Oyun Blogu

PUBG Mobile yeni güncelleme yayınladı

Mobil dünyasındaki en lardan olan  Mobile yapımcısı Tencent her ile u farklı bir hale dönüştürmeye devam ediyor. Mobile 0.13.5  si yayınlandı.

Mobile 0.13.5 si ile gelen değişiklikler

Mobile, 50 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile mobil kategorisindeki en lardan biri olmaya devam ediyor. Tencent, yeni özellikler eklemek ve u taze tutmak için leri oldukça sıklaştırdı. En yeni sürümü olan 0.13.5,  kalitesinde yüksek kare hız oranı modu, yeni bir hafif makineli tüfek ve birkaç mevsimsel geliştirme ile karşımıza çıkıyor.

Mobile’daki seçeneği, u daha iyi renkler ve daha yüksek kontrast oranı ile siyahları daha beyaz ve daha canlı hale getiriyor. Yüksek kare hızımodunu ayarıyla kullanmak mümkün değildi. Fakat yeni ile birlikte bazı mobil cihazlar için de ikisini aynı anda kullanma seçeneği sunuldu. Etkinleştirmek için Ayarlar> Grafikler‘e gidin ve ‘Kare hızı’ ve ‘Grafikler’ seçeneklerinden cihazınıza uygun ayarı yapabilirsiniz.

PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi ile gelen önemli değişiklikler! - ShiftDelete.NetAyrıca “PP-19” isminde yeni bir hafif makineli tüfek de mobil a katıldı. Bu tüfek 53 mermi kapasitesi ile büyük boy 9 mm’lik bir hafif makineli tüfek. PP-19’un tek atış hasarı 35 ve atış oranı UMP’de elde ettiğimize benzer olarak karşımıza çıkacak.

PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi ile gelen önemli değişiklikler! - ShiftDelete.Net2

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın