İnternet Sosyal Medya

En iyi 10 ücretsiz bulut depolama hizmeti

, günümüzün en iyi teknolojik gelişmelerinden birisi olarak değerlendirilmektedir. Günümüzde ücretli ücretsiz birçok hizmeti bulunuyor. Peki hangisinin iyi olduğuna nasıl karar vereceksiniz?

çevrimiçi olarak depolanan tüm verilerin, evden, tatilden ve günün her saatinde uzaktan erişimi olan çevrimiçi depolardır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ücretsiz hizmeti var.

Hangisini seçmeliyim? Sonradan yükseltebileceğiniz bütçe dostu siteleri neler? Kısacası 2019’daki en iyi ücretsiz hizmetleri nelerdir? İşte tüm sorularınıza yanıt aşağıda.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

En İyi Ücretsiz Siteleri 2019

Bugünlerde bir dizi ücretsiz seçeneği mevcut. Bu nın kullanımı kolaydır ve 50GB’a kadar ücretsiz depolama alanı sağlar. Bu depolama çözümleri hem kişisel hem de ticari depolama için kullanılabilir.

İhtiyacınız olan tek şey bu ücretsiz hakkında bazı temel bilgileri edinmek ve en uygun olanı seçmek. Burada en iyi ücretsiz sının listesini oluşturduk.

1. Google Drive

Tüm çevrimiçi depolama alanlarının aynı şekilde çalıştığını biliyorsunuzdur. Örneğin bir dosya kullanıyoruz, web’de saklıyoruz ve bilgisayarlarımızla senkronize ediyoruz. Ancak ’ın diğer tüm alanlarını özel kılan birçok özelliği vardır.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

Çünkü kullanıcıların kişisel verilerini kişisel bir şekilde saklamalarına olanak sağlar ve ayrıca ücretsiz alanı olarak 15GB’lık bir alan sunar. çevrimdışı hizmetleri, kullanıcılarının kötü bir ağ servisi olsalar bile çevrimiçi olarak kaydedilen tüm dosyaları ve fotoğrafları görüntülemelerine yardımcı olur.

2. Media Fire

Media Fire kullanımı oldukça kolaydır. Belgeleri ve fotoğrafları çevrimiçi depolamak için kullanılan en iyi ücretsiz alanlarından biridir. MediaFire’ın sağladığı ilk ücretsiz depolama alanı 10 GB’dir. Fakat asıl özelliği ise, ücretsiz depolama alanının 50 GB’a kadar çıkarılabilmesidir.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

Media Fire, benzersiz bir özellik olan ve diğerlerinden farklı kılan herhangi bir tarayıcıdan aynı anda birden fazla dosya yüklemeyi mümkün kılmıştır. Mükemmel kişisel belge özellikleri veren bir şey mi arıyorsunuz? Media Fire, kullanıcıların, alıcıların daha fazla paylaşabilmelerini sağlayan özel ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

3. Icedrive

, en iyi ücretsiz hizmetleri arasında yeni bir isimdir. 20 GB ücretsiz depolama alanı veriyor. Verilerinizi ve dosyalarınızı yedeklemenizi oldukça kolaylaştırır. Farklı platformlar için geniş bir uygulaması yelpazesi sunar. Böylece yı her yerde ve her zaman kullanabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

Devrim niteliğindeki masaüstü yazılımı, alanınıza sisteminizdeki bir fiziksel sabit diskmiş gibi kolayca erişmenizi ve yönetmenizi sağlar. ’ın 20 GB’lık ücretsiz deposu, 2019’un en ücretsiz bulut deposundan biri haline gelmiştir.

4. Sync.com

Bu aynı zamanda mevcut olan en iyi ücretsiz alanlarından biridir. Sync.com yaklaşık 5GB’lık ücretsiz bir depolama alanı sunar. Sync.com’un en iyi özelliği silinen dosyaların geri yüklenmesi ve böylece kullanıcıların gizemli bir şekilde kaybedilen önemli belgeler için pişmanlık duymalarını engellemesidir.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

Bir kullanıcı dosyalar ve fotoğraflar için biraz daha fazla yer açmak isterse, yapılması gerekenler bir arkadaşınıza Sync hakkında bilgi vermektir. Sync için kayıt olan arkadaş sayısı, başkalarına öneren kullanıcı ile birlikte ücretsiz 1GB boş alan alır.

5. Mega

Mega , depolama alanına çok benzeyen harika bir sitesidir. Ancak ikisi arasındaki fark, her iki alanının sağladığı alanın miktarıdır. Mega kullanıcıları için 50GB boş alan sunar. Mega, kullanıcıların zip dosyasında birden fazla dosya indirmesine yardımcı olur ve mobil uygulama üzerinden dosya yükleme de mümkündür.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

50GB’lık rakipsiz depolama, mevcut alanlarından biri haline getirmiştir. Son zamanlarda ise oldukça çok sayıda kullanıcı çekmiştir. Mükemmel bir yedekleme dosyası seçeneği arayan kullanıcılar, yalnızca en iyi depolama alanı ve aynı zamanda pek çok güvenlik özelliği de sağladığı için Mega’yı kullanabilir.

6. Dropbox

, mükemmel yedekleme özellikleri nedeniyle tüm diğer alanlarına kıyasla en güçlü ve en son ücretsiz alanlarından biridir. Her türlü küçük ve büyük powerpoint sunumları, fotoğrafları, videoları ve hatta diğer büyük CAD dosyaları ’ta güvenle saklanabilir.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

, kullanıcılara ’a dosyalara ve belgelere herhangi bir cihazdan erişmelerine yardımcı olan kolay senkronizasyon özellikleri sunar. Faydalı özelliklerden biri, bir kullanıcının sağladığı uzaktan silme özelliğiyle belgeleri cihazdan temizleyerek kaybolan bir aygıttaki tüm dosyaları ve belgeleri koruyabilmesidir. Ancak sadece 2GB’lik ücretsiz alan sunar.

7. pCloud

pCloud, 2 TB depolama sağlayan en iyi ücretsiz seçeneklerinden biridir ve sınırsız uzaktan yükleme trafiği özelliği onu benzersiz kılar. Temel hesaplarına 10GB ücretsiz depolama alanı sunar. Yazılımın yardımı olmadan doğrudan resimleri yeniden boyutlandıra da bilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

PCloud sürücüsünde, kullanıcıların cihazdan her çıkış yaptıklarında kripto klasörlerini otomatik olarak kilitlemelerine yardımcı olan bir seçenek bulunur.

8. OneDrive

Belgeleri ve dosyaları ulaşılabilir durumda tutmak, Microsoft gibi en iyi ücretsiz çözümleriyle mümkün oldu. Microsoft’a kaydolma, kullanıcıların her şeyi tek bir yerde tutmalarına yardımcı olabilir.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

Daha önce kullanıcılara 15 GB boş alan sağlarken, şimdi ise sadece 10 GB’lık alan sunuyor. Bir zamanlar çok iken, şu anda eski liğini geride bırakmıştır.

9. iCloud

, kullanıcıları için en iyi ücretsiz alanıdır. Başlangıçta, kullanıcılara 5GB ücretsiz depolama alanı sağlar. Tüm belge ve dosyalar güvenle saklanabilir ve kullanımı kolaydır.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

kullanıcıları, fotoğraflarını ve videolarını aile üyeleriyle kolayca paylaşabilirler. Dosya ve klasörleri düzenlemek, son leme ile daha da kolaylaştı. mesaj göndermeye de yardımcı olur ve hemen herşeyi otomatik olarak kaydeder.

10. Next Cloud

Next cloud, verileri korumaya yardımcı olan ve kullanıcıları çeken birçok heyecan verici özelliğe sahip olan bir başka en iyi ücretsiz alanıdır. Kullanıcıların cihaz kaybolduktan sonra bile tüm verileri takip etmelerine yardımcı olan mükemmel bir yedekleme özelliği sunar.

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

Next Cloud, kullanıcılarına iki faktörlü kimlik doğrulaması sağlar ve bu da hesap kullanımına karşı ekstra bir koruma sağlar. Başlangıçta verilen ücretsiz alan az olsa bile, planları oldukça uygun fiyatlıdır.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın