Sosyal Medya Windows

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme!

Birçok kullanıcı ındaki bir fotoğrafı ya da videoyu Instagram’a yükleyeceği zaman, dan önce telefona, daha sonra ise Instagram’a yükleyebiliyor. Fakat sı ile birlikte bunları yapmaya gerek kalmadan üzerinden Instagram’a direkt fotoğraf yükleyebiliyorsunuz. İşte dan Instagram’a dan Instagram’a video yüklemedan Instagram kullanma ile ilgili merak ettiğini her şey.

dan Instagram’a !

Normalde Instagram’ın dan fotoğraf yükleyebileceğiniz herhangi bir sı bulunmuyor. Fakat üçüncü parti  olan  sı ile birlikte Instagram’a dan fotoğraf ve video yükleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra da birçok özellikten daha faydalanabiliyorsunuz.

da paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videoları normal gönderi ve hikaye olarak paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca bu ı yüklerken, telefonda olduğu gibi Instagram filtre ayarlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Telefondaki Instagram sı ile neredeyse aynı olan sında, normal gönderi veya hikaye yüklemek için telefonunuzdaki işlemlerin aynısını nız yeterli olacaktır. Diğer özellikleri de telefonda kullandığınız şekilde kullanabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz sizleri dan Instagram’a 2019 rehber videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

sını  ve nde de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanarak bu yı  ya da ınıza indirebilirsiniz:

Windowed indir: Windows ve MacOS

Windowed, üçüncü parti bir olduğundan dolayı, herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın