Oyun Blogu

Evde oynanabilecek en iyi 5 oyun

Klasik bir amiral battı u gibi görünen Sea Battle 2, yenilenmiş grafik ve modlar ile kullanıcıların heyecanını artırıyor. Hem on olarak hem de Bluetooth bağlantısı ile evdeki insanlar ile oynayabileceğiniz bu zaman geçirmek için güzel bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Chess

Evde verimli ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirmek için satranç tahtasına ihtiyacımız yok. Hatta evde sizden başka birisinin olmasına dahi gerek yok. Chess ile akıllı cihazınızdan isterseniz a karşı istersenizde dünyanın herhangi bir yerindeki kişi ile satranç oynayabilirsiniz.

Kelimelik

On bir olarak karşımıza çıkan Kelimelik, isterseniz evdekilerle isterseniz de karışık bir şekilde seçilmiş cular ile mücadele etmenizi sağlıyor. İçerisindeki puanlandırma sistemi ve farklı grafikleri ile tam bir  deneyimi sunan Kelimelik de bizim sizlere olan tavsiyelerimiz arasında kendisine yer buldu.

Call Of Duty: Mobile

Yılların Call of Duty deneyimi larımızdan akıllı cihazlarımıza geçti dersek hiç yanlış olmaz. Uzun zamandır PUBG oynayan ve artık sıkılmaya başlayanların yardımına koşan bu , farklı  grafiği ve modları ile kullanıcıları muazzam bir savaşın ortasında bırakıyor.

Call of Duty: Mobile

8 Ball Pool

Bilardo oynamak her zaman zevklidir, gerçek hayatta daha da zevklidir ancak zor zamanlarda biraz sabretmemiz gerekecek. Sade grafikleri ve farklı kullanıcılar ile bilardo oynamanıza imkan veren 8 Ball Pool, bizlerin de dikkatini çekti ve sizler için listemize ekledik.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın