Oyun Blogu

PUBG Mobile Lite Türkiye’de!

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir cu kitlesine sahip olan , düşük sistemli akıllı lar için yeni bir versiyona kavuştu. Bir süredir ’da aktif olan Lite Türkiye için de indirilebilir hale geldi.  Lite  üzerinden indirilebiliyor.

Lite Türkiye için de indirilebilir

’ın sahip olduğu popülerliğin ardından daha fazla cihazla uyumlu olması için Lite versiyonun adımı atıldı. İlk olarak versiyonu ile hayatımıza giren , şimdi de de karşımıza çıkıyor.  Lite Türkiyeiçin de aktif hale geldi. Artık,  Lite Play üzerinden indirilebiliyor.

Oyun deneyiminden ödün vermeden herkese aynı deneyimi sunduğu iddia edilen , düşük bellek miktarına sahip giriş seviyesi akıllı kullanıcılarına da PUBG keyfini yaşatmak istiyor.

Lite versiyonun standart versiyona göre bazı farklılıkları bulunuyor. Bunlar arasında 60 cu sınırlaması ve daha küçük bir harita yer alıyor. PUBG  tarzını devam ettiren Lite versiyonda lar 10 dakika ile sınırlı. Bu da daha dinamik karşılaşmalara zemin hazırlıyor.

Yalnızca 400 MB’lik kurulum paketi ve 2 GB RAM’in altındaki cihazlar için tasarlanan sürüm, tüm lar için akıcı olması düşüncesiyle geliştirildi.

Lite özellikleri neler?

Geliştirilmiş hedef yardımı yeni versiyonda kendine yer buluyor. Bu sayede zayıf ağ bağlantı koşullarında bile hedef almak kolay hale geliyor.

Royale Pass’in yerini alan Winner Pass, sandık kilitlerinin daha hızlı bir şekilde çaılmasını sağlıyor. Ayrıca Winner Pass, bir ay sürüyor.

Lite, artan mermi hızı ve mermi düşme efektinin ortadan kalkmasıyla, kötü ağ bağlantılı ortamlarda bile daha temiz bir atış imkânı sunuyor.

Silah tepmelerini önleyen yeni mekanizma da Lite versiyonda bulunuyor. Bu da yine bağlantı koşullarının kötü olduğu ortamlarda kontrolünü kolaylaştırıyor. Farklı silahların farklı tepme gücü oluyor.

da ‘Time to Kill’ süresi artıyor. Bu da cuların sıkı çatışmalarda hayatta kalmasını kolaylaştırıyor. Toplam deneyimin daha agresif olmasını sağlıyor.

Mini harita kapsamında nişancılar görülebiliyor. Bu da mücadeleleri hızlandırıyor.

Hareket ederken iyileşme özelliği de Lite versiyonda yer alıyor. cular durmadıkları anda da iyileşebiliyor. Bu özellikle yüksek gecikme süresinde iyileşme imkanı verirken, un temposunu artırıyor.

Daha ufak haritalarda bina yoğunluğu ve sandık frekansı artırılıyor. Böylece loot süreci ve mücadelenin ilerlemesi hızlanıyor.

a optimize harita kalitesi ve paraşüt yükleme ekranı da ekleniyor.

Son olarak, cular bazı modlarında yeni saldırı ve savunma taktikleri geliştirme şansı elde edecek yeni bir silah kullanabiliyor.

Club Open 2019 tamamlandı

üzerinden indirilebiliyor. Şirket bir yandan geliştirme çalışmaları yaparken diğer yandan turnuvalar da devam ediyor.

İlkbahar ve Sonbahar olmak üzere iki döneme ayrılan ve toplam 2,5 milyon dolar ödül havuzuna sahip olan  Club Open 2019 turnuvasının İlkbahar Global Finalleri de tamamlandı. Çin’den katılan TOP ESPORTS adlı takım 15 rakibini geride bırakarak birinci oldu ve 180 bin dolar ve BAPE x şampiyonu giysilerini de kazandı.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın