Anasayfa » Blog » YouTube Premium Türkiye’de!
Sosyal Medya

YouTube Premium Türkiye’de!

Google geçen yıl Mayıs ayında Red servisini sonlandırarak Premium ve Music olmak üzere iki farklı servis haline getirdi. Yaklaşık 1.5 yıllık bekleyişin ardından  Premium ‘de kullanıma sunuldu.

Ülkemizde 16,99 TL olarak ücretlendirilen servis üç ay boyunca ücretsiz denenebiliyor. Premium aboneleri ’da reklam görmüyor. Daha da önemlisi arka planda çalma özelliği sadece Premium abonelerine sunuluyor.

Premium fiyatı belli oldu

Mobil cihazınızda, bilgisayarınızda veya televizyonda herhangi bir reklam ile karşılaşmıyorsunuz. ’daki videoları ek bir programa ihtiyaç duymadan indirebiliyorsunuz. Bu sayede çevrimdışı halde videoları izlemeniz mümkün.

YouTube Premium fiyatı

Kullanıcıların yıllardır talep ettiği arka planda  özelliği bu abonelik ile sunuluyor. Premium ile izlediğiniz bir video, başka bir uygulamaya geçiş yaptığınızda arka planda oynatılmaya devam ediliyor.

Music Premium ’de

Google’ın ve gibi servislere rakip olarak çıkardığı Music ülkemizde kullanıma sunuldu. ile benzer şekilde üç ay ücretsiz deneme fırsatıyla Music Premium üyesi olmak mümkün.

13,99 TL / aylık ücreti olan Music Premium ile ekran kapalı halde ’dan müzik dinlemeye devam edebiliyorsunuz. Müzik listelerine erişme imkanı sağlanırken, aynı zamanda müzikleri çevrimdışı dinleyebiliyorsunuz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın