Sinema

Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı yayınlandı!

Hızlı ve Öfkeli 9 veya asıl adıyla ‘un merakla beklenen uzun ı yayınlandı. İlk ın yayınlanması filmde neler göreceğimizi gözler önüne sererken, dokuzuncu filmdeki büyük sürprizde ortaya çıktı.

Hızlı ve Öfkeli 9 ı yayınlandı! Han geri dönüyor

Büyük sürpriz diyoruz, zira Han Lue geri dönüyor. Bilmeyenler için bir parantez açacak olursak: 2006 yılında vizyona giren ‘nda eski dostu Takashi ile Tokyo sokaklarında yarışan Han başka bir araca çarpmış ve araçtan sızan yakıtın patlamaya neden olması ile ölerek seriye veda etmişti.

 

ın yayınlanmasının üzerinden sadece birkaç saat geçmiş olmasına rağmen, Han bir tartışma konusuna dönüşmüş durumda. Zira, Han’ın filme nasıl geri döneceği yani nin nereye bağlanacağı oldukça merak ediliyor.

Resmi kısaltması F9 olarak belirlenen film Twitter’da gündeme otururken, John Cena’nın Dom’un kardeşi Jakob’u oynadığını dan rahatça anlayabiliyoruz.

Daniel Casey ve Chris Morgan’ın senaryosunu kaleme aldığı Hızlı ve Öfkeli 9, Vin Diesel’in canlandırdığı  ve ekibinin maceralarını anlatmaya devam ediyor. Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Lucas Black, Ludacris ve Nathalie Emmanuel bu filmde göreceğimiz isimlerden bazıları. Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın