İnternet Manşet

En İyi Oyun, Dizi, Film Torrent Siteleri (2019)

En iyi  neler? Torrent’in diğer dosya paylaşım platformlarından farkı normalden daha hızlı dosya indirme hızları sunabilmesidir. Tabi ki fark sadece bu değil. Bilgisayarınızı kapatsanız bile açtığınızda indirmenin kaldığı yerden devam edebilmesi ve tüm bu hizmetlerin tamamen ücretsiz olması gibi avantajlarları sebebiyle torrent oldukça popüler.

Siz de bütçenizi sarsmadan istediğiniz , şarkı, film gibi dosyalar indirmek istiyorsanız güncel  neler göz atmalısınız. Günümüzde birçok farklı kitleye sahip , film, dizi torrent servisleri bulunmakta. Bu sitelerin hangisinden en iyi hizmeti alabileceğinizi sizler için derledik.

 1. The Pirate Bay: Dünyanın en çok kullanılan ve en büyük servislerinden The Pirate Bay, güncel rakamlara göre aylık olarak 14 milyon kişiye ev sahipliği yapıyor. Pek çok ülkede erişimi engellenmiş olan bu sitede  torrentleriporno torrentleri gibi çok geniş içeriklere ev sahipliği yapmakta.
 2. Yts.am: Tam bir film canavarı olan bu sitenin bünyesinde 8000’den fazla yüksek kalitede film yer alıyor. Kaliteli ve popüler filmler yayınlanan site, aylık olarak 8 milyona yakın kullanıcı tarafından ziyaret edilmekte. Film torrentleri oldukça yüksek hızda indirilebileceği gibi bu sitede yanlış yönlendiren sistemleri bulunmamakta.
 3. RARBG: En iyi  arasında bulunan bir diğer film sitesi RARBG’dir. Aylık 4 milyondan fazla kullanıcıya sahip bu site, az içeriğe sahip ve torrent dosyalarını düzensiz bir şekilde listelemekte. Ancak yinede göz atılabilir kaynaklardan.
 4. EZTV: Yüksek kalitede yayınladığı dizileri düşük boyutlarla indirmenizi sağlayan bu site aylık 1,5 milyona yakın kullanıcı tarafından kullanılmakta ve en iyi dizi torrentleri arasında.
 5. 1337x: Bu site, protokolü aracılığıyla dosya paylaşımı için kullanılan torrent dosyalarının ve mıknatıs bağlantılarının bir dizini olarak hizmet veren  arasında.
 6. Zooqle: (eskiden Bitsnoop) bir web tarayıcısı olarak çalışır. 2008 yılında kurulan bu , sesli kitap, Bollywood ve Hollywood yüksek tanımlı film ve yazılımlarını indirmek için harika bir servis.
 7. TorrentFunk: Müzik, film, dizi, e-kitaplar, anime, yazılım ve daha pek çok şeyi indirmek için çeşitli torrent dosyalarına sahip bir servis.
 8. torrents.me: Bu yıl trafikte meteorik bir artış yaşayan arasında. Torrent dosyalarını ve diğer nden gelen mıknatıs lerini bağlayan bir meta-arama motorudur.
 9. Torlock: Çoğunlukla dizi torrentleri ile ön planda olan servistir. Torlock, kullanıcıların yalnızca orijinal torrent’lere erişebilmelerini sağlamaya çalışmakta ve bunu oldukça ciddiye almakta. Öyle ki bir keresinde kullanıcıları sitelerinde bulabilecekleri her bir sahte torrent için 1 dolar ödeyen bir program başlatmıştı.
 10. Torrent CD: En iyi arasında olduğunu söylemek mümkün. Ücretsiz olarak indirmeniz gereken içerikleri Torrent.CD torrent ağında bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, bilgisayarınızda , uTorrent vb. gibi bir istemcisi programı kurmak.
 11. YourBittorent: En hızlı torrent istemcilerinden olan ve Mac, Windows, Linux, iOS ve Android için yazılımı senkronize eden ve paylaşan lider servis.
 12. BTScene: Genellikle ücretsiz film indirmek isteyen kişiler tarafından bin ve yaygın olarak kullanılan arasındadır. Çünkü bu serviste 720p 1080p gibi yüksek kaliteli (HD) film torrentleri sağlar.
 13. iDope: Değinmeye değer bu torrent arama siteleri arasındadır. Torrentz veya Toorgle gibi diğer tanınmış torrent arama motorlarına benzer şekilde çalışır.
 14. Demonoid: Yaygın kullanılan arasındadır. izleyicisi ve dosya paylaşımı ile ilgili tartışma forumlarını içeren bir servistir.
 15. Zamunda: Bulgaristan yapımı olan da hız konusunda başarılı. Tek handikapı yorumların büyük bölümünün Burgarca olması. Haftanın en çok indirilen film torrentleri listesi oldukça takip ediliyor.

Film Torrentleri

Film Torrentleri

Dünya genelinde en çok ziyaret edilen ve çok çeşitli kategorilerde içerik üreten güncel  neler yukarıda bahsettik. Bu siteler en iyi  olup sizi gereksiz reklamlardan uzak tutarak indireceğiniz dosyalara daha kolay ulaşmanızı sağlamayı amaçlamakta. Her ne kadar bu siteler güvenilir olsa da genel olarak torrent sitelerde gezinirken tıkladığınız lere ve indirdiğiniz içeriklere dikkat etmelisiniz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın