Nasıl Yapılır Sosyal Medya

Instagram’da Takibi Bırakanları Bulmanın 2 Kolay Yolu

, diğer aları gibi sizi takip etmeyenlerin veya takibi bırakanların (unfollow edenlerin) bilgilerini size vermiyor. sayısına takıntılı olan veya sadece merak eden kullanıcılarımız için bu içeriğimizde sizi ’da takip etmeyi bırakan kişileri görebileceğiniz 2 yöntemi açıklıyoruz.

’da takibi bırakanları (unfollow eden kullanıcıları) takip etmek diye bir olay yok zira diğer aları gibi , size geri takip etmeyenlerin bilgisini vermiyor. Siz de eğer  mecralarındaki sayısına takıntılı biriyseniz, takip ettiğiniz birinin sizi takipten çıkması durumunda bu kişiyi öğrenmek isteyebilirsiniz.

Bunun 2 adet yolu mevcut. Birinci yol için aslında o kadar efektif bir yöntem diyemeyiz, zira tamamen  üzerinden gerçekleşiyor. İkinci yolda ise kullanım inisiyatifi tamamen kullanıcıda, yani sizde. Lafı fazla uzatmadan  takibi bırakanları bulmanın 2 yolundan bahsedelim:

İnstagram takibi bırakanları bulmak için yöntemler:

’da hızlıca kendi profilinizi stalklayın:

instagram takibi bırakanlar

Bu yöntem biraz “Bi’ akıllı sensin dimi Webtekno” dedirtecek cinsten ancak bahsetmekte fayda var. ’da sizi takibi bırakanları bulmak için kendi profilinizi “stalklamanız” gerekiyor. Bunu yapmak için manuel olarak şu işlemleri yapmanız gerekiyor:

  • profilinize girin,
  • Takip ettiğiniz kişilere girin,
  • Hepsine teker teker bakıp hangisinin sizi takip etmediğini görün.

Şimdi “bu işlemi neden anlattınız zaten herkesin bildiği bir şey” diyebilirsiniz, haklısınız da. Ancak şöyle bir olay var: Eğer hiç kimseye bilgilerinize erişim vermeden lerinizin çetelesini tutmak istiyorsanız, tek güvenli yöntem bu. Diğer üçüncü parti alarda a geliştiricinize tüm  bilgilerinize erişme izni sağlamış oluyorsunuz.

2. Bir adan yardım alın:

instagram takipten çıkanlar

Dediğimiz gibi, takibi bırakanları takip etmek adına en güvenli yol bu değil. Biz yine de bunları göze alan okurlarımız için bir adan bahsedeceğiz. Takibi bırakanları bulabilmeniz için birçok üçüncü parti ası bulunuyor. Biz yine de bunları göze alan okurlarımız için bir adan bahsedeceğiz. Bu a hem  hem de  için erişilebilir durumda.

  • için buradan, için buradan FollowMeter asını indirin ve kurun.
  • anın hesabınıza erişmesine izin verin
  • Giriş yapın,
  • Unfollowers kısmından kimin takibi bıraktığını, New Followers kısmından kimin yeni takip ettiğini görebilirsiniz.

a içi satın alımlar sayesinde diğer özelliklere de erişebiliyorsunuz ancak lerinizin sayısının bilgisini elde etmek tamamen ücretsiz ve bir limiti yok.

analizi aları ne kadar güvenli?

Yukarıdaki paragraflarda bahsettiğimiz gibi, resmi olmayan üçüncü parti alara bilgilerinizi vermiş oluyorsunuz. Bu sadece bahsettiğimiz spesifik a dahilinde değil, tüm  sayısı kontrol etme aları için geçerli. Hatta bile zaman içinde bu alara veri hizmetini kesti.

Yani eğer bu ayı veya benzerlerini kullanmak istiyorsanız bunun inisiyatifi tamamen size ait zira biz bir sorumluluk almıyoruz. Şunu söyleyebiliriz ki hayat mecralarındaki lerinize takıntılı olacak kadar uzun değil. da sizi kim takip etmiş, kim takipten çıkmış pek umrunuzda olmasın ve kendinizi geliştirmeye yönelin. En iyi haber ve içerikler için de her zaman Webtekno’yu takipte kalın!

--- /* ]]> */