Genel

Android İçin En İyi Temizleme – Bakım Uygulamaları

‘de bakım yapmak bir zorunluluk değildir. Ancak performansı artırmak, pil ömrünü uzatmak ve gereksiz dosyalardan kurtulmak için zaman zaman inizi temizlemek iyi bir fikirdir. Temizleme – Bakım programları bunun için var. Peki temizleme – bakım ları gerçekten işe yarıyor mu?

yı her açtığınızda, program hızlanması için önbellek dosyaları geride bırakır, zamanla biriken dosyların temizlenmesi gerekir. Ayrıca reklamlardan kklanan önemsiz resimler ve küçük resimler çok fazla yer kaplar. Sizler bunun farkına bile vzsınız. temizleme – bakım ları, gereksiz dosyaları bulmak ve silmenize yardımcı olmak için iyi bir şekilde basit hizmet verir.

Ancak RAM temizleme amacıyla bunları kullanmak bir eskide kaldı. Çünkü yeni çıkan telefonlarda bulunan ’in yeni sürümleri, RAM konusunda hiç sıkıntı çıkarmıyor. Bu nedenle, telefondaki hafızanız azalıyorsa veya telefonunuzun performansının yavaşladığını düşünüyorsanız, için en iyi temizleme – bakım listesine şöyle bir göz atın.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları 2019

En İyi Temizleme ve Bakım ları 2019

1. Clean Master

’da Clean Master’ın 1 milyardan fazla indirmesi var. aynı zamanda çeşitli birçok özellikler içeriyor. Önemsiz dosyaları temizlemenin yanı sıra, virüsten koruma yazılımı da var. Performansın ve pil ömrünün artırılmasına yardımcı olan kullanışlı bir .

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları
Clean Master

Önemsiz dosyalar temizleme özelliği Sistem önbelleğini, önemsiz verilerini ve reklamlardan gelen gereksiz veriler üzerine gayet etkili iş yapar. Kaldırılan lardan geri kalan gereksiz dosyaları silmesine rağmen, fotoğraflar veya videolar gibi kişisel verileri silmez. “Charge Master” adlı ek bir özellik, durum çubuğunda pilin şarj durumunu gösterebilir.

Clean Master’a Özel Özellikler

 • Okuduktan sonra önemsiz bildirimleri temizlemek için bildirim temizleyici.
 • Oyunların yükleme hızını artırmak için oyun hızlandırıcı
 • Sahte wifi ve yetkisiz bağlantıları tespit etmek için Wifi güvenlik özelliği
 • larınızı güvende tutmak için kilitleme programı

Ayrıca bkz: En İyi Android Strateji Oyunları 2019

2. Droid Optimizer

Kurulu lar, indirilen dosyalar, fotoğraflar, müzikler, videolar – zamanla unuz fark edilir derecede yavaşlayacaktır. Ashampoo Droid Optimizer düzenli ve tamamen otomatik bir şekilde unuzdaki dağınıklığı temizler, performansı ve disk alanını tekrar kazanmanızı sağlar.

unuzla internette gezinirken, gizliliğiniz için kullanılabilecek çeşitli izler bırakırsınız. Şunu kabul edelim, yüklü larınızın cihaz izinlerini her zaman biliyor musunuz? Ashampoo Droid Optimizer ile internet izlerinden kurtulun ve potansiyel casus ları ortaya çıkarın.

 

3. Go Speed

Go Speed, ların otomatik olarak başlatılmasını engelleyebilme özelliği ile çoğu programdan %50 daha verimli olduğu iddia edilmektedir. Aynı zamanda hafif bir temizleme – bakım sıdır. Gelişmiş takip analiz sistemi ile tasarlanan Go Speed programı, telefonunuzun arka planında çalışan tüm sinsi ları temizleyebilir ve durdurabilir.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları
Go Speed

Go Speed’e Özel Özellikler

 • Bellek durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edeb widget
 • Gereksiz, önbellek ve geçici dosyaları kaldırmak için derin tarama
 • Sık kullanılmayan ları yönetmek için yöneticisi

 

4. SD Maid -Sistem Temizlik Aracı

Kimse mükemmel değil, de harika değil. Cihazınızdan kaldırmış olduğunuz lar arkalarında kalıntılar bırakırlar. Kayıt dosyaları, hata raporları ve gerçekte istemediğiniz diğer dosyalar sürekli oluşturulurlar. Bellekleriniz tanımlayamayacağınız dosyaları ve dizinleri toplarlar. ise tam olarak bu konuda size yardımcı olacak.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları

Tam teşekküllü dosya gezgini ile tüm cihazınıza göz atın ve dosyalarınızla işlem yapabilirsiniz. Ayrıca sisteminizden gereksiz dosyaları kaldırmak ve yüklü kullanıcı ve sistem larını yönetebileceksiniz. Dahası önceden kaldırılmış ların kalan verilerini bulun. Ek olarak isme, içeriğe veya tarihe göre dosyaları aratabilmek mümkün.

 

5. Ace Cleaner

Temizleme – bakım rı arasında en basit arayüz ama bir o kadar da etkili bir dır. Size telefon optimizasyonunda yeni bir deneyim verebilir. Ace Clean, Ace Boost, Sessiz Bildirim, Pil tasarrufu ve CPU Soğutucu gibi vurgulayıcı özellikleri ile Ace Cleaner, telefonunuzun performansını artırabilir ve en üst seviyeye çıkarabilir.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları
Ace Cleaner

nizdeki benzer fotoğrafları bulabilir. Sık görüntülenenler hariç alanı temizlemek için bunları silme seçeneği sunan harika bir özelliktir.

Ace Cleaner’a Özel Özellikler

 • Otomatik olarak başlayan ları durdurmak için Ace Boost
 • Bildirimleri susturmak için tümleşik DND modu
 • için özel bir temizleme aracı
 • Dahili kitleme özelliği

 

6. Hi Security

Hi Security, farklı bir temizleme – bakım sıdır. Gereksiz dosya temizleyici, antivirüs ve güçlendirici birleşimidir. nın unuzun genel özelliklerini görüntüleyen bir arayüzü vardır. Sezgisel şekilde telefonunuzu iyileştirmeye çalışır. telefon temizleyici sında, virüslerine yönelik ları tarayan birinci sınıf bir virüsten koruma yazılımı bulunuyor.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları

Gereksiz dosyaları bulmak, önbellek ve artıklarını temizlemek gibi performansı artıran özellikler söz konusu olduğunda için en iyi telefon temizleyici larından biridir.

Hi Security’e Özel Özellikler

 • Bulut tabanlı virüsten koruma
 • Hassas ları kilitlemek için kilidi
 • Wifi güvenlik ve wifi hız testi

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

--- /* ]]> */