Program

Tamamen Ücretsiz En İyi Fotoğraf Programları

Tamamen ücretsiz en iyi  araştırmasını siz değerli takipçilerimiz için detaylı bir şekilde yaptık. Bu yazımızda, en iyi ğraf düzenleme programı nedir ve en yararlı resim düzenleme programları hangileridir sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Ücretsiz

Adobe Photoshop Express

 arasında en temel özellikleri bu da ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Bu resim düzenleme programı, resimleri kırpmanıza, döndürmenize ve yeniden boyutlandırmanıza, parlaklık ve kontrast gibi normal değişkenleri ayarlamanıza ve kırmızı gözü çıknıza olanak tanır. Ayrıca resimlerinizde küçük pürüzleri düzeltmenizi sağlayan kullanışlı bir Touchup aracı da bulunmaktadır.

Crystallize, Pixelate, Sketch, Distort ve Pop Color gibi küçük ama kullanışlı efektler uygulanabilir. Kullanımı basit ve eğlencelidir, değişiklikler bir veya iki kez geri alınabilir.

) genellikle ücretsiz olarak bir masaüstü programında photoshop programı düzeyindeki araçları arayan herkes için varsayılan alternatiftir. Adobe Photoshop Express kadar zengin bir photoshop programı değil ama yine de etkileyici araçlar sunuyor.

, aplomb ile gelişmiş görüntü filtreleme, birden çok resmi birbirine ekleme gibi şeyleri  yerine alternatif olarak yapabilir.

 tarayıcı tabanlı düzenleme gereksinimlerinizi karşılamak için burada.  programlarıgibi görünür ve hissedilir ancak ücretsizdir ve herhangi bir yerden çevrimiçi olarak kullanılabilir. Bilgisayarınızdan bir görüntü yükleyebilir veya doğrudan Web’deki başka bir yere yönlendirebilirsiniz.

Paint.NET

Paint.NET aslında işletim sistemi ile birlikte gelen ve varsayılan Paint aracının daha zengin özelliklere sahip bir sürümü olarak tasarlandı, ancak birkaç yıldır Windows kullanıcılarının favorisi ha gelerek zaman içinde gelişti.  kadar güçlü bir program değildir. Fakat kullanımı daha kolay ve daha tanıdık bir ara yüze sahiptir.

Yarı saydam ara yüz üzerinde kontrol imkanı sunmasının yanı sıra pencereleri ve sohbetleri kendi tercihlerinize göre sürükleyip dizayn etme imkanı sunmaktadır.

PicMonkey

Çevrimiçi , sezgisel bir kullanıcı ara yüzü ve gelişmiş bir özellik seti ile beraber kullanıcılarına sunulmaktadır. Başlamak, web sitesinde bir ğrafı düzenle‘ye tıklamak kadar basittir. Bir kez kullanmanız durumunda farklı araçlardan oluşan bir yığın ile karşılaşırsınız. Şekiller, dokular ve metin, birkaç tıklamayla eklenebilir.

Bir ğraf düzenleme programında bulunması gereken en temel araçları ve efektleri barındıran , ğraflarınızda oynamalar yapabileceğiniz güzel bir alternatif. Ve yukarıdaki diğer yazılımlar gibi de ücretsiz.

Bu yazımızda, tamamen ücretsiz en iyi  ve tamamen ücretsiz en iyi nedir? sorusunun cevabını verdik. Bu tarz paylaşımlar ve haberler için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın