Program Windows

Daha İyi Bir Deneyim İçin En İyi 10 Tarayıcı

Birçoğunuz 10 kullanırken hoş vakit geçiriyor olmalısınız.  10 kullanıyor musunuz? Evet ise, o zaman bu 10 için en iyi tarayıcıları almak için mükemmel bir yerdir. Eğer dizüstü/PC internet bağlantısı yaşıyorsanız bir tarayıcı çok önemli hale gelir. Bugün, yazımda size  10 için en iyi 10 tarayıcılarının listesini anlatacağım. Herhangi bir tarayıcının 10’unuzda iyi çalışacağını düşünüyor musunuz? Evet ise, yanılıyorsunuz çünkü iyi bir tarayıcı  10 ile deneyiminizi geliştirecektir. Yani, 10 için en iyi 10 tarayıcılarının hangileri olduğunu bilmeniz gerektiği gerçeğiyle yüzleşelim mi?

10 İçin En İyi Tarayıcılar 10

Windows 10 için en iyi tarayıcılar
10 Tarayıcıları

10 için en iyi 10 tarayıcılarının listesi, sadece hız değil, çeşitli faktörler göz önünde bulundurularak yapılır.

1. 

, her zaman yapmaya devam ettiği düzenli güncellemeler ve eklentiler nedeniyle listedeki en iyi yeri kesinlikle hak ediyor. Ve ’un verimliliği hakkında kim bilmiyor? ’un yüksek performansı, 10 için en iyi tarayıcılardan biri haline getirdi.

windows 10 için en iyi tarayıcılar

ile ilgili en iyi şey, ne yeni başlayanları ne de uzmanları hayal kırıklığına uğratmamasıdır. Hem yerel arayüz hem de üst düzey özelleştirme, bu tarayıcıyı kullanan kullanıcılar için bir denge sağlar.

İndir Firefox Browser

2. 

Tonlarca ve eklenti ile dolu olan , dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan 10 için en popüler tarayıcılardan biridir. Belki de popülaritesi, şüphesiz, 10 için en iyi tarayıcılar arasında yerini kesinlikle hak ettiğini söyleyebileceğinizi söyler.

Windows 10 tarayıcıları chrome

ile ilgili en iyi şey, herhangi bir tarayıcıyı yenebilen tarama hızıdır.  10’unuz için bir tarayıcı yüklemek istediğinizde, kapalı gözlerle ’a gidebilirsiniz.  ayrıca 8 ve 7’de charm gibi çalışacak

İndir Google Chrome

3. Operacı

Opera’nın son zamanlarda yarışmaya girdiği doğru olabilir, ancak yüzleşmemiz gereken başka bir gerçek, çok az zamanda  10 için en iyi tarayıcılardan biri haline geldi. Opera’nın yüksek hızı, kullanıcıların buna direnmesini zorlaştırıyor. Opera’nın Turbo modu tarayıcıyı kendi türünde yapar.Windows 10 opera tarayıcısı

Yavaş bir internet bağlantısı olan bir kişi, Opera’nın onun için en iyi tarayıcılar olduğunu bilir, çünkü sayfayı yüzde 80’e kadar sıkıştırır ve sayfanın daha hızlı yüklenmesini sağlar. Yani, yavaş bir internet bağlantısı olan tüm kullanıcılar, hangi tarayıcıya ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz?

Windows 10 için Opera tarayıcısı

4. Meşale

Windows 10 için torch tarayıcı

Torch temelde Krom tabanlı bir tarayıcıdır ve bu nedenle Torch ve ’un görünüşü tamamen aynıdır, ancak yine de farklıdır. Geniş bir yelpazede yerleşik iyi tasarlanmış araçlar ile, tarayıcınız için sürekli arama eklentilerinden kurtulursunuz ve bu, Torch’u 10 için en iyi tarayıcılardan biri yapar. Eğer meşale kullanırken benzersiz bir deneyim elde edecek, herhangi bir güçlük olmadan doğrudan sayfadan sel indirirken gibi şeyler yapmak için olanak sağlayan yeni yaratıcı yolları sayesinde.

İndir Torch Browser

5.  Kenar

Edge, 10 için varsayılan web tarayıcısıdır. Bu üst tarayıcı karşı yarışıyor – ve en iyi ile rekabet etmek, en iyi olmak zorunda. Ve bu yüzden Edge, 10 için en iyi tarayıcıda yerini aldı.  Edge, kendisini kalabalığın içinde öne çıkk için onedrive ve Cortana gibi hizmetlerle bütünleşir.

Windows 10 için Microsoft edge tarayıcısı

Bu tarayıcısından mükemmel özelliklere sahip olacak hediye size kendi en iyi tarama deneyimi 10.  Edge’i kullanarak gezinirken awesomeness hakkında hiç şüphe olmamalıdır.

İndir Microsoft Edge

6. Epic Browser

With no cookies, history and browser data, the prime concern of Epic Browser is your privacy and this concern makes it one of the best browser for 10. Not only this, Epic Browser also blocks ads and tracking scripts that have trouble many of us since ages.

Windows 10 için epik tarayıcı

Epic Browser kullanıcılarına güvenli bir bağlantı vermek için, mümkün olduğunda HTTPS’YE geçer. Bu tarayıcının bir başka benzersiz özelliği, varsayılan olarak proxy üzerinden göz atmanızı sağlamasıdır. Şimdi tüm güvenlik ile ilgili korkularınıza veda etme zamanı!

İndir Epic Browser

7. 

’nin sörf yapmanın en iyi yolu olduğunu kim bilmiyor ve bu da ’yi 10 için en iyi tarayıcılardan biri yapıyor? Bellek profili söz konusu olduğunda kullanımı çok kolay ve hafif olduğu için ’yi kullanmalısınız. Bir tarayıcının sahip olması gereken tüm temel özellikler ’de kolayca bulunabilir.

Windows için safari

Gerekli çok düşük işleme ile yeni başlayanlar için en iyi tarayıcılar olur. Mac bu tarayıcı Kral yavaş yavaş toppers listesinde kendi alanı oluşturmak için yolunu açtı.

İndir Safari

8. Dooble

Dooble, hızı nedeniyle 10 için en iyi tarayıcılar listesinde değil. Dooble kullanıcılarına sağladığı sıkı güvenlik ve gizlilik nedeniyle listede.

w10 için dooble tarayıcı

Güvenlik, tarayıcının o kadar sıkı ki, dooble’ın bir şey hatırlamasını istiyorlarsa, kullanıcının bir ana şifre oluşturması gerekiyor. Hiçbir ana şifre tarayıcı çıktıktan sonra geçmişiniz hakkında hiçbir bilgi anlamına gelir. Hızlı gezinme ve işlev ile güvenlik arayanları etkileyecektir.

İndir Dooble Browser

9. Avant

Avant tüm web sayfalarını görüntülemek için üç render motoru kullanır. Bu oluşturma motorları Blink, Gecko ve Trident’tir, bu kombinasyon Avant’ı benzersiz kılar ve 10 için en iyi tarayıcılardan biridir.

Windows 10 için avant tarayıcı

Sorunu tanıdıktan sonra, başka bir motora hızlı bir şekilde takas edeceği için sitelerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız gerekmez. Bu tarama deneyimi mutlu bir hale getirecek yerleşik bir reklam engelleyici vardır.

İndir Avant Browser

10. SlimBrowser

Windows 10 için ince tarayıcı

Zaman kazanmak için 10 için en iyi tarayıcılardan biridir. SlimBrowser hızlı tarayıcı, güvenli tarayıcı ve güçlü tarayıcı bir kombinasyonudur. Dahili reklam engelleyici ve pop killer ile, mutlu tarama bir engel oluşturur tüm can sıkıcı şeyler veda. SlimBrowser benzersizdir, çünkü web formlarını doldururken zaman kazandıracak akıllı form dolgusuna sahiptir.

İndir Slim Browser

Round – up- 10 için tarayıcılar

Şimdi ,  10 için en iyi 10 tarayıcılarının listesine sahip olduğunuzdan, 10’te gezinmek için hangi tarayıcıyı seçeceğinizi bize bildirin. Biz de mevcut tarayıcı hakkında bilmek istiyorum. Mevcut tarayıcınızdan memnun musunuz yoksa yeni bir tarayıcıya mı geçeceksiniz?

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın