Nasıl Yapılır Sosyal Medya

Instagram`dan Para Kazanma Yolları

’dan para kazanmanın çok özel yöntemleri veya sırları yoktur. Örneğin; ürün satma, hizmet satma, takipçi kişisini satma, beğenerek para kazanma, yorum satarak kazanma, reklam yaparak kazanma, danışmanlık hizmeti karşılığında kazanma gibi pek çok yöntem bulunur.  hesabından para kazanmaktaki en önemli nokta farklı konular ve hayal gücünün birleştirilmesi ile hazırlanacak olan konular sayesinde fenomen olmaktır.

 

Satış ortaklığı, imal edilen ürünlerin satışı ile yapılabilir.

Toptan ürünler veya üretilen ürünlerin satışı yapılabilir.

 

’da İçin Kaç Takipçi Gerekir?

Bu sorunun net bir cevabı yoktur. Ancak, için yüksek takipçilere sahip olunması gerekmektedir.

 

 

Para kazanabilmek için belli sayıda takipçi olması gerekir. Bu sayede takipçilere ürün satmak mümkündür. Fakat takipçi alt sayısı için net bir sayı yoktur. Yani belirli sayıda takipçisi olmayanlar da para kazanabilir.  için işletme hesabına geçilebilir veya profil üzerinden para kazanmaya başlanılabilir. Yüksek meblağlarda için takipçi sayısının alt sınırı 10k olması avantajlı olacaktır. Sadece takipçi sayısı yeterli olmaz. Takipçilerin gönderileri beğenmesi de önemlidir. Bu etkileşim sayesinde günden güne daha çok para kazanılabilir.

 

dan Para Kazanma Yöntemi

Öncelikle herkesin ilgisini çekecek konulara belirlenmelidir. Yüksek sayıda takipçiye ulaşılması ve takipçilerin sayfa ile etkileşimde bulunması sağlanmalıdır. Robot hesapların bulunduğu takipçi listesi alınarak takipçi sayısı artırılabilir fakat bu takipçilerden herhangi bir beğeni alınmayacağı bilmelidir. Takipçi sayısını artırmak için takip edilecek kişilerin dikkati çekilebilmesi için farklı yöntemler uygulanabilir.

 

 

İnstagram`dan kazanılan para miktarı uygulanan yöntemlere göre değişir. En önemli faktör ise takipçi sayısının miktarıdır. Aylık kazanç değişken olarak 100 TL de olabilir 1.000 TL de olabilir.

 

Para Bayiliği

 bayiliği kullanan kişilere verilen hizmettir. Bu bayilik belli bir ücret karşılığında alınır ve yaklaşık olarak yarım saat içinde otomatik olarak tanımlanır.  bayiliğinin kurulma nedeni, sık hesabını sürekli aktif halde kullananlar için oluşturulmuştur. Aylık olarak en az 20 sipariş şartı konulmuştur. Kendi müşterileri olan ve sık alışveriş halinde olan kişilere faydalı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın