Mobil Nasıl Yapılır

Play Store’da Olmayan Harici Uygulamalar Nasıl Yüklenir?

Play Store’da bazı ların olmadığını görüyoruz. Bulamadığınız lara erişmek için sizlere kısa bir rehber oluşturduk…

Çoğu zaman, , ’de ları bulmak ve indirmek için ihtiyacınız olan her şeydir. Yine de iOS’un aksine, size başka yerlerden lar yükleme seçeneği sunar. Bu özgürlük, özünde oldukça yararlı bir seçenek iken, zararlı yazılımların olduğunu da söylemek de fayda vardır.

Peki bu özgürlük ne işimize yarayacak? Örneğin, ülkemizde bulunmayan bir var ve bunu indirmek istiyorsunuz. Belki de henüz yayınlanmamış bir ya yeni duyurulan bir leme denemek için sabırsızlanıyorsunuz.  Bu gibi durumlarda aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Not: indirme etkinliğinizi ile mümkün olduğunca sınırlandırmak en iyisidir. Üçüncü taraf kaynaklardanindirilen ların içerisinde zararlı içerik olması oldukça yüksektir.

Google Play Store Değişiyor! Yeni Tema Nasıl Olacak?

Play Store’da Bulunmayan ları Yükleme Rehberi

  • unuzun tarayıcısından APKMirror.com adresini açın. Çok sayıda gayri resmi pazarı var, ancak bu site oldukça güvenilir bir kaynağa sahip. İlgili taraflarca imzalanmış meşru, değiştirilmemiş dosyalar olduğundan emin olmak için tüm ları doğrular. Kısacası dışında, oldukça saygın.
  • Sitenin koleksiyonuna göz atın veya istediğiniz yı bulmak ve seçmek için üst kısımdaki arama kutusunu kullanın.

Play Store'da Bulunmayan Uygulamalar Nasıl Yüklenir?

  • Bir nın birden fazla sürümü mevcutsa, onları sürüm numarası ve sürüm tarihine göre listelendiğini göreceksiniz. Burada istediğiniz sürüme dokunun, ardından dosya adına (“” başlığının altında) ve sonraki sayfanın altındaki kırmızı “ APK ” düğmesine dokunun.
  • unuz, lar yükleme riskleri konusunda sizi uyaracak ve indirme işlemini onaylamanızı isteyecektir. Devam etmek için “OK” düğmesine dokunun.

yı artık indirmiş oldunuz. Şimdi ise yapmanız gereken, Ayarlar-Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver yolunu etkinleştirip, indirilen dosyayı manuel olarak kurmak.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın