Mobil Nasıl Yapılır

Telefondan Bilgisayarı Yönetme İOS-Android

ve dan bilgisayarı yönetmek sanılanın aksine oldukça kolaydır. Geliştirilmiş iOS ve uygulamalar sayesinde akıllı la bilgisayara bağlanabilir ve bilgisayarın başındaymış gibi bilgisayarı kontrol edebilirsiniz. Sizler için dan bilgisayarı yönetmek için kullanabileceğiniz en iyi ve iOS uygulamaları araştırdık ve kullanımlarını anlattık.

Uzak masaüstü bağlantısı ile daha önceleri bir bilgisayardan, diğer bilgisayara bağlanarak tüm işlemleri yapabiliyorduk. Şimdi geliştirilen ve iOS uygulamalar sayesinde uzak masaüstü bağlantısını dan yapabiliyor ve başka bilgisayarları veya akıllı ları yönetebiliyoruz. Bu yazımızda dan bilgisayara nasıl bağlanılır tüm detayları ile anlatacağız.

Kullanımı

Masaüstü programından tanıtığımız ’ın ve iOS uygulaması sayesinde veya ile uzaktan PC yönetimi yapabilirsiniz. Şimdi gelin adım adım ile nasıl dan bilgisayar yönetilir anlatalım.

  1. unuza uygulamasını (iOS | Android) indirin.
  2. Bilgisayarınıza programını buradan ücretsiz indirin.
  3. Bilgisayarınızda programını açın. Ekranın sol tarafında “e İzin Ver” başlığı altında ID‘niz ve Şifre‘niz yer almaktadır. Bu ID ve Şifreyi dan bilgisayara bağlanmak için kullanacağız.
  4. Şimdi unuzdan uygulamasını açın. -ID yazan kutucuğa, bilgisayarda gördüğünüz ID’yi yazın ve butonuna dokunun.
  5. ID doğrulanacak ve sizden şifre girmeniz istenecektir. 3. maddede belirttiğimiz alanda yazan şifreyi yazın ve Tamam butonuna dokunun.
  6. Artık dan bilgisayarı yönetebilirsiniz.
  7. ekranın sağ alt köşesindeki ok işaretine dokununca açılan menüden Klavye simgesine dokunarak istediğiniz ekranda yazı yazabilirsiniz. Sağ tıklamak için ekrana basılı tutmanız yeterlidir.

telefondan bilgisayara bağlanma

Not: bağlantı sağlanamadı yol yok hatası alıyorsanız büyük ihtimalle ID kısmını yanlış yazmışsınızdır. Yukarıdaki 3. madde de belirttiğimiz gibi ekranın sağ tarafındaki ID’yi yazmanız gerekmektedir. Diğer ID, bilgisayardan başka bir cihaza bağlanırken kullanacağınız ID’dir.

Yukarıda anlattığımız gibi a sadece uygulamasını, bilgisayara da sadece programını indirerek dan bilgisayara bağlanabilir ve bilgisayarı yönetebilirsiniz. Eğer bilgisayardan u yönetmek istiyorsanız QuickSupport uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

ile Uzaktan PC Yönetimi

’a alternatif olarak kullanabileceğiniz bir diğer uzaktan pc yönetimi uygulaması ’tir. Play Store ve App Store’de kullanıcılar tarafından en beğenilen dan pc kontrol uygulamasıdır. Çoğu kişi ’da sorun yaşadığını ancak ’de sorun yaşamadığını ve daha hızlı olduğunu söylemektedir. ’in kullanımı da aynı gibi yapılmaktadır. ’i , , ve tabletinizde kullanabilirsiniz.

Masaüstü programını buradan indirebilirsiniz.

iOS için tıklayın.

için tıklayın.

de ile aynı mantıkla çalışmaktadır. normal kullanıcılar için tamamen ücretsizdir.

dan bilgisayara bağlanırken sorun yaşayanlar yorum kısmından bizlere sorabilirler.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

--- /* ]]> */