Bilgisayar

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme!

Birçok kullanıcı bilgisayarındaki bir fotoğrafı ya da yu ’a yükleyeceği zaman, bilgisayardan önce a, daha sonra ise ’a yükleyebiliyor. Fakat Windowed uygulaması ile birlikte bunları yapmaya gerek kalmadan bilgisayar üzerinden ’a direkt fotoğraf yükleyebiliyorsunuz. İşte bilgisayardan ’a fotoğraf yüklemebilgisayardan ’a yüklemebilgisayardan  kullanma ile ilgili merak ettiğini her şey.

Bilgisayardan ’a fotoğraf yükleme!

Normalde ’ın bilgisayardan fotoğraf yükleyebileceğiniz herhangi bir uygulaması bulunmuyor. Fakat üçüncü parti uygulama olan Windowed  uygulaması ile birlikte ’a bilgisayardan fotoğraf ve yükleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra uygulamada birçok özellikten daha faydalanabiliyorsunuz.

Uygulamada paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve ları normal gönderi ve olarak paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca bu fotoğrafları yüklerken, da olduğu gibi filtre ayarlarından da faydalanabiliyorsunuz.

daki uygulaması ile neredeyse aynı olan Windowed uygulamasında, normal gönderi veya yüklemek için unuzdaki işlemlerin aynısını uygulamanız yeterli olacaktır. Diğer özellikleri de da kullandığınız şekilde kullanabilirsiniz.

Windowed !

Windowed uygulamasını Windows ve MacOS işletim sisteminde de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki leri kullanarak bu uygulamayı Windows ya da MacOS bilgisayarınıza indirebilirsiniz:

Windowed indir: Windows ve MacOS

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

--- /* ]]> */