SEO Wordpress

En İyi Blog Ping Siteleri 2020

Ping hizmetleri, dizinlerini ve arama motorlarını unuzun güncellendiğini otomatik olarak bildirmenizi sağlar.

İçeriği Güncellediğinizde unuza Ping Atın!

unuza ping atmanız gereken birkaç neden var… bir yaptığında, unuzun arama motorları tarafından hızlı bir şekilde endekslenmesini ve diğer birçok kaynaktan ek trafik getirmesini sağlayacak birçok arka plan işlemi gerçekleşir.

Press’in, ‘Güncelle’ düğmesini her tıkladığınızda varsayılan olarak unuza ping attığı bilinmektedir. Bu, arama motorları için spam olarak kırmızı bir bayrağa neden olabilir ve muhtemelen sitenizi yasaklayabilir.

Kişisel olarak yalnızca “Update Services” Kodeksi listesini Ping Optimizer’a ekledim (bu bağlantı Press Panonuzda> Ayarlar> Yazma bölümünde, ardından sayfanın altında Update Services yazan sayfanın alt kısmında bulunur) web sitesi aşağıda listelenmiştir ve URL’mi kutuya koyarak manuel olarak ping atın.

Güncel unuza manuel olarak ping atmanızı önerdiğim web sitelerinin listesi. 5 siteden oluşan bu liste çok fazla görünmeyebilir, ancak Pingler tek başına 84 web sitesine ping atıyor, diğerleri 20 ila 50 siteye ping atıyor ve her biri kelimeyi geniş ve geniş yayıyor.

İşte Listem!

Listesi Hakkında Yorumlar Kapatılıyor!

unuz için ping listeniz ne kadar büyük olursa, bu kaynaklardan trafik alma şansınızın o kadar yüksek olduğunu unutmayın.

Web sitenizde trafik belirli bir miktar olması yeterli için öyle değil! Bir web sitesi, düzenli ler ve mevcut bir web sitesinin en yeni içeriğini bulmak için arama motorlarını tatmin eden değişiklikler nedeniyle popüler hale gelir. Hepimiz farklı internet moderatörlü teknikler kullanarak web sitesinin veya un sayfalarından biri olduğundan emin olduğumuz sistemine alışkınız.

Bu, elbette, özellikle de bol miktarda rekabet ettiğimiz için kolay değil, bu yüzden uzun süredir kayıp, unutulmuş veya göz ardı edilen yöntemlere başvuruyoruz. Bu tür dakika teknikleri geri bağlantı yaparak içerik pazarlama basit bir nedenle bir nun dikkatini çekebilir. Bu nedenle, ping, veya çevrimiçi barındırıcıların sitenizin leri hakkında bilgilendirilebileceği ‘Ping’ olarak bin bir yöntemi benimseriz. Geniş bir kitle oluşturmayı düşündüğünüzde, kesinlikle çevrimiçi ping hizmetlerini denemelisiniz.

Ping atma her zaman alan adınıza trafik aktnın en kolay ve basit yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Profesyonel cular, piyasadaki pozunuzu artıracak basit bir nedenden dolayı unuza tekrar tekrar ping atmanızı önerir. unuza ilk kez ping attığınızda, web sitesi sahibinin veya yöneticisinin sitede gerçekleşen en son leri paylaşmasına izin verir. Bu tür ler görüntü, haber, veya hatta özelliklerin eklenmesi olabilir. Belki sitenize bir anket eklediniz ve bu, trafiğin sitenize yönlendirilmesini sağlar.

lar ping insanlar gerçek nedeni sörfçü hakkında düzenli ler elde ederken istediğiniz tür trafik elde edebilirsiniz. Az ya da çok arama motorlarını sitedeki değişiklikler hakkında bilgilendirmek eğiliminde olan sadece ziyaretçi değil, tarayıcılar taze bilgi için sitenizi ziyaret etmek.

Ping veya Web Sitesine En İyi 10 Web Sitesi Listesi

1. Ping-o-Matic

Ping-o-Matic aracı, sitenizde gerçekleşen değişiklikler hakkında birden fazla nun güncellenmesine yardımcı olur. Oldukça ünlü ve sayısız cu ve web sitesi sahibi tarafından ek miktarda trafik elde etmek için kullanılan bir hizmettir.

2. Buzzer

lar için özel olarak hazırlanan BlogBuzzer hizmeti, unuza bir ping yoluyla sitelerinize otomatik olarak gönderilen sıralamanıza ekstra bir vuruş sağlar. Sadece arama motorları haberdar değil, aynı zamanda dizinler unuzun durumu hakkında güncellenir.

3. Pingler

teki tanınırlığınızı artıran bir başka yararlı araç da sitenize trafik yükleyerek kolaylaşan Pingler . Pingler’in en iyi varlıklarından biri, kesinlikle ücretsiz olmasıdır. Bu nedenle sahipleri için idealdir.

4. Ping.In

Ping-In hizmeti, dizinleri ve arama motorları gibi web günlüğü hizmetlerini sitenize bir geçirdiğini bildirir.  küçük olsa bile, sitenize doğru trafik çekilmesine izin veren ping nedeniyle fark edilir.

5. -Pinger

Sitenizin sıralamasını ve tanınmasını artırabilecek şekilde ücretsiz pingler sunar. BlogPinger hizmeti ücretsizdir ve sitenize arama motorlarını bildiren geri bağlantıların oluşturulmasını sağlar.

6. Otomatiktoplama

AutoPinger hizmeti sadece bir ping değil, kullanıcıyı leri için aldığı tepki türünü günceller. Temel olarak sıralamanız ve çevrimiçi durumunuz hakkında bir fikir verir. Sıralamanızda bir iyileşme arıyorsanız, pazarlama için bu araca göz atın.

7. Yem Köpek Balığı

Feed Shark çevrimiçi aracı, unuzla ilgili tüm hizmetleri çevrimiçi olarak bildirerek sitenizin lerini kolayca tanıtır. Düğmeyi basit bir tıklamayla, özellikle trafik ve içerikte büyüyorsanız, siteniz kesinlikle tanınacaktır.

8. BulkPing

Arama motorlarının fark etmesi için sitenizi çevrimiçi olarak tanıtmanıza izin veren en kullanışlı araçlardan biri. Bu promosyon, alanlarınıza yeni bir trafik akışı oluşturur ve sıralamanızı takip eder. Toplu Ping’i
kullanarak nu resmi olarak web sitenizi ziyaret etmeye davet edebilir ve sonuçta web sitesine daha fazla trafik ve sıralama ile sonuçlanan yeni içerikleri tarayabilir ve dizine ekleyebilirsiniz.

9. Pingoat

Pingates gibi, Pingoat aracı da sadece işiniz için çevrimiçi bir alan oluşturmanıza değil, aynı zamanda dünyaya verimli bir şekilde pazarlamanıza yardımcı olan bir ping dışında hizmetleri sunar.

10. KLOTH.NET

KLOTH.NET ping hizmeti, alan adınızın canlı leri hakkında internetteki diğer ana ları güncelleyecek unuzu ve sitenizi çevrimiçi olarak tanıtmayı teklif eder. Uluslararası ihtişam ve tanınma arıyorsanız, bolca alacaksınız.

Sonuç

Yeni açılımlara ve teknolojiye göre, web sitesini canlı ve güncel olarak takip etmek ve korumak için çeşitli stratejiler ve lar var. Birçok kişi tarafından bin bir web sitesi yapmak her web sitesi geliştiricisinin istediği şeydir. Başkalarıyla rekabet eden her web sitesi, önemini daha benzersiz ve sürekli olarak ortaya koymalıdır.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın