Oyun Blogu

Bu 2 oyun ücretsiz olacak

ücretsiz takvimi belli oldu

Her hafta sürpriz bir u ücretsiz hale getiren platformun hangi u ücretsiz yapacağı merak edilir oldu. Daha önceden GTA 5’in bedava olacağı sızdırılmış ve haberler doğru çıkmıştı. Oyuncular 1 hafta bca u ücretsiz olarak almıştı. Şimdi de platformunun ücretsiz vereceği lar Reddit aracılığıyla sızdırıldı. Ücretsiz olacak lar yine cuları şaşırtacak cinsten.

Ortaya çıkan bilgilere göre  ücretsiz  takviminde sırada Borderlans The Handsome Colletion olacak. 28 Mayıs’ta saat 18.00’da (TSİ) cularla buluşacak olan paketin Steam‘deki fiyatı 311 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu pakette Borderlands 2, bu a ait DLC ve eklentiler ile Borderlands: The Pre-Sequel bulunuyor.

Epic Games ücretsiz oyun

Sırada ise ARK: Survival Evolded olacak. En iyi macera ları arasında gösterilen ARK: Survival Evolded, Steam’de 77 TL fiyat etiketine sahip. Bu 4 Haziran 18.00’da (TSİ) cularla buluşacak.

Bu lar da 1 haftalık süre bca kütüphaneye eklendikten sonra süresiz ve sonsuza dek kullanım imkanı verecek. , dünyasında sükse yapmaya devam edecek.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın