İnceleme Sosyal Medya

Instagram Hikayeler için ücretsiz uygulamalar

1 –

Listemizin ilk sırasında yer alan diğer uygulamalar ile benzer şekilde birbirinden farklı ler oluşturabilmenize imkan tanıyor. Birden fazla fotoğrafı birleştirerek kolaj oluşturabilir ve 150’den fazla şablon arasında seçim yapabilirsiniz. Sadece Instagram ile sınırlı olmayan ’u kullanmak için herhangi bir hesap açma şartı yok.

2 –

Listemizin ikinci sırasında yer alan ile herhangi bir fotoğrafa veya videoya arka plan ekleyebiliyorsunuz. Çoklu fotoğrafları kombinleyerek kolaylar oluşturmanız, fotoğraflarınızın renk ayarlarını değiştirmeniz mümkün.

Kurgulanmamış resimlerinizi hareket halindeyken bile kurgulayıp saniyeler içinde Instagram’da paylaşılmaya hazır bir gönderi ha getirebilirsiniz.

InstaSize Android Sürümü
InstaSize iOS Sürümü

3 –

Maalesef, sadece iOS için geliştirilen bir uygulama. Android tarafında da benzer birçok uygulama bulunuyor. Fotoğraflarınıza metin ekleyin sloganı ile kullanıcıların karşısına çıkan uygulama, çıkartmalar ve efektler ile içeriği zenginleştirmenizi sağlıyor.

ADDY iOS Sürümü

4 – Canva

50000’den fazla ücretsiz ve kullanıma hazır şablon arasında seçim yapabildiğiniz Canva bu alandaki en uygulamalardan birisi. Özel lar oluşturmayı oldukça kolay ve eğlenceli hale getiren uygulama ile logo ından, Instagram si için videolar oluşturmaya ve hatta doğum günü davetiyesi hazırlamaya kadar onlarca farklı işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Canva Android Sürümü
Canva iOS Sürümü

5 –

Takipçilerinize daha kaliteli içerikler sunmanızı kolaylaştıran ’ı kullanarak kolajlar oluşturabiliyorsunuz. Birden fazla fotoğrafı tek bir de toplamanız veya bu lerde açıklamaları ön plana çıkarmanız mümkün.

1000’den fazla kolaj şablonu, 60’dan fazla tema ve onlarca farklı yazı tipi ile ruh halinizi ve düşüncelerinizi hazırladığınız lere oldukça kolay bir şekilde aktarabilmeniz sağlanıyor.

StoryArt Android Sürümü
StoryArt iOS Sürümü

6 –

Hareketli fotoğraflar oluşturma konusunda en başarılı uygulamalardan birisi olan Pixaloop sadece birkaç dokunuş fotoğraflara animasyon ekleme imkanı sunuyor. Durgun bir gökyüzünü renkli gün batımı ve hareketli bulutlarla zenginleştirmek mümkün. Uygulamanın yetenekleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgiyi videoda sizlerle paylaştık.

Enlight Pixaloop Android Sürümü
Enlight Pixaloop iOS Sürümü

Instagram ler için 6 ücretsiz uygulamadan hangisini beğendiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın