Oyun Blogu

İnternet Kafede En Çok Oynanan Oyunlar Listesi

Yıllar geçse de severlerin gözünde internet kafelerin popülaritesi azalmıyor. cuların iyi anlaştıkları arkadaşlarıyla bir araya gelip oynamalarına ortam hazırlayan internet kafeler, aynı zamanda güçlü bir a sahip olmayıp ları yakından takip etmek isteyen severler için de yegâne seçenek. Peki, internet kafelerde en çok hangi lar mı oynanıyor? Gelin birlikte keşfedelim.

PES ve FIFA Serileri

Futbol u tutkunlarının iki ayrı kampa ayrılmasına neden olsa da türün gelişmesini sağlayan PES ve FIFA serilerinin farklı versiyonları internet kafelerde oynanabiliyor.

Sniper ve Sniper Elite Serileri

Kulağa biraz tuhaf gelse de cularda genel olarak bir “keskin nişancı olma” isteği var. Hem vuruş hissi hem de senaryoları bakımından her iki “Sniper”lı serisi de internet kafelerin vazgeçilmezlerinden.

Street Fighter ve Mortal Kombat Serileri

Eski atari salonu ruhunu büyük ölçüde günümüze taşıyan internet kafeler, yeni nesil mekaniklerine sahip Street Fighter ve Mortal Kombat larını da konuklarına sunuyor.

ve Mafia Serileri

PES ve FIFA kadar keskin olmasa da cuları belirli noktada ikiye ayıran e Mafia serileri de kendilerine has oynanışları ve culara sundukları eğlenceyle internet kafelerin demirbaş ları olarak kabul ediliyor.

Call of Duty ve Battlefield Serileri

Yerel ağda amansız çarpışmalar için biçilmiş kaftan niteliğindeki iki serisi, cuların internet kafelerde zamanın nasıl geçtiğini anlamamalarına neden oluyor. Kimi internet kafelerde çok sayıda cunun katıldığı mini turnuvalar bile düzenleniyor.

Age of Empires ve Civilization Serileri

Sıkışık zamanda strateji geliştirip karşı takımı duman etmek gibisi yok. Hele bir de bu sırada sizi izleyen ve takdir eden birileri varsa alınan galibiyetler daha bir lezzetli oluyor. Evet, sıradaki takım gelsin!

Need for Speed ve F1 Serileri

Bazı internet kafeler yarış u konusunda daha tutucu olup FlatOut gibi nispeten eski serileri de culara sunarken daha ve ları arşivinde bulunduran internet kafelerde bu iki seriye de denk gelmeniz mümkün.

TES ve Dark Souls Serileri

Vakit ayırdığınız için kendinizi mutlu hissedeceğiniz The Elder Scrolls serilerindeki lar internet kafelerin olmazsa olmazı. TES serisinden farklı olarak ömür törpüsü kıvamındaki Dark Souls serisi de bazı internet kafelerde bulunabiliyor.

Far Cry ve Serileri

İnternet kafelerdeki ların gücü arttıkça eskiden “Açar mı?” diye şüphe duyulan lar da buralarda oynanabiliyor. ’de kemik bir cu kitlesi kazanan Far Cry serisi ve benzerleri çıkmasına rağmen hâlâ rakipsiz olan serisi, internet kafelerin serileri arasında yer alıyor.

ve Rainbow Six Serileri

CS:GO, yeni gelen özellikler sayesinde cuların büyük ilgisiyle karşılaşsa da bazı internet kafelerde 1.6 sürümlerini oynayabilmeniz mümkün. Rainbox Six ise farklı bir noktada; özellikle son Siege, internet kafelerde takım bazlı oynamaktan hoşlananların favorisi olmuş durumda.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

--- /* ]]> */