Oyun Blogu

En iyi RPG Oyunları

Heyecanı doruklarda yaşamak için en iyi RPG larını mı arıyorsun? O halde RPG ları arasında en sürükleyici 6 u sizler için sıraladık…

Bilgisayar için en iyi RPG ları nelerdir? Bu soruya o kadar kolay cevap vermek imkansız. Özellikle de saatlerce başından kalkmayacağınız RPG larını belirlemek, devasa bir cennetinde neredeyse, en zor sorun. Çünkü RPG larına çoğu zaman minimum 50 saat zaman ayırıyoruz.

Ayrıca, son zamanlarda arasında RPG’ler oldukça çok değişti. Şimdi hemen hemen her türden kategoriye hitap eden RPG ları mevcut. Ölçekleri ve kapsamları daha önce hiç olmadığı kadar büyük. Teknoloji nihayet geliştiricilerin hedeflerine yetişmeye başlayarak dev dünyalara ve tamamen yeni RPG deneyimlerine izin veriyor.

Bugünlerde RPG’nin kategorilerini belirlemek zor. Ancak sizlere belirli konularda açıklık getirsin diye, kategoriler arasında en iyilerini sıralamaya çalıştık. Bilgisayarınız el verdikçe en iyi ları neden oynamayasınız.

O halde 2019 yılının en RPG ları arasında, kendi maceranıza başlayın.

2019 Yılının En İyi RPG ları

1. :

: , klasik RPG ları arasında, LoL benzeri grafikleriyle çekici bir dur. Bu , birçok modern RPG unun aksine, size basit bir ikili seçenek sunmayı reddeden ve sizi baştan çıkarıcı bir şekilde ayrıntılı bir dünyaya çeken bir dur.

En iyi RPG Oyunları
:

Ayrıntılı dünyası, ilk olarak karekter oluşturma ile başlar. un amacı bize kendimizden başka biri olarak rol yapmamızdır. Elbette kendi kahramanını tasarlayabilirsin. Ancak da kendi arka planlarıyla seçilebilecek altı özgün köken karakteri de var.

da vereceğiniz her karar, un akıbetini değiştireceği için oldukça önemlidir. un amacı sadece karakteri yükseltmek değil. Savaşta avantaj sağlamak için arazinin dış hatlarını öğrenmeniz ve kullanmanız gerekir.

2. The Witcher 3: Wild Hunt

Witcher 3, eski dünyada bulunan ahlaki belirsizliği, ırkçılık ve bağnazlık gibi zorlu konuları, daha önceki lardan ve kitaplardan alıyor, onları kendine has büyük bir dünyaya yerleştiriyor. Biraz daha fantastik bir görselleştirme kullanmasına rağmen, ciddi bir savaş udur. Kısacası en iyi RPG ları arsında ilk sıralardadır.

En iyi RPG Oyunları
The Witcher 3: Wild Hunt

Her görev, yalnızca savaşa zarar veren topraklar ve sakinlerinin sorunları hakkında daha fazla şey öğrenmek değil, aynı zamanda bu sorunlu dünyaya çözüm bulmak için bir fırsattır. kahramanı Geralt, tüm halkın yükünü omuzlarına alarak, görevlerde sürekli olarak canavarlarla savaşıyor. En kolay rakip canavarlara bile uzun bir zaman ayırabilirsiniz.

3.

istisnai bir RPG’dir. Infinity Engine tabanı kullanarak, Baldur’s Gate ve Planescape: Tormeng gibi en eski yonların en güzel yönlerini çağırıştırıyor. Ancak , kendine özgü bir fantastik zengin ayrıntılara sahip orijinal bir dünyayla kendi yolunu kazıyor.

En iyi RPG Oyunları

Obsidian Entertainment tarafından oluşturulan bu , video RPG ları arasında gösterişli bir maceraya ev sahipliği yapıyor. Şaşırtıcı sayıda seçeneği ve karakterinin bulunduğu muazzam bir RPG udur. Aynı zamanda ’de yer alan her türlü ayrıntı gözden kaçırılmamıştır.

En küçük detaylara kadar çok özenle hazırlanmıştır. Din, felsefe, sınıf savaşı, Eora dünyası çatışması ve krizlerle dolup taşmaktadır. Haritadaki her bölge meraklı maceracılar için bekleyen sorunlarla doludur ve hatta en sıradan sıradan arayışlar dünyaya veya yaratma şansı hakkında fikir verebilir.

4. Torment: Tides of Numenera

Rol yapma unuzla zekice kurgulanmış ve resmen edebi bir şiir gibi duran mekanları seviyorsanız, Torment: Tides of Numenera tam sizlik. Burada savaştığın kadar kitap okuyacaksın. Mükemmel kurgu seni daha fazla kelime için aç bırakacak.

En iyi RPG Oyunları
Torment: Tides of Numenera

Savaş, Torment’te zorunlu değildir. Bunun yerine, savaşlarınızı seçerek problem çözme konusunda daha temkinli veya akıllı bir yaklaşımdan kaçınırsınız. Torment’te kelimeler sizin gerçek silahlarınızdır.

5. :

: , sizi dünyanın talihsiz hayatta kalanlarından biri yapar. İlk saatlerden sonra misyonunuz liderlikten vazgeçmek oluyor. Sizi istediğiniz yere girmeye bırakıyor: istediğiniz kişiyle etkileşimde bulunmak, iyi olmak, kötülük veya ’ı en maceralı serpinti u yapmak için aralarında bir şey yapmak… Tüm bunlar un standart maceraları.

En iyi RPG Oyunları
:

NCR ile takım kurabilir, köle seven Legion’a katılabilir, ’ın kendisinin ayağını kaydırabilir veya sadece kendi kendine hizmet eden bir kabadayı olabilirsiniz. 2019 yılının en iyi RPG ları arasında seçilmesinin temel sebebi de budur. Sizi belirli bir kategoriye sokmaz.

 6. Vampire: The Masquerade –

un başlangıcında daha yeni vampir olmuşsun. Sürpriz! Her şey genç kızları baştan çıkarıp yarasalara dönüşmüyor, çünkü Vampir: Masquerade dünyası, daha olgun bir kurguya sahip. Modern Los Angeles’ta yer alan kurgu, ve kurumsal ’nın cazibesi arasında ölümsüz politika ve gizli savaşlarla dolu.

En iyi RPG Oyunları
Vampire: The Masquerade –

da son derece yaratıcı görevler var. Her birinde oldukça heyacanlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Örneğin; vampirlere ait bir enfiye film setinin bulunduğu bölgeye bir ziyaret; Bir savaşa sahip olmayan, hatta bir vampir saldırısı yaratacak kadar korkutucu olan perili bir otele yapılan araştırma; devasa bir müzeye sinsice bir sızma görevi. Bunlar aynı zamanda zihin kontrolü ve şekil değiştirme gibi vampirik yeteneklerinizi kullanmanız için birçok fırsat sunan farklı yollarla gerçekleştirilir.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın