Program Windows

Daha İyi Bir Deneyim İçin En İyi 10 Tarayıcı

Birçoğunuz Windows 10 kullanırken hoş vakit geçiriyor olmalısınız. Windows 10 kullanıyor musunuz? Evet ise, o zaman bu Windows 10 için en iyi ları almak için mükemmel bir yerdir. Eğer dizüstü/PC internet bağlantısı yaşıyorsanız bir çok önemli hale gelir. Bugün, yazımda size Windows 10 için en iyi 10 larının listesini anlatacağım. Herhangi bir nın Windows 10’unuzda iyi çalışacağını düşünüyor musunuz? Evet ise, yanılıyorsunuz çünkü iyi bir  Windows 10 ile deneyiminizi geliştirecektir. Yani, Windows 10 için en iyi 10 larının hangileri olduğunu bilmeniz gerektiği gerçeğiyle yüzleşelim mi?

10 Windows İçin En İyi lar 10

Windows 10 için en iyi tarayıcılar
Windows 10 ları

Windows 10 için en iyi 10 larının listesi, sadece hız değil, çeşitli faktörler göz önünde bulundurularak yapılır.

1. Mozilla Firefox

Mozilla Firefox, her zaman yapmaya devam ettiği düzenli ler ve eklentiler nedeniyle listedeki en iyi yeri kesinlikle hak ediyor. Ve Mozilla Firefox’un verimliliği hakkında kim bilmiyor? Mozilla Firefox’un yüksek performansı, Windows 10 için en iyi lardan biri haline getirdi.

windows 10 için en iyi tarayıcılar

Mozilla Firefox ile ilgili en iyi şey, ne yeni başlayanları ne de uzmanları hayal kırıklığına uğratmamasıdır. Hem yerel arayüz hem de üst düzey özelleştirme, bu yı kullanan kullanıcılar için bir denge sağlar.

İndir Firefox Browser

2.  Ch

Tonlarca uygulama ve eklenti ile dolu olan Ch, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Windows 10 için en lardan biridir. Belki de popülaritesi, şüphesiz, Windows 10 için en iyi lar arasında yerini kesinlikle hak ettiğini söyleyebileceğinizi söyler.

Windows 10 tarayıcıları chrome

Ch ile ilgili en iyi şey, herhangi bir yı yenebilen tarama hızıdır. Windows 10’unuz için bir yüklemek istediğinizde, kapalı gözlerle Ch’a gidebilirsiniz.  Ch ayrıca Windows 8 ve Windows 7’de charm gibi çalışacak

İndir Google Chrome

3. 

’nın son zamanlarda yarışmaya girdiği doğru olabilir, ancak yüzleşmemiz gereken başka bir gerçek, çok az zamanda Windows 10 için en iyi lardan biri haline geldi. ’nın yüksek hızı, kullanıcıların buna direnmesini zorlaştırıyor. ’nın Turbo modu yı kendi türünde yapar.Windows 10 opera tarayıcısı

Yavaş bir internet bağlantısı olan bir kişi, ’nın onun için en iyi lar olduğunu bilir, çünkü sayfayı yüzde 80’e kadar sıkıştırır ve sayfanın daha hızlı yüklenmesini sağlar. Yani, yavaş bir internet bağlantısı olan tüm kullanıcılar, hangi ya ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz?

Windows 10 için Opera tarayıcısı

4. Meşale

Windows 10 için torch tarayıcı

Torch temelde Krom tabanlı bir dır ve bu nedenle Torch ve Ch’un görünüşü tamamen aynıdır, ancak yine de farklıdır. Geniş bir yelpazede yerleşik iyi tasarlanmış araçlar ile, nız için sürekli arama eklentilerinden kurtulursunuz ve bu, Torch’u Windows 10 için en iyi lardan biri yapar. Eğer meşale kullanırken benzersiz bir deneyim elde edecek, herhangi bir güçlük olmadan doğrudan sayfadan sel indirirken gibi şeyler yapmak için olanak sağlayan yeni yaratıcı yolları sayesinde.

İndir Torch Browser

5. Microsoft Kenar

Microsoft Edge, Windows 10 için varsayılan web sıdır. Bu üst karşı yarışıyor – Ch ve en iyi ile rekabet etmek, en iyi olmak zorunda. Ve bu yüzden Microsoft Edge, Windows 10 için en iyi da yerini aldı. Microsoft Edge, kendisini kalabalığın içinde öne çıkk için onedrive ve Cortana gibi hizmetlerle bütünleşir.

Windows 10 için Microsoft edge tarayıcısı

Bu Microsoft sından mükemmel özelliklere sahip olacak hediye size kendi Windows en iyi tarama deneyimi 10. Microsoft Edge’i kullanarak gezinirken awesomeness hakkında hiç şüphe olmamalıdır.

İndir Microsoft Edge

6. Epic Browser

With no cookies, history and browser data, the prime concern of Epic Browser is your privacy and this concern makes it one of the best browser for Windows 10. Not only this, Epic Browser also blocks ads and tracking scripts that have trouble many of us since ages.

Windows 10 için epik tarayıcı

Epic Browser kullanıcılarına güvenli bir bağlantı vermek için, mümkün olduğunda HTTPS’YE geçer. Bu nın bir başka benzersiz özelliği, varsayılan olarak proxy üzerinden göz atmanızı sağlamasıdır. Şimdi tüm güvenlik ile ilgili korkularınıza veda etme zamanı!

İndir Epic Browser

7. 

’nin sörf yapmanın en iyi yolu olduğunu kim bilmiyor ve bu da ’yi Windows 10 için en iyi lardan biri yapıyor? Bellek profili söz konusu olduğunda kullanımı çok kolay ve hafif olduğu için ’yi kullanmalısınız. Bir nın sahip olması gereken tüm temel özellikler ’de kolayca bulunabilir.

Windows için safari

Gerekli çok düşük işleme ile yeni başlayanlar için en iyi lar olur. Mac bu Kral yavaş yavaş toppers listesinde kendi alanı oluşturmak için yolunu açtı.

İndir Safari

8. Dooble

Dooble, hızı nedeniyle Windows 10 için en iyi lar listesinde değil. Dooble kullanıcılarına sağladığı sıkı güvenlik ve gizlilik nedeniyle listede.

w10 için dooble tarayıcı

Güvenlik, nın o kadar sıkı ki, dooble’ın bir şey hatırlamasını istiyorlarsa, kullanıcının bir ana şifre oluşturması gerekiyor. Hiçbir ana şifre çıktıktan sonra geçmişiniz hakkında hiçbir bilgi anlamına gelir. Hızlı gezinme ve işlev ile güvenlik arayanları etkileyecektir.

İndir Dooble Browser

9. Avant

Avant tüm web sayfalarını görüntülemek için üç render motoru kullanır. Bu oluşturma motorları Blink, Gecko ve Trident’tir, bu kombinasyon Avant’ı benzersiz kılar ve Windows 10 için en iyi lardan biridir.

Windows 10 için avant tarayıcı

Sorunu tanıdıktan sonra, başka bir motora hızlı bir şekilde takas edeceği için sitelerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız gerekmez. Bu tarama deneyimi mutlu bir hale getirecek yerleşik bir reklam engelleyici vardır.

İndir Avant Browser

10. SlimBrowser

Windows 10 için ince tarayıcı

Zaman kazanmak için Windows 10 için en iyi lardan biridir. SlimBrowser hızlı , güvenli ve güçlü bir kombinasyonudur. Dahili reklam engelleyici ve pop killer ile, mutlu tarama bir engel oluşturur tüm can sıkıcı şeyler veda. SlimBrowser benzersizdir, çünkü web formlarını doldururken zaman kazandıracak akıllı form dolgusuna sahiptir.

İndir Slim Browser

Round – up-Windows 10 için lar

Şimdi , Windows 10 için en iyi 10 larının listesine sahip olduğunuzdan, Windows 10’te gezinmek için hangi yı seçeceğinizi bize bildirin. Biz de mevcut hakkında bilmek istiyorum. Mevcut nızdan memnun musunuz yoksa yeni bir ya mı geçeceksiniz?

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

--- /* ]]> */