Alışveriş Rehberi Bilim Teknoloji

Uygun fiyatlı akıllı saat modelleri!

1 – Xiaomi Amazfit Bip

2 yıl önce tam şarjla 45 günlük kullanım süresi odağında lanse edilen Xiaomi Amazfit Bip, kaliteli ve uygun fiyatlı bir akıllı arıyorsanız tercih edebileceğiniz ilk modellerin başında geliyor. Renkli dokunmatik ekranı, uzun süreli şarj ömrü ve pratik kullanım özellikleriyle ön plana çıkan Amazfit Bip, şık gövde ve kayış ıyla da dikkat çekiyor. Kullanıcılarını daha aktif olmaya teşvik eden model, yaptıkları etkinlikleri kayıt altına alma şansı tanıyor. Üzerinde yer alan sensörler, kullanıcıların kalp atışlarını ve uyku süreçlerini takip edebiliyor, günlük harcadıkları kalori miktarını ortalama olarak hesaplayabiliyor.

En uygun fiyatlı akıllı saat modelleri! - ShiftDelete.Net(1)

1.25 inç dokunmatik ekran, optik kalp ritmi sensörü,  takibi için GPS3 yönlü ivme ölçerIP-68 sertifikalı suya dayanıklılık,  ve iOS cihazlar için bildirim desteği Amazfit Bip ile sunulanlar arasında. Şirket ürünün tek şarjla 30 gün dayandığını, en az sayıda bildirim tercihi yaptığınızda ise sürenin 45 güne çıktığını vurguluyor. Ortalama 400 TL fiyat etiketi ile de herhangi bir çevrimiçi mağazadan satın alabilirsiniz.

2 – Lenovo Carme (HW25P)

Lenovo akıllı leriyle çok da ön plana çıkan bir marka olmasa da, uygun fiyatlı akıllı ler sunan şirketler arasında yer alıyor. Biraz daha yatay bir la ve fiyatına göre iyi özelliklerle karşımıza çıkan Lenovo Carme HW25P de eğer çok da a dikkat etmiyor ve performans odaklı bir ürün arıyorsanız, tercih edilebilir modeller arasında.

1.3 inç IPS LCD renkli bir ekran ile karşımıza çıkan akıllı 200 mAh bataryadan besleniyor. 200 mAh’lık batarya 25 gün bekleme süresi sunarken, günlük kullanımda 7 günlük pil ömrü ile karşımıza çıkıyor. IP68 suya dayanıklılık sertifikası ile de suya karşı dayanıklı cihaz, birçok akıllı işlevini yerine getiriyor. Ortalama 400 TL fiyat etiketiyle bu cihazı da çevrimiçi mağazalardan satın alabilirsiniz.

En uygun fiyatlı akıllı saat modelleri! - ShiftDelete.Net(2)

3 – Xiaomi Amazfit Verge Lite

Xiaomi Amazfit serisi kapsamında birçok farklı akıllı modelini piyasaya sürdü. Farklı modellerin kalite ve özelliklerine göre artan bir fiyat eğrisi olsa da, uygun fiyatlı tercih edilebilir Amazfit modellerinden biri de Verge Lite diyebiliriz. Amazfit Verge modelinin daha uygun fiyatlısı olarak karşımıza çıkan bu model 489 TL fiyat etiketi ile de dikkat çekiyor.

En uygun fiyatlı akıllı saat modelleri! - ShiftDelete.Net (2)

1.3 inç 360×360 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekranlı akıllı 20 Güne varan pil ömrü ile karşımıza çıkıyor. Corning Gorilla Glass 3 ekran ile güçlendirilmiş akıllı IPX8 suya dayanıklılık sertifikası ile de su içerisinde de iyi bir kullanım deneyimi sunuyor.

Diğer modellere göre çok daha şık lı bir uygun fiyatlı akıllı olan Verge Lite, tercih edilebilir modeller arasında.

4 –  Watch GT Active

Uygun fiyatlı listemizdeki cihazlardan bir diğeri de  Watch GT Active. ’nin Watch GT serisinin en uygun fiyatlı modeli olan GT Active, performansıyla da şaşırtıyor.

Watch GT Active özellikle sporcular için bir dizi yenilik barındırıyor. Bunlardan biri Triathlon Modu. Bu mod sayesinde spor takibi çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor. in yetenekleri arasında gerçek zamanlı koçluk da bulunuyor.

46 milimetrelik akıllı renk seçenekleriyle de dikkat çeken modeller arasında. Bu renkler in sporcu ruhunu daha çok vurguluyor diyebiliriz. Akıllı te markanın kendi kullanılıyor. Titanyum grisi kasasıyla dikkat çeken akıllı in 2 hafta süren batarya performansı da fiyatının hakkını veriyor. 1.39 inç AMOLED ekrana sahip akıllı , 453×454 HD çözünürlük sunarken 875 TL fiyat etiketi ile de çevrimiçi mağazalardan sipariş edebilir durumda.

5 – Xiaomi Amazfit GTS

Apple Watch‘a benzerliğiyle ön plana çıkan, fiyatı ve üst düzey özellikleriyle dikkat çeken diğer bir akıllı modeli de Amazfit GTS. Şık ıyla birçok akıllı e göre uygun fiyatlı diyebileceğimiz model Amazfit GTS348 x 442 çözünürlüğe sahip 341 PPI kadar piksel yoğunluğu ve birinci sınıf bir yüksek çözünürlüklü ekran kullanıyor. Bu özellikler de ayrıntılarda bile benzersiz bir netlik sağlıyor. Ayrıca, özelleştirilmiş 1.65 inç AMOLED ekran, renkli ekranın inceliğini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

14 güne varan kullanım süresi sunması, 5 ATM‘lik su direnci ve 12 farklı spor moduyla da diğer akıllı lerin önüne geçiyor. Birçok farklı arayüzü sunan akıllı , Apple Watch modellerine benzerliğiyle de tercih ediliyor. Renk seçeneklerine göre 800 ile 900 TL fiyat aralığına sahip cihazı, çevrimiçi ve fiziksel mağazalardan edinebilirsiniz.

6 – Honor Watch Magic 2

Üst düzey özellikler sunan fakat özelliklerine göre uygun fiyatlı sayılabilecek diğer bir akıllı modelimiz ise Honor Watch Magic 2. 1.39 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olan akıllı 454 x 454 piksel çözünürlüğe sahip. Bu da inç başına bizlere 326 ppi piksel yoğunluğu sunuyor.

41 gram ağırlığındaki 5 ATM suya dayanıklılık sunuyor. Ayrıca 316L paslanmaz çelik gövde, e hem sağlamlık hem de şıklık katıyor. Honor Magic Watch 2, gücünü Kirin A1 sinden alıyor. Ayrıca 4 GB dahili depolama alanına sahip.

14 gün pil ömrü sunan Magic Watch 2, ile konuşma ve müzik dinleme gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Ayrıca Magic Watch 2’yi iPhone modelleriyle de kullanabiliyorsunuz. iPhone üzerinden e müzik atma ve anlık stress ölçüm özelliği çalışmasa da bunların haricindeki tüm fonksiyonlar başarılı bir şekilde çalışıyor. Listemizin son modeli olan bu akıllı i de 1159 TL fiyat etiketiyle bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı listemizin sonucusu da Magic Watch 2’ydi.

Döviz kurunun artmasıyla birlikte uygun fiyat kavramımız her geçen gün değişse de, muadillerine göre hem iyi performans veren hem de uygun diyebileceğimiz fiyatlarla karşımıza çıkan akıllı leri sizler için listeledik. Siz de yorumlarda önerdiğiniz uygun fiyatlı, iyi performanslı ve şık ni bizlerle paylaşabilirsiniz. Kendinize uygun akıllı veya benzeri uygun fiyatlı teknolojik cihazları bulabileceğiniz, bu tarz listelerin daha çok gelmesini istiyorsanız, yorumlarda düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Diğer uygun fiyatlı

– Xiaomi Amazfit GTR

–  Watch GT 2e

Versa Lite

Galaxy Watch Active

– Honor Watch Magic

– Xiaomi Amazfit Pace

– Xiaomi Amazfit Verge

Watch GT Sport

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın