Manşet Windows

Windows için En İyi 30 Fare İmleci

kullanıcı arabiriminden sıkıldıysanız ve varsayılan özelleştirme seçeneklerinden bıktıysanız, belki de bazı kişiselleştirme paketlerini denemenizin zamanı gelmiştir. Masaüstünüzü benzersiz hale getirmenin en iyi yollarından biri, yeni bir temasını indirmek, yüklemek ve kullanmaktır. İnternette çok sayıda serin imleç var. Bu yazıda, işletim sisteminizin görsellerini geliştirmek için kullanabileceğiniz için en iyi otuz ücretsiz fare işaretçisi düzenini sizinle paylaşacağız. Başlayalım:

NOT: , 7 ve 8.1’de aşağıdaki özel imleçleri yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Güvenli olduklarından emin olmak için ESET Internet Security ile taradık .  düzenlerini nasıl yükleyeceğinizi bilmiyorsanız, bu makalenin sonunda ayrıntılı talimatlarla öğreticilere bağlantılar bulabilirsiniz.

1. Numix İmleçler

Bu, PC’ler için favori özel fare imleçlerimizdir. Numix işaretçiler pürüzsüz ve zariftir ve tamamen profesyonel görünür. Ayrıca, paket imleçlerin hem karanlık hem de açık sürümlerini içerir ve ayrıca tercih ettiğiniz temasını kolayca yüklemek için çalıştırabileceğiniz install.inf dosyalarını da içerir.

Numix İmleçleri
Numix İmleçleri

indir: Numix Cursors

2. Polar

Polar İmleç paketi, Linux için benzer bir özel imleç temasından esinlenmiştir. Bazı imleçler için kırmızı, yeşil ve mavi sürümleri olan beyaz fare işaretçileri içerir. Oldukça kalın şekillere ve koyu gölgelere sahipler ama güzel görünüyorlar. Aşağıdaki ekran görüntüsünde imleçlere bir göz atın ve isterseniz, sağlanan inf dosyalarını kullanarak bunları indirin ve yükleyin.

kutupsal
kutupsal

indir: Polar İmleç

3. Oksijen İmleçleri

KDE için oluşturulan bu seti ’a taşındı ve DeviantArt’ta tüm zamanların en ünlü fare işaretçisi setlerinden biri. Bu set 37 farklı renk şeması içerir.

Oksijen İmleçleri
Oksijen İmleçleri

indir: Oksijen İmleçleri .

4. Breeze Cursors için

KDE, Linux için en popüler ve güzel masaüstü ortamlarından biridir. Bu nedenle, bulabileceğiniz en iyi temalarından bazılarına da sahiptir.  için Breeze Cursors paketine ilham veren budur. Beyaz kenarlıklı gri işaretçiler ve bazı turuncu ve mavi varyasyonlara sahiptir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde onlara bir göz atın ve isterseniz bunları indirin ve yükleyin. Ne yazık ki, bu paketin bir inf dosyası yok, bu nedenle imleçlerin her birini manuel olarak ayarlayacaksınız (talimatları bu kılavuzun sonunda bulabilirsiniz).

Breeze Cursors Windows için
Breeze Cursors için

indir: Windows için Breeze Cursors

5. için EvolutionOS Özel İmleçler

MacOS hayranı mısınız? Son zamanlarda bir PC’ye geçtiniz mi? Belki Mac’inizdekilere benzeyen bazı imleçler kullanmak istersiniz.  için EvolutionOS Custom Cursors size bunu sağlar. Fare işaretçileri harika görünüyor, ancak paket bir INF yükleyici dosyası içermediğinden bunları tek tek yüklemelisiniz (bu makalenin sonunda açıklandığı gibi).

Windows için EvolutionOS Custom Cursors
için EvolutionOS Custom Cursors

indir: Windows için EvolutionOS Custom Cursors

6. Malzeme İmleçleri (Mavi)

hayranıysanız ve Google’ın malzeme tasarımını çok seviyorsanız, belki de bilgisayarınızda da  Material Cursors şemasını kullanarak tadını çıkarabilirsiniz . Neyse ki, ayrıca bir INF dosyası ile birlikte gelir, bu yüzden yüklemek kolaydır.

Android Materyal İmleçleri (Mavi)
Materyal İmleçleri (Mavi)

indir: Android Malzeme İmleçleri .

7. GTCC

GTCC, için temiz ve tek renkli işaretçiler sunan özel bir imleç paketidir. İşaretçiler gridir ve listemizdeki diğer imleçlerin aksine kavisli bir görünüme sahiptir. Şekilleri dikkatimizi çekti ve onları sevdiğimiz için, bazılarınızın da olabileceğine inanıyoruz. Ayrıca, pakette bulunan install.inf dosyasını çalıştırarak bunları PC’nize kolayca yükleyebilirsiniz.

GTCC
GTCC

indir: GTCC – Windows için imleç

8. için El Capitan İmleçler

MacOS’tan esinlenen başka bir fare imleç paketi. Basit tasarımı ve renkli Meşgul ve Çalışma işaretlerini seviyoruz . MacOS’un eski El Capitan sürümünü sevdiyseniz, kaçınılmaz olarak için bu özel imleçlerin tadını çıkaracaksınız. Ayrıca bu paketin yüklenmesinin kolay olduğunu da bilmelisiniz: dahil install.inf dosyasına sağ tıklayın veya basılı tutun ve Yükle’yi seçin .

El Capitan Cursors Windows için
El Capitan Cursors için

indir: Windows için El Capitan Cursors

9. Metro X İmleç Seti

Metro X paketi, bilgisayarınıza 8’den ilham alan bir dizi verir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebilirsiniz.

Metro X İmleç Seti
Metro X İmleç Seti

indir: Metro X İmleç Seti

10. DIM İmleç

Bu, topluluğumuzdaki en çekici şemalarından biridir. DIM işaretçileri video larından ilham alır ve ni nasıl kullandığınıza bağlı olarak değişen gizli animasyonlara sahiptir.

DIM İmleç
DIM İmleç

indir: DIM İmleç .

11. Gaia 10

Gaia 10, güzel renkli ve zarif bir şekilde tasarlanmış bir seti sunar. Canlandırıcı, renkli ve çevre dostu bir teması arıyorsanız, bununla yanlış gidemezsiniz. Gaia 10 ayrıca daha kolay kurulum için otomatik bir INF yükleyici içerir.

Gaia 10
Gaia 10

indir: Gaia 10 .

12. Basitleştirin

Basitleştir, basit şeyleri ve minimalist tasarımları sevenler için bir temasıdır. Bu temaya dahil olan küçük ve basit imleçler harika görünüyor, takip etmek ve bilgisayarınızda ayarladığınız herhangi bir temasıyla mükemmel uyum sağlamak kolaydır. Simplify ayrıca imleçlerini sisteminize hızlı bir şekilde yüklemek için kullanabileceğiniz bir INF dosyasına sahiptir.

basitleştirin
basitleştirin

indir: Basitleştirin .

13. Krom Cam

Glass, bir başka minimalist temasıdır. Fare işaretçileri birbirine oldukça benzer, ancak bir bükülme ile: siz veya sistem ne zaman bir şey yaparsa, rengini değiştirir. Örneğin, sistem meşgul olduğunda özel işaretçi rengini kırmızı olarak değiştirir. Bilgisayarınızda ne zaman bir şey olduğunu bilmenin ince bir yoludur.  Glass, imleçleri bilgisayarınıza yüklemek için yönetici olarak çalıştırmanız gereken bir EXE dosyası biçiminde gelir.

Krom Cam
Krom Cam

indir: Krom Cam .

14. Gant İmleç Paketi

Bu imleç seti, , Linux, vb. Özelleştirmek için kullanılan popüler Gant simge setini temel alır . Bu fare imleçleri kümesi iki renk şeması içerir: her biri iki set olan sarı ve mavi. Başka bir deyişle, dört ayrı klasörde bulunan toplam dört seti vardır.

Gant İmleç Paketi
Gant İmleç Paketi

indir: Gant Cursor Pack

15. Merhaba İmleç

Dünya çapında Hello Kitty olan fenomeni sevenler için, burada sevimli ikonuna sahip bir seti var. Bu imleç düzeni bir INF dosyası içermiyor. Ayrıca tam bir set değildir, yani sadece aşağıdaki resimde gösterilen imleçlere sahiptir. Ancak, açıklamasında paylaşılan önerileri uygularsanız kullanılabilir.

Merhaba İmleç
Merhaba İmleç

indir: Merhaba İmleç

İndirmeniz için için on beş daha bulmak üzere bu makalenin ikinci sayfasına gidin. lardan, filmlerden, çizgi filmlerden ve daha fazlasından ilham alıyorlar.

16. Yön

Zevk alabileceğiniz daha sıradışı bir fare işaretçisi kümesi. Aşağıdaki resimde nasıl göründüklerini görebilirsiniz.

yön
yön

indir: Yön .

17. Mario Gant

Süper Mario karakteri dayalı el özel imleçler kümesi. Harika, değil mi?

Mario Gant
Mario Gant

indir: Mario Gant .

18. BELİRSİZ

Küçük fare işaretçileri sevenler için bir dizi basit ve küçük boyutlu imleçler.

cılız
cılız

indir: UNDERSized .

19. Krystall

Benzersiz ve renkli bir fare işaretçi kümesi. Bu imleç paketi kolay kurulum için bir INF dosyası içermez. Ancak, her bir özel ni manuel olarak atamak için açıklamasında paylaşılan önerileri uygularsanız kullanılabilir.

Krystall
Krystall

indir: Krystal .

20. Gökkuşağı İmleçleri

Bu, sürekli olarak rengini değiştiren Mac imleçlerine dayanan bir şemasıdır. Canlı renkleri seviyorsanız, bu özel imleçleri seveceksiniz.

Gökkuşağı İmleçleri
Gökkuşağı İmleçleri

indir: Gökkuşağı İmleçler .

21. Metro X3 İmleç Seti

Bu makalenin başlarında, Metro X İmleç Setini sunduk. X3 İmleç Seti neredeyse aynı fare işaretleyicisine sahiptir, ancak daha geniş bir renk çeşitliliğine sahiptir.

Metro X3 İmleç Seti
Metro X3 İmleç Seti

indir: Metro X3 İmleç Seti .

22. Zune’D Animasyonlu İmleçler Seti

Zune’D Animasyonlu İmleçler Seti, eski ve soyu tükenmiş Microsoft Zune cihazından esinlenen başka bir renkli fare imleç şemasıdır.

Zune'D Animasyonlu İmleçler Seti
Zune’D Animasyonlu İmleçler Seti

indir: Zune’D Hareketli İmleç Seti .

23. Kristal Berraklığında

Crystal Clear yarı saydam bir fare imleç kümesidir. Fare işaretçinizin arkasında ne olduğunu görmek istiyorsanız, bu şemayı denemelisiniz.

Kristal berraklığı
Kristal berraklığı

indir: Crystal Clear v4.0 .

24. StartCraft 2

hayranı mısınız? Yanıt evet ise, 2 teması tam olarak StartCraft bilgisayar özelleştirmenizi tamamlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz şeydir. Terran, Protoss ve Zerg: daki tüm yarışlar için imleçlerin sürümlerini içerir. Tek dezavantajı, bu temanın herhangi bir yükleyici sunmamasıdır, bu nedenle bilgisayarınıza almak için, benioku dosyasından adımları izlemeniz gerekir.

StartCraft 2
StartCraft 2

indir: StartCraft 2 .

25. Radyum 2

Aynı anda karmaşık ve basit bir teması arıyorsanız, Radium 2 muhtemelen istediğiniz gibi olduğundan daha fazla bakmayın. Özel imleçlerin ayrıntılı tasarımı ve güzel şekilleri kesinlikle masaüstünüzde olmasını isteyecektir. Radium 2, bilgisayarınıza özel imleç temasını yüklemek için kullanabileceğiniz bir INF dosyası da içerir.

Radyum 2
Radyum 2

indir: Radium 2 .

26. Vigyori

Dışarıda ifadeleri sevmeyen biri var mı? Neden bazı ifade tabanlı fare imleçlerini denemiyorsunuz? Bilgisayarınızı açtığınızda her sabah gülen bir yüz görmek daha iyi ne olabilir? Daha parlak ve daha mutlu bir masaüstü için Vigyori’yi deneyin (bu arada Macarca Gülümseme anlamına gelir). 🙂

Vigyori
Vigyori

indir: Vigyori .

27. Kek

Hiç kalbinizin erimesi için çok sevimli bir fare imleç paketi istediniz mi? Tamam, belki senin değil, eğer sert bir adamsan, ama cihazında Cupcake fare imleçlerini alırsan kızının olabilir.

Cupcake
Cupcake

indir: Cupcake .

28. Mickey Fare

Bu, öncelikle çocuklar için değil, aynı zamanda bazı nostaljik yetişkinler için tasarlanmış başka bir sevimli imleç şemasıdır. 🙂 Çocuklarınız Mickey Mouse ve onunla ilgili her şeyi seviyorsa, bu “karikatür fare” imleçleri ile onları şaşırtabilirsiniz.

Mickey Mouse
Mickey Mouse

indir: Mickey Mouse .

Eğer bir çocuğunuz varsa, o şemasını sevmelidir. Eğer yapmadıysa, bir sonraki hile yapabilir.

29. Yeniden Yüklenen Yıldız Savaşları

İmleçler yeni, genç Padawan kullanmalı: arkadaşlarınız olmalı ışın kılıcı! Aksi takdirde, Star Wars’ı seviyorsanız ve masaüstünüz gururla bir Jedi giyiyorsa, Yoda’nın Evreninden esinlenen bazı özel fare imleçlerini de beğenebilirsiniz.

Yıldız Savaşları
Yıldız Savaşları

indir: Star Wars Reloaded .

30. IEA

Iea, basit ama detaylı imleçlere sahip basit ama zarif bir fare işaretçisi kümesidir. Her türlü ve tercih edebileceğiniz herhangi bir pencere rengi ile iyi gider. Biz seviyoruz ve siz de yapabilirsiniz.

IEA
IEA

indir: Iea .

’a özel fare imleçleri nasıl yüklenir

Daha önce fare işaretleyicilerini değiştirmenin farklı yollarını ele alsak da, internetten indirilen fare şemaları genellikle indirdiğiniz arşiv dosyasında bulunan bir INF dosyası (bilgi standları) yardımıyla yüklenebilir. Çoğu durumda, bir şeması arşiv dosyalarında “.rar,” “.zip” gibi uzantılara sahip olarak dağıtılır . Kurmak istediğiniz imleçleri içeren arşiv dosyasını indirdikten sonra, bilgisayarınızdaki geçici bir konuma çıkartın. Çıkarmakta sorun yaşıyorsanız 7-Zip’i deneyin. Bu güçlü açık kaynaklı dosya arşivleyici, arşivler için neredeyse tüm mevcut formatları destekler. Bilgisayarınızda veya aygıtınızda özel paketi klasörünü aldıktan sonra, paketin bir inf yükleyici dosyası içerip içermediğine bağlı olarak bu öğreticilerdeki talimatları izleyin:

  • paketi bir INF dosyası içeriyorsa: ’da bir düzeni nasıl yüklenir (tüm sürümler)
  • Arşive dahil edilmiş bir INF dosyası yoksa, yeni imleçleri manuel olarak yüklemek için, bu öğreticide bulunan talimatları izleyin: ’da özel fare imleçleri ve işaretçileri nasıl kullanılır

Ayrıca, istediğiniz tek şey fare işaretçilerinizin boyutunu veya rengini değiştirmek, özel olarak yeni olanları yüklemek değil, bu öğreticiyi okumalısınız: ’da fare işaretçisi boyutunu ve rengini değiştirme .

En sevdiğiniz fare imleç paketi nedir?

Bu makaleyi oluşturmak için çok sayıda düzeni denedik ve bulabildiğimiz en iyisini paylaştık. Umarız bu toplantıdan keyif almışsınızdır. Eğer öyleyse, tweet atmaktan veya başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyin. Ayrıca, daha fazla şeması aramak istiyorsanız , DeviantArt’ın  İmleçleri bölümünü denemelisiniz . Aramanızı başlatmak için harika bir yer.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın