Sosyal Medya

YouTube Premium Türkiye’de!

geçen yıl Mayıs ayında Red servisini sonlandırarak ve Music olmak üzere iki farklı servis ha getirdi. Yaklaşık 1.5 yıllık bekleyişin ardından  ‘de kullanıma sunuldu.

Ülkemizde 16,99 TL olarak ücretlendirilen servis üç ay bca ücretsiz denenebiliyor. aboneleri ’da reklam görmüyor. Daha da önemlisi arka planda çalma özelliği sadece abonelerine sunuluyor.

fiyatı belli oldu

Mobil cihazınızda, ınızda veya televizyonda herhangi bir reklam ile karşılaşmıyorsunuz. ’daki ları ek bir programa ihtiyaç duymadan indirebiliyorsunuz. Bu sayede çevrimdışı halde ları izlemeniz mümkün.

YouTube Premium fiyatı

Kullanıcıların yıllardır talep ettiği arka planda  özelliği bu abonelik ile sunuluyor. ile izlediğiniz bir , başka bir ya geçiş yaptığınızda arka planda oynatılmaya devam ediliyor.

Music ’de

’ın ve gibi servislere rakip olarak çıkardığı Music ülkemizde kullanıma sunuldu. ile benzer şekilde üç ay ücretsiz deneme fırsatıyla Music üyesi olmak mümkün.

13,99 TL / aylık ücreti olan Music ile ekran kapalı halde ’dan müzik dinlemeye devam edebiliyorsunuz. Müzik listelerine erişme imkanı sağlanırken, aynı zamanda müzikleri çevrimdışı dinleyebiliyorsunuz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın