Mobil Oyun Blogu

PUBG Mobile’da önemli başarı!

Son dönemin en mobil larından  aradan uzun bir süre geçmesine rağmen liğini korumaya devam ediyor. Daha önce PUBG için dünyanın çeşitli bölgelerinde turnuvalar düzenleneceğini sizlere duyurmuştuk.

Bu kapsamda Avrupa’daki ilk bölgesel turnuvası olan Oppo R.T.K. Series’in global finalleri tamamlandı. Toplam 50 bin dolar ödüllü turnuvaya ’den katılan Sapphire dördüncülüğü elde etti.

Türk takımı turnuvasında dördüncü oldu!

’de büyük ilgi gören ve milyonlarca cuya ulaşan için düzenlenen bu özel turnuvanın finali Mall of İstanbul’daki özel etkinlikte yayınlandı. Bu etkinliğe katılan severlere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

’deki en büyük PUBG etkinliği olan buluşma, Tolgay Karabulut tarafından sunuldu. tişörtleri, çantaları, metal rozetler ve kodlarının yanı sıra son model Steelseries kulaklıklar hediye edildi.

Türk takımı PUBG Mobile turnuvasında dördüncü oldu!Türk takımları turnuvadan toplam 7 bin 500 dolar ödül kazandılar. ’den finallere katılma hakkı elde eden Sapphire turnuvanın 4.’sü olurken, KAOS 7. sırayı, Simurga 10. sırayı, Lucid Sublime Dreams 11. sırayı, Digital Athletics 12. sırayı, Futbolist ise 13. sırayı aldı.

Turnuva Kazakistan, Rusya ve ’den takımların katılımı ile gerçekleştirildi.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın