Manşet Oyun Blogu

Steam’de en çok oynan oyunlar

cularının vazgeçilmez noktası , cular için birçok avantaj sunuyor. cuların birlikte hareket edebildiği, iletişimde kalabildiği ve birbirleri hakkında istatistikleri görebildiği ’e en ve en iddialı lar giriyor.  Peki ’de en çok hangi lar oynanıyor, kullanıcılar hangi lara daha çok zaman ayırıyor?

’de en çok hangi lar oynanıyor?

Bu yazımızda dünyasında en fazla ilgi gören lara birlikte bakıyoruz.

Dota 2

Dota 2’de en fazla oynanan olma ünvanına sahip. Gün içerisinde anlık 681 bin cu  içerisinde aktif olurken her cu 2 hafta içerisinde ortalama olarak 9 saatini Dota 2‘ye ayırıyor.

, gün içerisinde en fazla olma ünvanı Dota 2 ile paylaşıyor. İki da, gün içerisinde sık sık birbirlerini geçiyor. , gün içerisinde 724 bin aktif kullanıcıya kadar ulaşabiliyor. Her cu, 2 hafta içerisinde 3.7 saatini  için ayırıyor.

:  

Yılların efsanesi : Global Offensive‘in en fazla oynanan 3. u. Gün içerisinde anlık 554 bin cu içerisinde aktif olurken her cu 2 hafta içerisinde ortalama olarak 5.5 saatini bu a harcıyor.

‘in en gözde larından , ’in en fazla oynanan 4. u olarak karşımıza çıkıyor. Gün içerisinde anlık 86 bin cu içerisinde aktif olurken her cu 2 hafta içerisinde ortalama olarak 10.2 saatini bu a harcıyor.

‘de cuların 5. gözdesi. Gün içerisinde anlık 82 bin cu içerisinde aktif olurken her cu 2 hafta içerisinde ortalama olarak 5.9 saatini bu a harcıyor.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

--- /* ]]> */