Mobil

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 5 İOS Uygulaması

Kısa süreliğine ücretsiz olmasından faydalanarak indirebileceğiniz lara gelin birlikte göz atalım.

1.

Live 2 Photos

Normal fiyatı: 11 TL

Canlı fotoğraflar, lar, GIF ve Burst Photo gibi farklı görsellerin üzerinde ayıklamalar yapabileceğiniz bu da fotoğraf kolajı ve slayt da hazırlayabilirsiniz.

 

2.

Stream Music Player

Normal fiyatı: 11 TL

Bu yla bulut sunuculardaki müziklerinizi senkronize edebilir, düzenleyebilir ve dinleyebilirsiniz.  ile Box, Dropbox, Drive, OneDrive ve .Disk gibi bulut sunucularında bulunan şarkılarınızla kişiselleştirilmiş müzik dinleme nızı yaratabilirsiniz.

 

3.

Text Curve: Circular Text

Normal fiyatı: 11 TL

Text Curve ile fotoğraflarınıza kıvrımlı yazılar ekleyebilirsiniz. Ayrıca farklı kıvrım şekilleri, yazı türleri, fontlar ve arka plan şablonlarıyla fotoğraflarınızı zenginleştirebilirsiniz.

4.

Decide Now!

Normal fiyatı: 11 TL

Seçenekler arasında kaybolduğunuz, nereye gideceğinize veya ne yapacağınıza karar veremediğiniz bir arkadaş grubunuz varsa Decide Now, sizin için oldukça faydalı bir olabilir. Yapmanız gereken tek şey ise sorunuzu yazıp, seçeneklerinizi ekleyip, çarkı çevirmek.

 

5.

Instacall – Smart Dialer

Normal fiyatı: 23 TL

numaralarını çevirdiğiniz ekranda değişiklik yapmak istiyorsanız farklı arayüzü, basit ı, hızlı arama desteği ve renk ayarlamasıyla Instacall, denemeniz gereken bir .

 

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın