İnceleme Sosyal Medya

Instagram Hikayeler için ücretsiz uygulamalar

1 – Unfold

Listemizin ilk sırasında yer alan Unfold diğer lar ile benzer şekilde birbirinden farklı hikayeler oluşturabilmenize imkan tanıyor. Birden fazla fotoğrafı birleştirerek kolaj oluşturabilir ve 150’den fazla şablon arasında seçim yapabilirsiniz. Sadece Instagram ile sınırlı olmayan Unfold’u kullanmak için herhangi bir hesap açma şartı yok.

2 – InstaSize

Listemizin ikinci sırasında yer alan InstaSize ile herhangi bir fotoğrafa veya ya arka plan ekleyebiliyorsunuz. Çoklu fotoğrafları kombinleyerek kolaylar oluşturmanız, fotoğraflarınızın renk ayarlarını değiştirmeniz mümkün.

Kurgulanmamış resimlerinizi hareket halindeyken bile kurgulayıp saniyeler içinde Instagram’da paylaşılmaya hazır bir gönderi ha getirebilirsiniz.

InstaSize Android Sürümü
InstaSize iOS Sürümü

3 – ADDY

Maalesef, ADDY sadece iOS için geliştirilen bir . tarafında da benzer birçok bulunuyor. Fotoğraflarınıza metin ekleyin sloganı ile kullanıcıların karşısına çıkan , çıkartmalar ve efektler ile içeriği zenginleştirmenizi sağlıyor.

ADDY iOS Sürümü

4 – Canva

50000’den fazla ücretsiz ve kullanıma hazır şablon arasında seçim yapabildiğiniz Canva bu alandaki en lardan birisi. Özel lar oluşturmayı oldukça kolay ve eğlenceli hale getiren ile logo ından, Instagram hikayesi için lar oluşturmaya ve hatta doğum günü davetiyesi hazırlamaya kadar onlarca farklı işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Canva Android Sürümü
Canva iOS Sürümü

5 –

Takipçilerinize daha kaliteli içerikler sunmanızı kolaylaştıran ’ı kullanarak kolajlar oluşturabiliyorsunuz. Birden fazla fotoğrafı tek bir hikayede toplamanız veya bu hikayelerde açıklamaları ön plana çıknız mümkün.

1000’den fazla kolaj şablonu, 60’dan fazla tema ve onlarca farklı yazı tipi ile ruh halinizi ve düşüncelerinizi hazırladığınız hikayelere oldukça kolay bir şekilde aktarabilmeniz sağlanıyor.

StoryArt Android Sürümü
StoryArt iOS Sürümü

6 – Enlight Pixaloop

Hareketli fotoğraflar oluşturma konusunda en başarılı lardan birisi olan Pixaloop sadece birkaç dokunuş fotoğraflara animasyon ekleme imkanı sunuyor. Durgun bir gökyüzünü renkli gün batımı ve hareketli bulutlarla zenginleştirmek mümkün. nın yetenekleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgiyi da sizlerle paylaştık.

Enlight Pixaloop Android Sürümü
Enlight Pixaloop iOS Sürümü

Instagram Hikayeler için 6 ücretsiz dan hangisini beğendiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın