Program Windows

En İyi 6 Video İndirme Programı

in tartışmasız hayatımız için önemini artık biliyoruz. in içerisindeki en büyük aktivitelerimizden birisi de izlemek elbette. izlemek internetin en büyük eğlencelerinden birisi. Artık sadece içerik yapanların ürettiği lar haricinde dizi ve film izlemek artık internet üzerinden mümkün. Bunu mümkün kılan internet siteleri olsa da bunu ında saklamak istemeyi tercih edenler olabilmektedir. Tam olarak bu nedenden ötürü de iyi bir şekilde internet hızınızın da izin verdiği sürece hızlı bir indirme yazılımına ihtiyacınız var. Bu yazımızda, en iyi indirme programlarından birkaçını göreceksiniz.

Internet Manager

internet download manager software

Internet Manager özellikle piyasada en fazla bin ve kullanılan programlardan birisi. Özellikle internet üzerindeki hemen hemen her şeyi indirme imkanına sahip olan program oldukça küçük ve kullanışlıdır. Hemen hemen tüm sitelerinden indirme yapması mümkün. Bunu yaparken de tarayıcınıza küçük bir uzantı ekliyor ve bununla birlikte indirmeleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz. İndirmeler sadece ile sınırlı olmadığından farklı sıkıştırılmış dosyalar, lar, ler de indirebilmek mümkün.

https://www.internetdownloadmanager.com/

Get

get hızlı ve rahat bir indirme yapmak isteyenler için ideal. Hemen hemen tüm sitelerinden ları yakalıyor ve buna uygun bir şekilde kayıpsız indirmeyi gerçekleştiriyor. İstenirse program içerisindeki format değiştirme özelliğini de kullanarak yu istediğiniz formata çevirip kullanabilirsiniz. Bu da aynı zamanda cep ları ve tabletler için de uyumlu lar indirebileceğiniz anlamına da geliyor. Öte yandan tüm işletim sistemleri tarafından destekleniyor ve istediğiniz zaman indirmeyi duraklatabiliyor ve başlatabiliyorsunuz.

https://nuclear.coffee/VideoGet

isminden de anlaşılacağı üzere tüm ları indirip formatını değiştirmenize yarayan kullanışlı bir program. Özellikle en büyük avantajı da larının linkini programa koyarak indirilmesini sağlayabilmenizdir. Hızlı bir şekilde internet hızına da bağlı olarak indirmeler gerçekleşiyor. Özellikle pek çok açıdan rahat ve kullanışlı olan bu program, pek çok formatını da desteklemesi bakımından oldukça güzel.

https://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

ülkemizde uzun süre popüler olmuş indirme platformudur. 2004 yılından beri halen daha insanların kullandığı kullanışlı bir programdır. Arayüzünün kolaylığı sayesinde oldukça hızlı bir kullanıma sahip. Farklı fonksiyonları bir arada bulundurması bakımından oldukça iyi bir program olduğunu söyleyebiliriz.

http://www.flashget.com/index_en.html

Direct er

Küçük boyutu ve rahat çalışması bakımından her için uygun olan program, rahatlık ve hız arayanlar için en mantıklı indirme programlarından birisi. ve pek çok platformunu da desteklemesi bakımından oldukça güzel.

http://www.majorshare.com/direct-video-downloader/

4K er

Pek çok formatı bir arada barındıran, oynatma listelerinin indirilmesine izin veren ve 3d ve 360 derece ların indirilmesine olanak tanımasından dolayı oldukça iyi bir programdır. Ayrıca ücretsiz bir program olmasından ötürü de oldukça mantıklı bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Link aracılığıyla indirmesi yapmak için çok mantıklıdır.

https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın