Mobil Nasıl Yapılır

Telefondan Bilgisayarı Yönetme İOS-Android

iPhone ve Android dan ı yönetmek sanılanın aksine oldukça kolaydır. Geliştirilmiş iOS ve Android lar sayesinde akıllı la a bağlanabilir ve ın başındaymış gibi ı kontrol edebilirsiniz. Sizler için dan ı yönetmek için kullanabileceğiniz en iyi android ve iOS ları araştırdık ve kullanımlarını anlattık.

Uzak masaüstü bağlantısı ile daha önceleri bir dan, diğer a bağlanarak tüm işlemleri yapabiliyorduk. Şimdi geliştirilen android ve iOS lar sayesinde uzak masaüstü bağlantısını dan yapabiliyor ve başka ları veya akıllı ları yönetebiliyoruz. Bu yazımızda dan a nasıl bağlanılır tüm detayları ile anlatacağız.

Kullanımı

Masaüstü programından tanıtığımız ’ın Android ve iOS sı sayesinde iPhone veya Android ile uzaktan PC yönetimi yapabilirsiniz. Şimdi gelin adım adım ile nasıl dan yönetilir anlatalım.

  1. unuza sını (iOS | Android) indirin.
  2. ınıza programını buradan ücretsiz indirin.
  3. ınızda programını açın. Ekranın sol tarafında “Uzaktan Kontrole İzin Ver” başlığı altında ID‘niz ve Şifre‘niz yer almaktadır. Bu ID ve Şifreyi dan a bağlanmak için kullanacağız.
  4. Şimdi unuzdan sını açın. -ID yazan kutucuğa, da gördüğünüz ID’yi yazın ve Uzaktan Kontrol butonuna dokunun.
  5. ID doğrulanacak ve sizden şifre girmeniz istenecektir. 3. maddede belirttiğimiz alanda yazan şifreyi yazın ve Tamam butonuna dokunun.
  6. Artık dan ı yönetebilirsiniz.
  7. ekranın sağ alt köşesindeki ok işaretine dokununca açılan menüden simgesine dokunarak istediğiniz ekranda yazı yazabilirsiniz. Sağ tıklamak için ekrana basılı tutmanız yeterlidir.

telefondan bilgisayara bağlanma

Not: bağlantı sağlanamadı yol yok hatası alıyorsanız büyük ihtimalle ID kısmını yanlış yazmışsınızdır. Yukarıdaki 3. madde de belirttiğimiz gibi ekranın sağ tarafındaki ID’yi yazmanız gerekmektedir. Diğer ID, dan başka bir cihaza bağlanırken kullanacağınız ID’dir.

Yukarıda anlattığımız gibi a sadece sını, a da sadece programını indirerek dan a bağlanabilir ve ı yönetebilirsiniz. Eğer dan u yönetmek istiyorsanız sını indirmeniz gerekmektedir.

ile Uzaktan PC Yönetimi

’a alternatif olarak kullanabileceğiniz bir diğer uzaktan pc yönetimi ’tir. Play Store ve App Store’de kullanıcılar tarafından en beğenilen sıdır. Çoğu kişi ’da sorun yaşadığını ancak ’de sorun yaşamadığını ve daha hızlı olduğunu söylemektedir. ’in kullanımı da aynı gibi yapılmaktadır. ’i iPhone, , Android ve tabletinizde kullanabilirsiniz.

Masaüstü programını buradan indirebilirsiniz.

iOS için tıklayın.

Android için tıklayın.

de ile aynı mantıkla çalışmaktadır. normal kullanıcılar için tamamen ücretsizdir.

dan a bağlanırken sorun yaşayanlar yorum kısmından bizlere sorabilirler.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın