatın içinden görüntüler için Pexels:

masaüstü duvar kağıtları, pexels

Duvar kağıdı ve stok görüntü denilince akla gelen ilk internet sitelerinden biri olan son derece geniş bir görüntü arşivine sahip. üzerinden yalnızca standart na değil, son yıllarda mobil cihazlar için hale gelen hareketli na da ulaşabilirsiniz.

internet sitesinde hayatın farklı alanlarına ait farklı görüntülere ulaşabilirsiniz. Sitedeki siyah beyaz ya da farklı renk temaları ile hazırlanmış fotoğraflar oldukça dikkat çekici. Özellikle insanın ön planda tutulduğu görseller, pek çok kullanıcı tarafından hayranlıkla karşılanıyor.

Sizin için etkileyici masaüstü kağıtları bulabileceğiniz en iyi 10 internet sitesini listeledik. Listede bulunan masaüstü internet sitelerinin her biri, oldukça geniş arşive sahip kategorilerden oluşuyorlar. Mutlaka birinde, sizi en iyi yansıttığını düşündüğünüz benzersiz bir duvar kağıdı keşfedeceksiniz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın