Bilgisayar

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme!

Birçok kullanıcı ındaki bir fotoğrafı ya da yu Instagram’a yükleyeceği zaman, dan önce a, daha sonra ise Instagram’a yükleyebiliyor. Fakat Windowed Instagram uygulaması ile birlikte bunları yapmaya gerek kalmadan üzerinden Instagram’a direkt fotoğraf yükleyebiliyorsunuz. İşte dan Instagram’a fotoğraf yüklemedan Instagram’a yüklemedan Instagram kullanma ile ilgili merak ettiğini her şey.

dan Instagram’a fotoğraf yükleme!

Normalde Instagram’ın dan fotoğraf yükleyebileceğiniz herhangi bir uygulaması bulunmuyor. Fakat üçüncü parti uygulama olan Windowed Instagram uygulaması ile birlikte Instagram’a dan fotoğraf ve yükleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra uygulamada birçok özellikten daha faydalanabiliyorsunuz.

Uygulamada paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve ları normal gönderi ve hikaye olarak paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca bu fotoğrafları yüklerken, da olduğu gibi Instagram filtre ayarlarından da faydalanabiliyorsunuz.

daki Instagram uygulaması ile neredeyse aynı olan Windowed Instagram uygulamasında, normal gönderi veya hikaye yüklemek için unuzdaki işlemlerin aynısını uygulamanız yeterli olacaktır. Diğer özellikleri de da kullandığınız şekilde kullanabilirsiniz.

Windowed !

Windowed Instagram uygulamasını  ve MacOS nde de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanarak bu uygulamayı  ya da MacOS ınıza indirebilirsiniz:

Windowed indir: Windows ve MacOS

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın