İOS Mobil

Ücretsiz evrensel iOS uygulamaları

Eğer ları görüntüleyemiyorsanız, App Store’da oturum açtığınız mağaza kimliğinizin ülke/eyalet seçeneğini kontrol ediniz. İndirdiğiniz yı her iki cihazınızda kullanamıyorsanız, evrensellik uygunlukları yayıncısı tarafından değiştirilmiş/kaldırılmış olabilir.

kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamalarıPhoenix: Cinemagraph Editor

Yapımcısı bir Türk olan Phoenix sı, adından da anlaşılacağı üzere kısa metrajlı ları profesyonelleştiren bir editör sı.

Phoenix sı bireylerin, profesyonellerin ve reklam ajanslarının etkileyici görseller oluşturmalarına izin veriyor. larda bulunan hareketsiz alan veya objeleri hareketlendirebilir ya da profesyonel görsel efektler ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz sinemagraf, GIF gibi çeşitli formatlarda da kaydedilebiliyor.

Phoenix: Cinemagraph Editor sını buradan indirebilirsiniz.

kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Mideo: Record with Music

Mideo, Apple’ın yerleşik yüksek kaliteli kamerasını kullanan ve çektiğiniz ları anında kendi film rulonuza kaydeden pratik bir olarak karşımıza çıkıyor. Ancak nın diğerlerinden bir farkı var, özellikle spor eğitmenlerinin aradığı özelliklerden olan arka planda müzik oynatılırken kaydetme özelliği Mideo ile kullanılabiliyor.

Mideo: Record with Music sını buradan indirebilirsiniz.

kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Marine Weather Forecast Pro

Marine Weather Pro, mobil cihazınızda deniz tahminleri, canlı şamandıra verileri, gelgit, radar ve deniz yüzeyi sıcaklıkları sunan bir dır.  için bu sezgisel hava durumu bilgileri ve dünyada yer alan bütün denizleri ve kıyı şeridine sahip ülkelerle ilgili tahminleri bulabileceğiniz geniş bir bilgi sunan rehber özelliği taşıyor.

Marine Weather Forecast Pro sını buradan indirebilirsiniz.

Background Color

iPhone cihazlarında menü ve ana ekran ının değiştirilememesi bazı kullanıcılar tarafından sevilmiyor, hatta eleştiriliyor. Apple’ın bu konudaki duruşu ne kadar net ise, kısa süreliğine ücretsiz olan bu nın iddiası da o kadar net görünüyor.

Background Color, toplam 6 grup içerisinde 40 farklı renk tonunu arka plan olarak ayarlayabileceğiniz hatta arka planın içerisine küçük bir aylık takvim ekleyebileceğiniz bu küçük , farklılık arayan kullanıcıların beklentisini karşılayacaktır.

Background Color sını buradan indirebilirsiniz.

Snore Gym: Reduce Your Snoring

Sıradaki ücretsiz mız, aynı evin içerisinde bir ebeveyni ile uyurken yüksek gelen bir sesle uyananları sevindirecek. Snore Gym, horlamayı azaltmak için üst solunum yolu kaslarınızı tonlamaya yardımcı olan egzersizler sunan yararlı bir .

dil, yumuşak damak, yanaklar ve çene için klinik olarak kanıtlanmış bir dizi egzersiz ile size rehberlik edebilir, gece diğer kişileri de rahatsız etmeden rahat bir şekilde uyumaya devam edebilirsiniz.

Snore Gym: Reduce Your Snoring sını buradan indirebilirsiniz.

Movie Quotes – The Best Quotes

Özellikle eski tarihli ve kült olan sinema filmleri dahil olmak üzere günümüzde vizyona girmiş filmlerde yer alan ve izleyiciler arasında kalıplaşmış önemli sözleri bulabileceğiniz sade ve kullanımı kolay bir . Ayrıca her gün bir sinema alıntısını alarm kurarak bildirim şeklinde de görüntüleyebiliyorsunuz.

Movie Quotes – The Best Quotes sını buradan indirebilirsiniz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın