Mobil

Samsung Internet tarayıcısı güncellendi!

Samsung’un akıllı larına yüklü olarak gelen tarayıcısı için yayınlanan lemelere bir yenisi daha eklendi. Bu kapsamda otomatik oynatma ve resim indirme gibi çeşitli fonksiyonlarda değişikliğe gidildi.

Play Store üzerinden lenebilen tarayıcı artık lar için otomatik oynatmayı iptal etmenize izin veriyor. Artık “Bu sayfadaki tüm resimleri kaydet” seçeneğini kullandığınızda indirme işlemini durdurabiliyorsunuz.

tarayıcısı lendi!

Bu seçeneğin bir web sitesindeki herhangi bir görsele basılı tuttuğunuzda ortaya çıktığını belirtmek isteriz. Beta sürümünde yani test sürecinde GIF’lerin otomatik olarak oynatılması engelleniyordu, ancak final sürümünde bunu göremiyoruz.

Faydalı özellikler bölümüne QR kod okuyucunun eklendiği internet tarayıcısı aynı zamanda kendi içerisinde bir bildirim yöneticisine sahip. Böylece tarayıcı tabanlı tüm bildirimleri bu bölümden kolayca görüntüleyebiliyorsunuz.

9.4.00.45 sürüm numarasını taşıyan tarayıcısını  Play Store üzerinden yükleyebilirsiniz. Buna ek olarak Galaxy Apps üzerinden lenebilen tarayıcı sadece Samsung’un akıllı larında çalışıyor.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın