Anasayfa » Blog » iOS Yeni Güncelleme Yayınladı!
Mobil

iOS Yeni Güncelleme Yayınladı!

Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıttıktan sonra kullanıma sunacağı iOS13 için çalışmalarına devam eden Apple, aynı zamanda sürümü için test sürecini sürdürüyor. Bu kapsamda  Beta 7 geliştiricilere sunuldu.

Beta 6 ile test sürecinin biteceği düşünülüyordu. Beta 6’dan sadece bir hafta sonra bu yeni sürümün yayınlanması ile bu iddia çöpe gitti. Tahmin edebileceğiz gibi iki sürüm arasında kullanıcılara sunulan herhangi bir yeni özellik yok.

Beta 7 çıktı!

Apple’ın daha önce yayınlamış olduğu test sürümleri ile benzer şekilde Beta 7’nin güncelleme notlarında detaylara yer verilmiyor. Hataların giderildiği ve çeşitli iyileştirmeler yapıldığı belirtiliyor. iPhone kullanıcıları asıl değişimi Eylül ayında iOS 13 ile yaşayacağı için iOS 12.3 sürümünde tespit edilen hataların giderildiği bu süre zarfında daha iyi bir deneyim sunmayı üstlenecek.

iOS 12.4 Beta 6 yayınlandı

Çıkışına oldukça kısa bir süre kaldığını düşündüğümüz ’ü şimdiden test edebilmek için bir geliştirici hesabına sahip olmak gerekiyor. Bu hesabı kullanarak cihazınızın kaydını yapmanız gerekli. Bir diğer seçenek ise geliştirici profilini kullanarak güncellemeyi test etmek.

güncellemesini alacak olan iPhone ve iPad modelleri

– 
–  Max
– iPhone XR
– iPhone X
– 
–  Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone 6
– iPhone 6 Plus
– iPhone SE
– iPhone 5s
– 12.9 inç iPad Pro – 2. nesil
– 12.9 inç iPad Pro – 1. nesil
– 10.5 inç iPad Pro
– 9.7 inç iPad Pro
– iPad Air 2
– iPad Air
– iPad 5th generation
– iPad mini 4
– iPad mini 3
– iPad mini 2
– iPod touch – 6. nesil

 

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın