İnternet Linux

Linux için En İyi VPN 2020

Linux için neden bir ’e ihtiyacınız vardır?

 1. Güvende olmak istiyorsunuz.
  Linux diğer işletim sistemlerinden daha güvenlidir ve genellikle virüsleri uzak tutar. Ancak, verileriniz hala hükümet ve İSS’niz tarafından görülebilir. Hangi ni kullanırsanız kullanın, internete gönderdiğiniz veriler izleyiciler tarafından kesilebilir. Sunduğu güvenlik önlemleri nedeniyle Linux üzerinde çalışıyorsanız, internete bağlandığınızda bir koruma katmanı eklediğinizden emin olun. Bir , ınızdan çıkan veriyi şifreler ve dolayısıyla meraklı gözlerden uzak tutar. Kırmanın neredeyse imkansız olduğu 256-bit şifreleme sunan birçok servisi bulunmaktadır.
 2. Gizliliğinize önem veriyorsunuz.
  Gizlilik bilincine sahip kullanıcılar genelde Linux’u tercih eder, çünkü açık kaynaklıdır ve kurcalamaları tespit etmek için nin kodunu inceleyebilirler. Gizlilik özellikleri nedeniyle Linux’u kullanıyorsanız büyük olasılıkla larına karşı güvende olmak isteyeceksinizdir. Verileriniz herhangi bir koruma olmadan internet üzerinde dolaşırken, larının ınıza kötü amaçlı yazılım göndermesi kolaydır. Ağ hatlarını kesebiliyorlarsa, cihazınıza casus yazılım veya fidye yazılımı gönderebilirler. Bir ’in ınızdan çıkan trafiğinizi şifrelemesine izin vererek güvende kalabilirsiniz.
 3. Kısıtlı web sitelerine veya uygulamalara erişmek istiyorsunuz.
  İster Hulu’ya ABD dışından erişmeye çalışın ister kısıtlayıcı bir okul ağından kurtulmaya çalışın, bir kısıtlamalardan kaçıp sansüre takılmadan tüm çevrimiçi içeriğe erişmenizi sağlar. Linux, kısıtlamaları baypas etmek ve çalışma stilinize uymak için kodunu değiştirmenize izin verir. Neden ağ yöneticileri tarafından durdurulasınız ki? Başka bir IP’nin arkasına saklanın ve her türlü kısıtlı çevrimiçi uygulamaya erişmek için trafiğinizi şifreleyin.

Linux için en iyi ’ler aşağıdaki gibidir:

Burada listelenen ’ler, Linux’ta sorunsuz çalışıyor ve tüm dünyada birçok sunucuya sahip. Hızlı ve güvenli olup internet aktivitelerinizi kaydetmiyorlar.

Neden bir Kullanmalısınız?

Linux’u kullanmanın birçok nedeni var – özelleştirilebilir, ücretsiz ve güvenli bir dir. Hiç şüphesiz diğer işletim sistemlerinden daha güvenlidir. Bununla birlikte, Linux’u kullanarak ınızı bazı virüslerden koruyabilirken, izleyicilerden ve larından koruyamazsınız.

Birçok ülkede hükümetler vatandaşlarını gözetler, bu sebeple özel verilerinizi güvende tutmak önemlidir. Bir kullandığınızda verileriniz şifrelenir ve dış kuruluşlar tarafından görülemez.

Veri paketleriniz sanal özel ağa girip çıkarken hangi paketlerin kime ait olduğunun tanımlanması zordur. Bu, larının veri paketlerinizi bulmalarını neredeyse imkansız kılar.

Linux’le (veya herhangi bir ile) kullanmanın bir başka nedeni de daralmayı yenmek ve daha iyi bir yayın veya daha yüksek P2P hızlarının tadını çıkktır. İSS’niz internete gönderdiğiniz trafiği görebildiğinden belirli veri kullanımı türleri için hızları azaltabilir.

Bir kullandığınızda İSS’niz kullandığınız web sitelerini veya çevrimiçi uygulamaları algılayamaz ve bu nedenle bağlantınızı daraltamaz.

Kamusal WiFi kullanıyorsanız, bir verilerinizin güvende kalmasını sağlar. Kamusal ağlara müdahale edilebilir ve kullanıcı adlarınız ve şifreleriniz kolayca hacklenebilir. Bir kullanmak verilerinizi şifreler ve savunmasız ağlar üzerinde sizi korur.

En çok önerilen ’lerimizin ikisine daha yakından bakalım:

 • 61 farklı ülkede süper hızlı sunucular
 • Kırılması neredeyse imkansız olan çift veri şifreleme
 • Onion over , verilerinizin son derece güvenli bir Soğan yönlendiricisine gönderileceği anlamına gelir.
 • bağlantısı kesilirse internet bağlantısını da kesmek için otomatik kill
 • Aynı anda 6 cihaza bağlanma imkanı
 • kullanımınızın izlenmediği anlamına gelen sıfır kayıt politikası

Visit their site veya see their reviews.

 • 94 farklı ülkede yüksek hızlı sunucular
 • Güçlü şifreleme için çok sayıda protokolü destekler
 • Tam bir güvenlik sağlamak için her yeni bağlantı ile (veya uzun bağlantılar için her 60 dakikada bir) yeni bir anahtar oluşturur
 • Aynı anda 3 cihaza bağlanma imkanı
 • Farklı Linux sürümleri için benzersiz bir uygulamaya sahiptir

Visit their site veya see their reviews.

Linux’te bir kurmak yalnızca birkaç dakikanızı alır ve sizi larından ve casus ajanlardan korur. En iyi için en iyi ’i edinin ve güvende kalın.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın