Sosyal Medya Windows

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme!

Birçok kullanıcı ındaki bir ğrafı ya da yu ’a yükleyeceği zaman, dan önce a, daha sonra ise ’a yükleyebiliyor. Fakat sı ile birlikte bunları yapmaya gerek kalmadan üzerinden ’a direkt ğraf yükleyebiliyorsunuz. İşte dan ’a ğraf yüklemedan ’a yüklemedan  kullanma ile ilgili merak ettiğini her şey.

dan ’a ğraf yükleme!

Normalde ’ın dan ğraf yükleyebileceğiniz herhangi bir sı bulunmuyor. Fakat üçüncü parti  olan  sı ile birlikte ’a dan ğraf ve yükleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra da birçok özellikten daha faydalanabiliyorsunuz.

da paylaşmak istediğiniz ğraf ve ları normal gönderi ve olarak paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca bu ğrafları yüklerken, da olduğu gibi filtre ayarlarından da faydalanabiliyorsunuz.

daki sı ile neredeyse aynı olan sında, normal gönderi veya yüklemek için unuzdaki işlemlerin aynısını nız yeterli olacaktır. Diğer özellikleri de da kullandığınız şekilde kullanabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz sizleri dan ’a ğraf yükleme 2019 rehber muzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

sını Windows ve işletim sisteminde de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanarak bu yı Windows ya da ınıza indirebilirsiniz:

Windowed indir: Windows ve MacOS

Windowed, üçüncü parti bir olduğundan dolayı, herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın