PUBG PC’ye yeni güncelleme

PUBG 7.2 lemesi ile maçlara yeni eklemeler geliyor

PUBG PC sürümü için yeni yayımlanan bir leme aldı. PUBG 7.2 lemesi ile yeni cuların kendisini daha kolay geliştirmesi adına botları a dahil ediyor. 2016 yılından beri hayatımızda yer alan da çok fazla profesyonel cu var ve yeni leme ile böyle bir hamlenin yapılması bu cuların hoşuna gitmeyecek gibi.

Aslında geçen hafta yayımlanan botlar ile birlikte acemi cular kendilerini geliştirebiliyordu. Bugün yeni gelen leme ile birlikte botların tüm cular için açıldığı duyuruldu. Bunun ardından un tutkunları ve artık profesyonel derecede olan kişiler bu durumu uzun bir süre eleştirecek gibi duruyor.

PUBG 7.2 güncellemesi

İlerleyen günlerde botlara elveda edileceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz zira un geliştiricileri botları daha da geliştirip akıllandırmayı hedefliyor. a gelen bu bot cular normal larda görünecek ve gerçek cuların içi yetenekleri geliştikçe daha seyrek ortaya çıkacak deniyor.

Bunun yanında bu botların hareketleri, yürüyüş, koşma, çömelme ve çekim gibi temel özelliklerin yanı sıra bazı gelişmiş özelliklerinin de olduğu aktarılıyor. Ayrıca söz konusu botlar normal eşleşme larında görünecekler. Bu yüzden takım oluşturma sırasında botlar bir takıma yerleştirilmeyecek.

PUBG 7.2 lemesi elbette sadece botları severlerin karşısına çıkartmıyor. Bunun yanında bir süredir ihmal edilen PUBG PC sürümü yeni leme ile birlikte cuların şikayetleri değerlendirilerek, M416, M16A4 ve SCAR-L için şarjör yenileme hızını artırmış oldu. Pompalı silahlarda da bazı sekme düzeltmeleri söz konusu.

un yeni lemesi genel anlamda arayüzde ve menü görünümündeki değişikliklere ek olarak ses iyileştirmelerine de kavuşmuş oldu. Görev lemesi de yapılan da Survivor Pass sezonu için oluşturulan görevlerin ikinci bölümü severlere açılmış oldu.

Hüseyin Kaplan
Kitap kurdu. Teknoloji meraklısı.