Dizi Manşet

En kötü Netflix dizileri!

‘in itesinin her geçen gün artırmasıyla birlikte birçok kullanıcı izlemek istediği diziyi ve filmi ünlü platformdan izlemeye başladı. Oldukça genişve hızla büyüme gösteren kütüphanesiyle de dikkatleri üstüne toplayan platform büyük de bir kullanıcı kitlesine sahip oldu. Peki platformda izleyerek vakit harcamak istemeyeceğiniz en kötü  dizileri neler? puanlarına göre, sizler için listeledik…

puanlarına göre en kötü dizileri!

kullanıcı kitlesi ve dizi/film kütüphanesiyle her geçen gün genişleyerek oldukça büyük bir platform ha gelmeyi başardı. Hem orijinal dizileri hem de diğer yapımları ile de oldukça dikkat çeken platform ’in izleyerek vakit harcamamanız gereken en kötü dizilerini sizler için listeledik.

1 –

Ünlü  ‘den uyarlama dizi bir gecede trilyon dolarlar kazanan ’in eğlence ve macera dolu hayatını anlatıyor. Çizgi filminin oldukça dikkat çektiğini ve herkes tarafından hatırlandığını da göz önünde bulundurursak ‘te bulunan bu dizinin çok da ilgi çekmediğini belirtebiliriz. Çocuk ve eğlence kategorilerinde bulunan dizi ‘den de 3.5 puan olarak en kötü dizilerinden biri.

2 – Chasing Cameron

Dünya turuna çıkarak kariyerinde bir adım daha ilerleyen fenomeni Cameron Dallas’ın sahne arkasında ve hayatında yaşadıklarını anlatan Chasing Cameron, insanların zannettiği fenomen hayatlarının arka planlarını ortaya koyuyor. Dizi, 4.0  puanıyla da en kötü dizileri listemizde.

3 –

ite kazanabilecek, gelecek vadeden sekiz komedyenin farklı skeçlerinin ve doğaçlama şovlarının diziye dönüştürülmüş hali olan  5.2  puanı ile en kötü dizileri listemizde yer alıyor.

4 –

Bir kadının çocuk parkında vahşice öldürülmesiyle birlikte katili arayan bir grup dedektif kendilerini karanlık bir komplonun içerisinde bulurlar. Sonrasında dedektiflerin içerisinde bulunduğu komployu anlatan dizi de ‘in en düşük puanına sahip dizileri arasında.

5 –

Gizemli bir hastalığın 21 yaş üstü tüm kasabalıları öldürmesiyle sağ kalanlar ise devlet tarafından karantina altına alınır. Sonrasında hastalığın oldukça hızlı yayılışının ardından hayatta kalanlar kendilerine uygun bir bölge arayışına girerek dizi devam eder. Dizi ‘de 6.1 puan alarak en kötü  dizileri arasında yer alıyor.

1 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın