Mobil

En İyi 8 Klavye Uygulaması Android & iOS

Çoğu Android ve kullanıcısı mobil cihazına önceden yüklenmiş olan sına bağlı kalmaktadır. Google Play Store ve App Store’da sayısız sı bulunmaktadır. Bu alternatif ları önceden yüklenmiş larında olmayan binlerce emoji GIF, eğlenceli temalar ve kaydırarak yazdırma seçenekleri gibi birçok özellik içerir.

1. TouchPal Emoji si

Dünya çapında 500 milyondan fazla insan TouchPal kullanmaktadır. iPhone’un  ından sıkıldıysanız binlerce temaya sahip bu sı size çok zengin gelecektir. da binden fazla emoji, GIF’ler, his simgesi, çıkartma ve metin yüzlerini en popüler mesajlaşma larında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

150’den fazla dil desteği bulunan Touchpal sinde özelleştirilebilir temalarla kendi resminizi koyabilir, canlı tema koyabilirsiniz. Kaydırarak yazdırma seçeneğiyle de kaydırarak çok hızlı bir şekilde yazabilirsiniz.

TouchPal Emoji Keyboard

2. SwiftKey

SwiftKey klavye uygulaması yazma tarzınızı öğrenerek yapay zeka ile desteklenen otomatik öngörü ve imla kontrolü yapmaktadır. Swift Key 300’den fazla dili desteklemektedir. Diğer larında olan tema değiştirme GIF, çıkartma ,emoji gönderme gibi özellikleri içermektedir. Aynı anda 5 dile kadar kelime önerisi yapabilmektedir. 100’den fazla renkli temaya sahiptir. Kayarak yazdırma da yapay zeka kullanarak sizin kaydırarak yazma özelliğine göre doğru kelimeyi rahatlıkla bulmaktadır.

SwiftKey Keyboard
Developer: SwiftKey
Price: Free+
SwiftKey Klavye
Developer: SwiftKey
Price: Free

3. Gboard – Google

Google nin en önemli özelliği değiştirmeden ‘Google’ düğmesiyle hızlı bir şekilde arama yapabilmemizdir. Adres bulma, açıkken en yakın banka ATM restoran adreslerini rahat bir şekilde ulaşabiliriz.

Gboard – the Google Keyboard
Developer: Google LLC
Price: Free
Gboard - Google Klavye
Developer: Google LLC
Price: Free

4. Fleksy si Stickers + GIF

Fleksy yazmak, paylaşmak aramak için dünyanın en hızlı sidir. Diğer ları gibi özelleştirme tema değiştirme GIF ve çıkartma gönderme gibi özellikleri mevcuttur. Güvenlikle korunan bu yazdıklarını kaydetmeyi ve yollamayı öne geçiren özel güvenliği bulunmaktadır. Birçok eklentisi ile müzik ve videoları paylaşabilirsiniz. Çok kolay haraketlerle örneğin sola doğru kaydırarak silme işlemini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Google de olduğu gibi Qwant ile webde aradığınızı başka ya geçmeden rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Fleksy- GIF, Web & Yelp Search
Developer: Fleksy, Inc.
Price: Free+
Fleksy Klavyesi Stickers +.GIF

5.

tam olarak bir sı değildir. Kendini bir emoji olarak ifade etmek isteyenler için tasarlanmıştır. emoji tabanlı size özel bir avatar oluşturarak iletişiminiz sağlar. Snapchat kullananların aşina olduğu bu metinler harici iletişim kurmak isteyenler için çok idealdir.

Bitmoji
Developer: Bitstrips
Price: Free
Bitmoji – Kişisel Emojin
Developer: Bitstrips
Price: Free

6. Grammarly Keyboard

Grammarly sitesinden aşina olduğumuz İngilizce gramer hatalarına düzelten ve hataların neden olduğunu detaylı olduğunu anlatan bu firma veya resmi yazışma dili kullananlar için mükemmel bir dir.

Grammarly Keyboard
Developer: Grammarly, Inc
Price: Free+

7. FancyKey –

Farklı fontlarda yazı yazmak için bir arıyorsanız size en uygun olanı FancyKey sıdır. 3200’den fazla emoji 50’den fazla dil ve tema desteği, kaydırarak yazdırma özelliği bulundurmaktadır. Hem iTunes’da hem de Google Play Store’da yorumlar ve aldığı puanla çok başarılı bir sını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

8. Tambu

Türk yapımı olan Tambu sı tamamen ’ye uyumla tek sıdır.  çıkartmalar onlarca tema , tıpkı Google ’deki gibi değiştirmeden tek tıkla ulaşacağın kafe restoranlar, atasözleri gibi çok güzel özellikler barındırmaktadır. İçindeki tambu oyunu ile güzel zamanda geçirebilirsiniz. Dil çeviri özelliğiyle de yabancı dildeki yazıları rahatlıkla okuyabileceksiniz. Kaydırarak yazma ve öneriler özelliği bulunmaktadır.

Tambu Klavye
Developer: Argela
Price: Free
Tambu Klavye
Developer: Argela
Price: Free

3. Parti ları İçin Uyarı 

ları tuş takımınızın çok güzel kişiselleştirme imkanları ve çok kolaylaştırmasına rağmen hassas bilgilerinize ulaşabileceğinden tehlikeler içerebilmektedir. E-ticaret gibi satın almalarda telefonun kendi sini kullanmakta fayda görmekteyim.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın