Android İOS Mobil

Watsapp’ta çoklu görüntülü konuşma desteği

 ile  konferans rekabetinde öne geçmek adına dün  sını dünyaya açtı. Kısa sürede büyük talep  gören için  si de yolda.

50 kişiye kadar  konferans desteği veren nın  üzerinden de ulaşılabileceği iddia edilmişti. Bugün ortaya çıkan bilgilere bakılırsa,  bu yi dağıtmaya başladı.

si ne zaman gelecek?

Şu an için sadece belirli ülkelere bu nin geldiği ortaya çıktı.  beta programıyla da  şu an için bu yi almak mümkün değil. Ancak firma beta programına katılmış kullanıcılara daha önce bu özelliği sunabilir.

Tahminler bu ay sonuna kadar,  bağlantısının  üzerine gelmesi yönünde. Peki ama bu neler getirecek.  ile birlikte bir anda büyüyen  konferans pazarında pay kapmak için elini çabuk tuttu.

whatsapp güncellemesi, video konferans, messenger rooms

 si ise, platforma üye olmayan kullanıcıları da Meseenger Rooms sına adapte etmeyi amaçlıyor. Buna göre mesajlaşma programı üzerinde bulunan bir Rooms bağlantısıyla, bu özel konferanslara katılmak mümkün olacak.

konferans ile neler sunuyor?

Yine, hem Instagram hem de  üzerinden de bir Rooms sohbeti de başlatılabilecek.  özellikle ücretsiz olması, platforma üye olmadan da sohbet açılabilmesi ve en önemlisi süre sınırlaması bulunmamasıyla öne çıkıyor.  ise sadece ücretli kullanıcılar için bir sınırsız toplantı imkanı sunuyor.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın