Mobil Sosyal Medya

WhatsApp Tarzı 5 Uygulama

WhatsApp sında yaşanan bazı sorunlar, kullanıcıları WhatsApp alternatifi ları kullanmaya doğru itti. Sizin için WhatsApp yerinekullanabileceğiniz ları derledik.

WhatsApp alternatifi beş

ve sahibi olduğu , WhatsApp gibi platformlarda son zamanlarda sıkça yaşanan çökmeler, ana şirketin gizlilik konusunda verdiği kötü izlenim ile WhatsApp’ın yakın zamanda reklam gösterimine başlayacak olması, kullanıcılar için nın cazibesini kaybetmesine yol açtı.

WhatsApp alternatifi bir düşünüldüğünde akla gelen ilk örnek hiç şüphesiz . Özellikle gizlilik konusundaki güvenilirliği ile kullanıcıları kendisine çeken , yalnızca  üzerinde yüz milyonun üzerindeindirilmeye sahip. Kullanıcı yorumlarının oldukça pozitif olduğu , hem hem de  işletim sistemli telefonlarda kullanılabilir.

 

WhatsApp alternatifi uygulamalar / Telegram

En az kadar olan bir diğer  Viber de, WhatsApp alternatifleri arasında öne çıkan lardan birisi. Sunduğu çeşitli özelliklerle dikkatleri çeken Viber, oldukça yüksek kullanıcı sayısına sahip. Basit ve işlevsel yapısıyla öne çıkan hem  hem de  cihazlara yüklenebiliyor.

Diğer rakiplerinin sunduğu hemen hemen bütün olanakları sunan , yalnızca üzerinde beş yüz milyondan fazla indirme sayısı ile öne çıkan larından birisi. Ülkemizde de hatrı sayılır bir kullanıcı sayısına sahip olan , bu listede tercih edilebilecek alternatifler arasında bulunuyor.

WeChat

Dünya genelinde bir milyarı aşkın kullanıcısı bulunan WeChat, hem sosyalmedya platformu hem de  sı olarak ön plana çıkıyor. Kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen WeChat, WhatsApp alternatifi lar arasında oldukça tercih edilebilir bir seçenek. WeChat’i hem  hem de  cihazlarda indirip kullanmanız mümkün.

Skype

Daha çok görüşmeleri ile ön plana çıkan Skype, sunduğu hizmeti ile de servisleri arasında sıkça tercih edilen bir servis. Pekçok platform üzerinden kullanabildiğiniz , oldukça sade ve basit yapısı ile asıl amacına odaklanmakta. Bu noktada Skype, üstteki rakipleri kadar olmasa da WhatsApp alternatifleri arasında sayılabilecek bir .

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın