Mobil

Google Gallery Go uygulaması yayınlandı!

’ın giriş seviyesi cihazlara yönelik  Go Edition  ile birçok varsayılan sını yenileyerek, düşük kaynak ve veri tüketimine sahip versiyonlarını yayınladı. ile bunlara bir yenisi eklendi.

Adından da tahmin edilebileceği gibi Fotoğraflarsına alternatif olarak geliştirildi. Fotoğraflar sı kullanıcılara sınırsız depolama alanı sunduğu için vazgeçilmezlerden birisi ha geldi.

yayınlandı!

Ancak, Fotoğraflar sından tam olarak faydalanabilmek için internete ihtiyaç duyulurken, biraz yer kaplıyor. Bu nedenle giriş seviyesi lar veya internet bağlantısına sürekli erişemeyen kullanıcılar için pek ideal değil.

Gallery Go ise çevrimdışı çalışmak üzere tasarlanan ve Fotoğraflar’da yer alan birçok özelliği bünyesinde barındıran bir 10 MB boyutundaki Gallery Go fotoğraflarınızı insanlar, yerler ve belgeler gibi çeşitli kategorilere ayırabiliyor.

Kırpma ve döndürme gibi işlemlerin yanı sıra filtreler ile fotoğraflar daha iyi hale getirilebiliyor. SD kartlarla sorunsuz bir şekilde çalışan Gallery Go ile ’ın hedeflediği bölgelerin başında, giriş seviyesi ların yoğun olduğu Nijerya geliyor.

8.1 Oreo ve daha yeni sürümlerin yüklü olduğu cihazlarla uyumlu olan  Gallery Go uygulamasını yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın