Mobil

iPhone 11 göründü!

Apple‘ın yeni iPhone‘larını tanıtmasına oldukça kısa bir zaman kaldı. Kalan zamanın azalmasıyla yeni cihazlar hakkındaki detaylar da neredeyse kesinleşti. Dün ise ‘da bir konsept cısı şimdiye kadar gelen sızıntılar ile tasarladığı en net iPhone 11 su ile dikkat çekti.

En net iPhone 11 su ’da dikkat çekti!

Her sene olduğu gibi Apple’ın donanım özelliklerinden çok özellikleriyle ortaya çıkan yeni iPhone ailesi hakkında detaylar oldukça belirginleşti. Sızdırılan birçok render görüntüsünün ve tahmin edilen ların ardından bu sefer de ’da iPhone 11 su çıktı.

Ünlü konsept cılarından biri şimdiye kadar sızdırılan bilgileri derleyerek en net iPhone 11 sunu kitlesine sundu. Yeni da göze çarpan ince çerçevelersessiz modu tuşu ve ses düğmelerinin ı da oldukça belirgin bir şekilde ortaya konmuş.

En net iPhone 11 videosu YouTube'da dikkat çekti! - ShiftDelete.Net(1)Fakat şunu söylemek gerekirse Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 1111 Max ve 11R de geçen seneki iPhone ından çok farklı bir a sahip değil.  Pixel 4’ün sızıntılarındaki kamera kurulumuna oldukça benzeyen kamera kurulumuyla da ile arasındaki rekabet kızışacak gibi duruyor.

 

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın