Genel Yaşam

Türk Telekom’da yönetici değişikliği

Eylül 2016 yılından beri ’su olarak görev yapan koltuğu devrediyor. Doany’nin yerine ’ın geleceği açıklandı.  ’su  daha önce Pazarlama ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

’su oldu

’su , ’den görevi alan isim oldu. Konuyla ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan da bir tweet attı. Önal’ı tebrik eden Sayan, Doany’ye de üç yıllık görev süresi bca yaptığı çalışmalar için teşekkür etti.

Dr. ÖMER FATİH SAYAN

@ofatihsayan

’a olarak atanan ’ı tebrik ederim.

’ye 3 yıl bca Telekom sektöründe yaptığı çalışmaları ve katkıları için teşekkür eder, ’a başarılar dilerim. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/778159 

208 kişi bunun hakkında konuşuyor

KAP‘a yapılan açıklamada da Doany’nin görevinden ayrılma kararı açıklandı.

Kariyerine 2007 yılında Turkuvaz Medya Grubu’nda başlayan Önal, 2016 yılında ailesine katıldı. Aralık 2018’den beri Pazarlama ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdüren Önal, bundan sonra şirketin tepe ismi olacak.

İşte KAP‘a yapılan açıklama:

“Şirketimiz Genel Müdürü – ’su Boulos H.B. Doany, 26 Eylül 2016 tarihinden bu yana sürdürdüğü görevinden ayrılma kararı almıştır. Şirketimiz Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sayın vekaleten Genel Müdürü – olarak atanmıştır.

Boulos H.B. Doany’e şirketimiz için yaptığı çalışmaları ve görev süresince yaptığı değerli katkıları için teşekkür eder, bundan sonraki iş yaşamında başarılar dileriz.”

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın