Oyun Blogu

1 TL’ye satılan oyunlar

1 TL’ye satılan lar gerçekten çalışıyor mu?

4 TL’ye Battlefield IV, 1 TL’ye Football Manager gibi ların arasında yaptığımız aramaların sonucunda 1 TL’ye satılan GTA V’i satın almaya karar verdik. Peki satın aldığımızda ne oldu? Pek de şaşırmayacağınız üzere kısa bir süre sonra “Satış İptal Edildi” uyarısıyla karşı karşıya kaldık.

İlk iptalin ardından yılmadan devam ettiğimiz aramalar sonucundaysa bu kez 11 TL’ye  satan bir satıcıya denk geldik. Satıcıyla yaptığımız görüşmelerin ardından şifresiyle birlikte başkasına ait bir  hesabı elimize ulaştı. a girmeye çalıştığımızdaysa tahmin edeceğiniz gibi hesapta bir başkası olduğu için  açılmadı.

Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız bu tarz sitelerden uzak durun:

Tabii ki satın aldığımız lar bu kadarla sınırlı kalmadı. Daha sonrasında 2 TL’ye Battlefield I, 1 TL’ye FIFA 20 gibi başka ları da satın aldık. Bu satın alımlarda da senaryo benzer şekildeydi. Ya satın aldığımız hesaplar bir başkasına aitti ya da siparişlerimiz iptal edildi.

Bu noktada dikkat çekmek istediğimiz bir diğer nokta satıcıların tavrı. ları satan kişilerin büyük çoğunluğu, zaten ürün açıklamalarında hiçbir garanti vermediklerini ve un ancak çevrimdışı modda kesintisiz bir şekilde oynanabileceğini belirtiyorlar. Bir başka deyişle dolaylı yoldan dolandırıcı olduklarını söylüyorlar.

Sonuç olarak satın aldığımız bu ların çalışmadığını, bir un fiyatı mantıksız derecede düşükse o siteden uzak durmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Bizi Takip Edin

Sosyal medya'da her yerde sizlere ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz..